کبک بهداشت عمومی کارگران تبدیل به sleuths در تلاش برای ضرب و شتم coronavirus

محتوای مقاله

کار شما این است که به خود منزوی. کار بهداشت عمومی کارگران در کبک است برای ردیابی هر کسی که شده است در تماس نزدیک با فرد آلوده با COVID-19 به طوری که آنها می تواند هشدار داد قبل از آنها به گسترش این بیماری به دیگران.

گروه دوم اتحاد بیشتر کار دشوار است.

در عین حال این کار از هر دو “تیم” — عمومی و بهداشت — نیاز به کم کردن سرعت انتقال کروناویروس جدید به اندازه کافی است که سیستم مراقبت های بهداشتی دریافت نمی کند غیرمنتظره با موارد گفته اریک Litvak, پزشکی, ارشد, از بیماری های عفونی پیشگیری و کنترل در استان در منطقه عمومی وزارت بهداشت در مونترال.

“به سرعت آن را پایین ما دو معنی به عنوان یک جامعه او گفت:” از جنگ به سرعت گسترش COVID-19.

“این اولین بار است که برای محدود کردن مردم و قرار دادن تمام فعالیت های ما در مکث که انجام شده است. اما که نمی تواند پایدار در دراز مدت. و که در آن بهداشت عمومی نقش مهمی چون دیگر ابزار به کم کردن سرعت انتقال و نگه داشتن آن در پایین سطح به اندازه کافی است این همه کار از بررسی موارد و ردیابی تماس با ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>