سریع در اختیار داشتن: حرکت به یک خانه جدید سریع تر

کامرون LaRocque و مورگان تیلور پیاده روی سگ خود را Bindi در پارک در کرانستون را Riverstone. کریستینا رایان / کلگری هرالد

گزارش ویژه: سریع در اختیار داشتن خانه

کامرون Larocque و مورگان تیلور آماده بودند برای خرید خانه است اما برای بسیاری از زوج های جوان, وام مسکن تصویب شد اثبات دشوار است.

معترضان در زیرزمین تیلور خانه پدر و مادر پس از بازگشت از اروپا در تابستان گذشته آنها بوده است می خواهم به دنبال در خانه رساله و تحقیق در مورد ساختمان از ابتدا. Larocque تا یک کار خوب به عنوان یک خبره و حرفه ای حسابدار اما تیلور کار به عنوان یک معلم جایگزین شد موانع تامین مالی هر چیزی که آنها دوست دارند. تا زمانی که آنها در بر داشت یک سریع در اختیار داشتن مدل Trico خانه در یک محله آنها فکر می کردند که هرگز قادر به پرداخت هزینه — کرانستون را Riverstone.

“این تنظیمات صفحه اصلی در فروش. آن را صادقانه برخورد ما تصویب نمی شود” تیلور می گوید.

سه خوابه, 2.5-حمام پادگان طرح طبقه با جلو تک-گاراژ ماشین ها یکی از چند حرکت می کند-در خانه آماده در Riverstone ساخته شده توسط Trico. قیمت در 1,621 فوت مربع خانه در یک صفر زیادی شده است کاهش می یابد دو بار توسط سازنده و Larocque اتفاق افتاده است به تلو تلو خوردن در سراسر مثال در حالی که مرور بر روی تلفن خود را در اواخر یک شب.

“آن را در محدوده قیمت ما. ما فقط رفت و به Trico فروش مرکز در Riverstone و گفت: ما می خواهیم به آن را ببینید,” او می گوید.

تیلور می گوید: اگر آنها تا به حال برای ساخت این خانه از آغاز تا پایان آن را هزینه یکی دیگر از $20,000.

“این چیزی است که حداقل در آن منطقه است که ما می تواند به طور جدی در نظر بگیرید,” او گفت:.

گذشته از اینکه تازه و جدید گارانتی در خانه های جدید است که سازندگان در آلبرتا باید پیشنهاد مهم بود.

“با گارانتی ما می توانیم بحث را به سازنده برای چند سال بعد از ما حرکت در بنابراین هیچ شگفتی تند و زننده. ما می توانید با قرار دادن خود ما چرخش در همه چیز به ویژه در زیرزمین. آن را به پایان رسید بنابراین ما می توانیم آن را خود ما,” او می گوید.

این خانه که Trico می سازد از پایین $400,000 s در Riverstone شد حرکت در آماده در پایان 2019 اما تیلور و Larocque نیاز به زمان برای دریافت سازمان یافته و مذاکره مارس 20 اختیار داشتن.

Trico منطقه فروش دیپلم, Madison, راه, می گوید: spec خانه و یا سریع در اختیار داشتن خانه ها با قیمت های بسیار رقابتی.

“ما این کار را قیمت گذاری آنها را به فروش,” او توضیح می دهد. “هنگامی که ما دریافت می کنیم یک مدل جدید در خط ما اگر ما نمی ساخت آن را به عنوان یک نمایش در صفحه اصلی ما ساخت آن را به عنوان یک تنظیمات. ما معمولا حداقل دو نفر در هر جامعه ای که ما در ساخت.”

Karla شولتز مدیر بازاریابی ارشد با Mattamy خانه نقل انواع دلایل که چرا خریداران خانه های جدید می خواهید و یا نیاز به یک خانه در مدت زمانی کوتاه.

“تغییر پویایی خانواده و جابجایی سرمایه گذاری و یا کوچک سازی,” او توضیح می دهد. “یک تنظیمات برنامه مهم است که باید به منظور اطمینان از Calgarians خانه آماده برای رفتن به زمانی که آنها هستند.”

خرید رساله خانه با دور کردن اختیار خرما اغلب امکان پذیر نیست و وجود دارد چیزی است که گفته می شود در حال حرکت به یک خانه مدرن با معاصر طرح طبقه است که هیچ کس در زندگی قبل از.

“شما صلح از ذهن است که شما یکی از اولین به که خود را خانه. ردپای خود را خود خاطرات خود را انتخاب و خود را گارانتی” شولتز می گوید.

Mattamy است ساختمان در چهار جوامع با انواع خانواده های تک خانه های دوبلکس شهری و townhomes در مراحل مختلف ساخت و ساز با 30-و 60 – و 90-روز اموال در دسترس است.

“خریداران هنوز هم ممکن است پیدا کردن یک فرصت عالی برای شخصی خانه خود را قبل از اتمام” او توضیح می دهد.

سازندگان اضافه کردن ویژگی های ارتقاء به تنظیمات خانه بر اساس انتخاب های محبوب ساخته شده توسط دیگر خریداران. تیلور و Larocque هنوز هم نمی توانم باور بخت خوب خود در snagging خانه خود را که دارای به روز رسانی دوش در حمام استاد گرانیت در طول نه-سقف پا و تمدید گاراژ برای ذخیره سازی.

“این همه چوب جنگلی در طبقه اصلی به روز رسانی ثابت نور در اتاق ناهار خوری و به روز رسانی یخچال بیش از حد” Larocque می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im