Re-Opening امریکا ممکن است سقوط به شهروندان خود

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

زمان آن رسیده است برای باز کردن امریکا به بالا. و اگر یک دولت بلوک شهروندان خود تلاش برای باز کردن آنها باید شورشی مسالمت آمیز است.

ما باید این کار را انجام مسئولانه با پوشیدن ماسک هنگامی که مفید, استفاده هدفمند قرنطينه در صورت نیاز و حفظ کاهش headcounts در رستوران ها و دیگر مجامع عمومی. تهدید هنوز هم واقعی است ؟ اما برای اکثریت قریب به اتفاق آمریکا و شهرهای ما می توانیم و باید از باز کردن بلافاصله.

در واقع هفته گذشته من سهوا عناوین ساخته شده گفت: به همان اندازه مجازی townhall برای دانش آموزان برای مغلوب ساختن پیشی جستن. انتظار نداشتم نظرات من برای جلب توجه هر نه من فکر می کنم آنچه که من گفته بود به خصوص تحریک آمیز. من به سادگی تشویق دانش آموزان به ورزش اول خود را اصلاح حقوق اگر و زمانی که برخی فرمانداران در ادامه به گسترش بحث مستندات یک تخلف به ما آزادی است که نشان دهنده در میان شدید ترین در تاریخ جمهوری ما.

زمانی که شهروندان آمریکایی هستند که خوب بازیکنان تیم انجام بخشی خود را به “سرعت گسترش” و “خم منحنی” ما انتظار داریم دولت به پاسخ منطقی و همکاری است. ما انتظار نداریم که برای دیدن فیلم در گردش از مادران گرفتن بازداشت برای اجازه دادن به بچه های خود را بازی در پارک یا paddleboarders گرفتن آزار و دستبند توسط گارد ساحلی برای پارو به تنهایی در اقیانوس و یا فروشگاه که در غیر این صورت باز برای کسب و کار خودسرانه مداخله کردن تمام بخش ها که شامل “موارد غیر ضروری” مانند رنگ لوازم باغبانی و پرچم آمریکا.

چگونه هر یک از این اقدامات سازنده است ؟ پاسخ ساده است — آنها نیست و ما آن را می دانم.

آمریکایی ها dutybound به عقب براند زمانی که دولت ما متوقف به صادقانه منعکس کننده ارزش های ما و یا enacts سیاست هایی که صدمه دیده کشور است. اگر دیگر شهروندان مخالف و عقب راندن دو بار به عنوان سخت که ممکن است برنده شدن در این بحث. اما حق ما را به جمع آوری در اعتراض مقدس است. به عبارت دیگر آنچه من گفتم در مجازی townhall — و چه ده ها هزار نفر از معترضان انجام می دهند — باید مورد بحث بوده است. ما آمریکایی ها. البته ما قصد داریم در اعتراض به آنچه ما به عنوان ظلم و ستم.

مسلما نه همه از این معترضین بیان خود را در کامل و منظم و اجتماعی فاصله مد. آن را معقول و منطقی به درخواست کسانی که مونتاژ اجتماعی را حفظ فاصله اقدامات و به پوشیدن ماسک در نزدیک یک چهارم و در غیر این صورت به فکر دیگران است. اما وجود ذاتی هرج و مرج در اعتراض و نافرمانی مدنی است که می رود تمام راه بازگشت به انقلاب است که بعید است به توقف در هر زمان به زودی.

مردم هرگز مونتاژ دلیل آن را آسان و راحت و منظم و یا امن است. معترضان در اعتراض به دلیل آن کار می کند.

در پاسخ به شهروندان با تجمع در مقابل ساختمان فرمانداری عمارت (و به عنوان برخی از قانونگذاران دولت تهدید آشکار شورش) میشیگان و رژیم صهیونیستی است. جو بایدن بالقوه همسر در حال اجرا گرچن Whitmer در نهایت کاسته برخی از دولت بیشتر غیر قابل تحمل محدودیت در روز جمعه. با وجود گسترش مستند سفارش از طریق مارس 15 ساکنان حداقل خواهد بود قادر به رفتن گلف و قایقرانی و آنها یک بار دیگر می تواند سفر بین خانه های خود — چیزی توضیح ممنوع قبلا.

اما این گفتن چه انتخابی رسانه ها است که با روایت آنها بافت مورد مختلف تظاهرات. حزب چای بد است, اشغال وال استریت ، مارس برای زندگی بد است, مارس برای زندگی ما خوب است. زنان و مه و #MeToo خوب هستند; تهمت تظاهرات بد است. Anti-مستند معترضان? آنها ممکن است بدترین و نادان ترین از همه آنها را.

در طول ماه های اولیه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شما نمی تواند به نوبه خود بر روی تلویزیون خود را بدون دیدن های مختلف گروه چپ سازماندهی در مخالفت با رئیس جمهور. گروه به خیابانها در اعتراض به DACA گروه به خیابانها در اعتراض به خشونت مسلحانه و پس از آن در ماه اکتبر 2018 آنها در زمان به دفاتر سناتورها در اعتراض به برت Kavanaugh. همان رسانه ای است که لبه پنجره رساند تا این تظاهرات را به عنوان قهرمانان در حال حاضر در تلاش برای اهریمن جلوه دادن آمریکایی ها در اعتراض به از دست دادن معیشت خود را به عنوان گنگ اسفناک و ضد علم است.

گوش دادن به کارشناسان ما گفت. خوب کارشناسان در آمریکا جمهوری هستند که به طور فعال با استفاده از آزادی و آزادی های مندرج در قانون اساسی و منشور حقوق. و ما نمی خواهد نشستن idly توسط ما به عنوان حقوق محروم هستند دور و 26 میلیون بیشتر آمریکایی ها از دست دادن شغل خود. ما شورشی اعتراض و فشار به عقب مسالمت آمیز اگر شما اجازه دهید ما را — تا زمانی که امریکا باز دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de