“این بسیار دشوار است برای پیدا کردن جایگزین به جای یک قطار شما نیاز به 300 کامیون گفت:” فرانسوا وینسنت کانادا فدراسیون از کسب و کار مستقل است که نشان دهنده 24,000 کسب و کارهای کوچک در کبک.

با محاصره فلج خطوط راه آهن در سراسر کشور, Quebec شرکت در حال آماده کردن کارگران و به شدت به دنبال جایگزین مانند کامیون ها به کشتی و دریافت لوازم و کالاها به پایان رسید.

مونترال ساز از پرچم ها و آگهی ها گذاشته آن 10 نفر از کارکنان به دلیل حمل و نقل مواد خام — پارچه از تایوان — گیر در یک قطار در ونکوور فرانسوا وینسنت کانادا فدراسیون از کسب و کار مستقل گفت.

“اگر آنها قادر به تولید این کالا برای یک قرارداد تا پایان ماه مارس به آنها در حال رفتن به از دست دادن $100.000 به” وینسنت گفت. “این یک مقدار زیادی از پول برای یک کسب و کار کوچک.”

او گفت: بسیاری از کبک شرکت ها رنج می برند. یکی از زیبایی-محصولات و ساز نمی تواند عرضه آن در داروخانه مشتریان به دلیل منابع رشته در قطار, او گفت:. و تولید کنندگان مختلف در حال اجرا هستند از فولاد است.

“این بسیار دشوار است برای پیدا کردن جایگزین به جای یک قطار شما نیاز به 300 کامیون” گفت: وینسنت که ارتباط نشان دهنده 24,000 کسب و کارهای کوچک در کبک.

این استان را به شرکت های حمل و نقل در حال شنود گذاشته به حمل و نقل کالا.

“این یک مقطع از همه چیز گفت:” مارک Cadieux, رئيس جمهور از 500 عضو انجمن du camionnage du Québec. “وجود دارد, مواد غذایی, وجود دارد, مواد ساخت و ساز وجود دارد پروپان و دیگر سوخت. هر چیزی که شما ممکن است در یک قطار به ارمغان جاده ها است.”

نگران کمبود پروپان دولت کبک خواسته است Cadieux انجمن به کامپایل یک لیست از شرکت های حمل و نقل با تجهیزات تخصصی مورد نیاز به کشتی سوخت.

“من با ارسال یک ایمیل به تمام اعضای من روز سه شنبه: ‘لطفا به ما بگویید که اگر شما می توانید بیشتر (پروپان). اگر شما می توانید ایستاده, ما به شما اجازه شما می دانید,’ ” Cadieux گفت.

“اگر فوری وجود دارد تقاضای ما در حال تلاش ما بهترین را به آماده شود برای پاسخ به. این یک اقدام پیشگیرانه در این زمان است.”

محاصره هستند و اخلال در حمل و نقل ریلی در کانادا ملی و کانادا و اقیانوس آرام آهنگ. معترضان می گویند که آنها در حال اقدام در همبستگی با مخالفان به ساحلی GasLink پروژه خط لوله که عبور مرطوب’suwet’en اولین کشور منطقه ای در بریتیش کلمبیا.

روز سه شنبه نخست وزیر فرانسوا ایتالیایی, توالت مطرح شبح بندر مونترال تبدیل به دور کشتی, گفته, آن, اسکله ها پر از ظروف که نیست که با قطار.

اما مقامات بندر گفت: آنها در حال مدیریت وضعیت و پیش بینی نمی نیاز به محدود کردن عملیات در حال حاضر.

همانطور که برای دیگر جایگزین حالت های حمل و نقل:

  • حمل و نقل هوایی امکان پذیر است برای بسیاری از کالا. “حمل و نقل حمل و نقل در قطار بسیار متفاوت و حجیم سنگین تر از هر چیز انجام شده در هواپیما گفت:” جان مک کنا مدیر اجرایی انجمن حمل و نقل هوایی از کانادا. “این دو حالت از حمل و نقل مکمل هستند نه نسبت به رقبا.”
  • کسب و کار نمی تواند به نوبه خود به دریاچه های بزرگ, St. Lawrence متلاطم سیستم. با توجه به یخ تجمع حمل و نقل آبراه بسته است برای زمستان و نمی خواهد بازگشایی تا اواخر ماه مارس است.

مرتبط

ariga@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de