سهمیه بندی-از-مراقبت از بحث باید شامل کسانی که بیشتر در معرض خطر

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

من اعتراف من تعصب. رسما من در “در معرض خطر” مردم برای عوارض شديد از COVID-19. من نیز در جامعه است که می تواند ترياژ شده دور از مراقبتهای اگر ما بیمارستان و استراحت در زیر همه گیر استرس.

من زندگی با فیبروز کیستیک یک بیماری ارثی است که من را پر می کند ریه ها من با ضخامت مخاط چسبنده. که ضخامت مخاط چسبنده رسانه مناسب برای پاتوژن های عفونی به خانه تماس بگیرید. عفونت های تنفسی منجر به کاهش بالینی در بیماران CF چرا که آنها ما شعله ور شدن علائم سرفه و تنگی نفس و اکسیژن وابستگی و منجر به آسیب ریه دائمی. من متاسفانه دچار طریق سهم عادلانه من.

لفاظی در اطراف سهمیه بندی نجات بخش مراقبت برگ من تعجب آنچه اتفاق می افتد به من اگر COVID-19 سرریز ما سیستم پزشکی.

من زمینه ای بیماری تنفسی استفاده می شود در برابر من در چنین وضعیتی ؟

هیچ پزشک می خواهد به را انتخاب کنید که زندگی می کند و کسی که می میرد در یک قلب wrenching لحظه و رک و پوست کنده, هیچ کدام باید به. در عوض دولت و بیمارستان رهبران در حال کار برای ایجاد منطقه ای و یا ایالتی تریاژ راهنمایی برای خط مقدم ارائه دهندگان مراقبت بر اساس شرایط مختلف بیمار ویژگی های چنین به عنوان زمینه مسائل مربوط به سلامت و یا انتظار می رود “زندگی سال” باقی مانده است. این موضوع ترسناک برای افرادی که ممکن است سقوط است که در خارج از ارشاد به دلیل شرایط مزمن و یا سن پیشرفته. اگر ما شنیده نمی, در حال حاضر که صحبت می کنند تا برای ما که آن را خیلی دیر است ؟ کسانی از ما که ایستاده به از دست دادن بیشتر باید با توجه به حقوق صاحبان سهام در فرایند تصمیم گیری است که در نهایت منجر به تریاژ دستورالعمل برای پزشکان.

شورای ملی معلولیت نشان می دهد که تنظیم تریاژ توصیه های مبتنی بر از قبل موجود شرایط پزشکی ممکن است خلاف قانون آمریکایی های معلول.

Ari Ne’eman یک ناتوانی و فعال حقوق دانشگاه هاروارد دانشجوی دکترای سیاستگذاری سلامت نیز به تازگی به این نتیجه رسیدند: “افراد دارای معلولیت مساوی حق جامعه منابع کمیاب و حتی در زمان بحران.” آقای Ne’eman می گوید: “اول بیا اول خدمت” رویکرد خواهد بود که بهترین راه برای حفظ برابری. او اعتراف می کند که این طرح منتقدان آن.

من تن است که انتخاب های دشوار است ممکن است در روزهای آینده – منابع و فضا محدود است. اگر یک سناریو کابوس می آید به ثمر جایی که تقاضا برای مراقبت ويژه و هواکش بیشتر بیمارستان ظرفیت مهم است که ما گوش دادن به بیماران است که می تواند تحت فشار قرار دادند کنار گذاشته است. به خصوص اگر به توصیه های ارائه شده در مجله پزشکی نیوانگلند مقاله اطلاع دستورالعمل به عمل قرار داده است. آنها تا آنجا که به می گویند آن است که “موجه” برای حذف یک بیمار از ونتیلاتور یا تخت ICU به نفع بیمار دیگر.

من مبارزه دندان و ناخن در برابر فیبروز کیستیک برای نزدیک به 29 سال است. باید آن را برگزار نمی شود در برابر من تحت هر شرایطی. به جای من گسترده زندگی می کردند تجربه در داخل نظام سلامت باید حق من و دیگران زندگی با بیماری های مزمن به نمایندگی در مکالمات است که می تواند تعیین کند که چگونه زندگی ما بازی کردن.

من از ترس این جهان ما در حال حاضر شروع به چشم پوشی افراد مبتلا به بیماری های مزمن. برخی از bioethicists خواستار یک سیستم تریاژ که در آن “بیماران بدحال داده می شود یک نمره از 1 به 8 یا پایین تر از نمره ترجمه به یک اولویت بالاتر برای مراقبت بحرانی منابع است. بیماران با چیزهایی مانند سرطان پیشرفته زوال عقل یا بیماری مزمن ریه خواهد امتیاز بیشتر و در نتیجه پایین در فهرست منابع در تامین کوتاه مدت.”

نه چندان طولانی پیش من قطعا در طرف اشتباه از چنین سیستم. حتی امروز با نسبتا بهبود سلامت من مطمئن هستم که من می تواند به عنوان یک اولویت داده می شود برخی از زمینه عوارض مانند مزمن عفونت باکتریایی در ریه ها.

اگر ملت ما در نظام سلامت نقطه اوج خود می رسد و مجبور است به تریاژ بیماران بر اساس عوامل اساسی ما باید مایل به گوش دادن به تمام ذینفعان. ضروری است که بیمارستان و دولت سیاستگذاران شامل زندگی مردم با زندگی تغییر شرایط بهداشتی و ناتوانی در تصمیم گیری-ساخت جدول. صدای ما را نمی توان چپ خارج از بحث است که بازده تریاژ و سهمیه بندی ارشاد دست به خط مقدم پزشکان – افرادی که باید پیاده سازی این غیر قابل تصور را انتخاب کند.

گونار Esiason زندگی با فیبروز کیستیک MBA/MPH نامزد در پهلو مدرسه کسب و کار در دارتموث و در خدمت در هیئت مدیره در فرزندان Esiason بنیاد خانواده خود را سازمان غیر انتفاعی است که مطرح شده است و نزدیک به 150 میلیون دلار در مبارزه با فیبروز کیستیک از زمان آغاز آن در سال 1993. گونار حفظ یک وبلاگ در مورد زندگی خود را با فیبروز کیستیک در GunnarEsiason.com. او را دنبال کنید در توییتر @G17Esiason.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im