X

داستان جریان

مقالات اخیر

لاس وگاس — یک شب پس از ضربه زدن مایکل بلومبرگ خود vaunted پایه با یک مجموعه از بحث مرحله بدن ضربات هدف درمان خود را از زنان و اقلیت های الیزابت وارن بازگشت به دیگر رسانه ها مرحله به دنبال او را به پایان کردن. او نشان داد تا در سی ان ان شهر-سالن رویداد در اینجا پنج شنبه شب با برخی از مقالات در دست است.

“شب گذشته در بحث من تا به حال یک ارز با شهردار بلومبرگ” او گفت: به شادی و کف از مخاطبان است.

ماساچوست’ سناتور ارشد در عنصر basking در تب و تاب بودن از شور و شوق تازه در مورد مبارزات انتخاباتی او پس از اکثر رسانه ها سر صحبت گفت که او تا به حال درخشید در شب گذشته را بحث است. وارن بازگو تعامل با سابق شهردار نیویورک و چگونه او کبابی او را در تاریخ خود را از دیدگاه جنسیتی در مورد زنان و چگونه او تا به حال اظهار داشت که شاید برخی از آنها تا به حال شده است قادر به گرفتن یک شوخی است. او سپس reprised یکی از بهترین تشویق خطوط از شب قبل از زمانی که او را تحت فشار بلومبرگ به انتشار این زنان و احتمالا برخی از مردان از عدم افشای توافق نامه آنها را امضا کرده در حالی که حل و فصل آزار و اذیت جنسی ادعا می کند.

“این انتخابات برای رئیس جمهور ایالات متحده و شفافیت در اینجا مهم است. من استفاده می شود به آموزش قانون قرارداد و من فکر کردم من می خواهم با این آسان است,” او گفت: به whoops و hollers از مخاطبان است. برگزاری مقالات او به عنوان یک non-disclosure agreement انتشار و میثاق به شکایت او سوار او نقطه خانه است.

“همه بلومبرگ انجام دهد این است که آن را دانلود کنید – من متن آن را – و آن را امضاء و پس از آن زنان یا مردان رایگان خواهد بود به صحبت می کنند و داستان های خود را بگویید,” او گفت: با پوزخند. ایسنا میزبان Erin Burnett پرسید که آیا وارن فکر می کند بلومبرگ امتناع به آزادی زنان و مردان از این توافق نامه بود رد صلاحیت رئیس جمهور است.

“بله” وارن پاسخ در نشانه.

این حرکت به وضوح نوشته شده و تمرین اما مخاطب آن را دوست داشت به هر حال خروشان با خنده و تشویق حضار در پاسخ. پس از آن بالا او را جانشین سابق سن آنتونیو شهردار جولیان کاسترو اظهار داشت: در توییتر: “اضافه کردن به لیست @ewarren برنامه: برنامه ای برای مایکل بلومبرگ به نگه داشتن خود را پاسخگو باشد.”

وجود دارد اعتماد به نفس در نمایش های آینده فقط دو روز قبل از نوادا قفقاز و ساعت بعد از #PresidentWarren روند در توییتر همراه با یک لمس امید که او کشیده بود خاموش گشت عملکرد شبیه به آنچه که ctq به دست داشتند در نیوهمپشایر. در گرانیت ایالت مینه سوتا ارشد سناتور به پایان رسید قوی پایان با رای بیشتر از وارن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ترکیب شده است. رفتن به چهارشنبه بحث در اینجا وارن متحدان و مشاوران اذعان او نیاز به یک عملکرد مشابهی را برای تقویت selfies, مشت پمپ و خط امضا “من یک طرح برای آن است.” او نیاز به یک فویل مانند مایک بلومبرگ.

“من آماده رفتن به دور” به وضوح دوباره انرژی وارن فریاد زد: به هواداران در canvassing رویداد در شمال لاس وگاس پنج شنبه صبح. در پایان سی ان ان تاون هال که شب او مخابره شد و رقصید که بسیاری از زنان در مخاطبان را به پای خود را در حمایت از.

او تا به حال دلیلی برای جشن گرفتن. او در مبارزات انتخاباتی است که در زندگی مالی پشتیبانی بیش از چند هفته گذشته دریافت یک تزریق از 5 میلیون دلار در کمتر از 24 ساعت پس از مناظره – بیش از سه برابر او تنها بزرگترین روزانه جمع آوری کمک های حمل و نقل در سال گذشته کشیده در زمانی که مبارزات انتخاباتی او بود و صعودی.

وارن کمپین بدیهی است که در کسب و کار. این پرسش در حال حاضر که در آن او از اینجا بروید – و او است تجدید حیات بیش از حد دیر شده ؟ بیش از 24 ساعت گذشته و صاحب نظران اشاره کرده اند که نامزدی که ممکن است به دست آورده اند بیشتر از او boffo بحث عملکرد برنی ساندرز — او نزدیک ترین رقیب ایدئولوژیک و جلو جدید-دونده در مسابقه.

چرا که بلومبرگ در زمان بسیار ورودی فلاک – وارن بود تنها کسی که رفت و پس از خود بودجه میلیاردر — ساندرز تا حد زیادی skated هرگز واقعا نیاز به دفاع از نام تجاری خود را از سوسیالیسم دموکراتیک خود تصمیم به انتشار کامل پرونده پزشکی و یا چگونه او قصد دارد فشار را از لیست خود را از دولت و آموزش سیستم عامل ها از طریق کنگره است که بارها و بارها رد پیشنهادات بزرگ خود را بیش از این دوره از مجلس حرفه ای طولانی در کاپیتول هیل.

در طول ماه گذشته ساندرز باز کرده است تا یک دو رقمی سرب در سراسر کشور با توجه به RealClearPolitics رای گیری متوسط است. در نوادا که قفقاز شنبه ساندرز است که 14 درصد جلوتر از بایدن با وارن در جایگاه چهارم با 13.7% پشت سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg در 14%. ساندرز است گزنده در بایدن را در کارولینای جنوبی انتهایی تنها با چهار امتیاز و 12 نقطه سرب در کالیفرنیا بیش از بایدن. در ضمن وارن عقب مانده در پشت بسته در آن مسابقات به سختی شکستن دو رقمی.

این اعداد می تواند تغییر بیشتر به وارن به نفع پس از بحث عملکرد, اما به احتمال زیاد به اندازه کافی برای جابجایی Sanders. طولانی شانس نیست faze او. با تزریق پول نقد, Warren شجاعانه قرار داده شده یک صفحه کامل آگهی در میلیاردر Sheldon Adelson را روزنامه لاس وگاس را نقد کنید و اجازه دادن به او را می دانم آنچه که او می خواهم پرداخت تحت مالیات بر ثروت: 2.3 میلیارد دلار کمتر از 6 درصد از نزدیک به 40 میلیارد دلار ارزش خالص.

وارن و موقعیت خود را در بزرگ اهدا کننده پول کمک به مبارزات انتخاباتی خود را منتقل اساسا این هفته با زمان در حال اجرا در فرایند اولیه. در طول ریاست جمهوری خود پیشنهاد او ضربه دیگران برای گرفتن تایید شده پول و بالا نگه داشتن دلار جمع آوری اعانه اما او فاصله خودش و یا انتقاد جدید و فوق العاده PAC تشکیل شده در این هفته است که بنا به گزارش ها قرار داده شده $1 میلیون نفر در تبلیغات با هدف بهره گیری از نامزدی وی در نوادا و یکی دیگر از $1 میلیون نفر در کارولینای جنوبی است.

“من معتقدم که ما باید انجام هیچ super PAC اولیه اما این بدان معناست که هیچ سوپر پکس برای همه” او گفت: نیویورک تایمز روز شنبه.

در ضمن او راه دشوار رو به جلو است و سوخت صحبت کنید که او تعیین خودش به عنوان مناسب ترین جایگزین برای ساندرز اگر سلامت خود را نتواند و یا او در غیر این صورت دچار سردرگمی-و یا به خدمت خود را به عنوان احتمالی همسر در حال اجرا و یا در یک کلیدی کابینه کار در یک ساندرز دولت.

دوشنبه شب او اصرار داشت او همچنان به نگه داشتن چشم خود را بر جایزه اصلی. خواسته MSNBC را لارنس o’donnell چرا رای دهندگان باید حمایت خود را بیش از Sanders, وارن با اشاره به توانایی او برای به دست آوردن “چیزهای واقعی انجام می شود.” او با اشاره به تصویب یک لایحه در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و در یک توافق کنترل سنا است که باعث می شود سمعک در دسترس بیش از شمارنده, صرفه جویی در سالمندان جمعی میلیون ها دلار.

“من باید سنگ جامد و ارزش های من چیزهای انجام می شود,” او گفت:. “من نمی خواهم به رئیس جمهور فقط به داد مردم من می خواهم به رئیس جمهور برای تغییر همه چیز است.”

سوزان Crabtree است RealClearPolitics’ کاخ سفید/سیاسی ملی خبرنگار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im