کبک دادستان کل در حال حاضر صاحب Hells Angels پناهگاه

محتوای مقاله

این محل که در آن Hells Angels انجام مرگبار کمین آورده است که آنها را به بد نامی در سراسر استان در حال حاضر در اختیار دادستان کل کبک.

تصمیم دادگاه عالی کانادا روز پنج شنبه پایان دادن به یک نبرد قانونی که در سال 2012 آغاز شد که 24 نفر از اعضای Hells Angels’ شربروک فصل التماس کرد گناه را به توطئه برای قتل رقبا در جنگ بیش از قاچاق مواد مخدر چمن. هشت سال جنگ آغاز شد و در سال 1994 و آمد به شناخته شده به عنوان کبک دوچرخهسواری جنگ باند.

زمانی که اعضای باند وارد شده و خود را از گناه درخواست دادستان کل ثبت حرکت به دنبال مصادره پناهگاه متعلق به این باند را فصل در شربروک و همچنین از چهار قطعه زمین در اطراف آن است.

در سال 1985 باند ایجاد شده بود در کبک برای هشت سال هنگامی که آن را مورد توجه کل استان پس از آن آشکار شد آنها به کشته شدن پنج نفر از اعضای خود در داخل خود غنی شده ساختمان در آنچه در حال حاضر Wellington سنت S. در شربروک. در مارس 24, 1985 چند تن از اعضای این باند را در حال حاضر از بین رفته لاوال فصل دعوت شدند به شربروک پناهگاه برای آنچه که به آنها گفته شد خواهد بود یک حزب است. به جای پنج نفر به ضرب گلوله در یک خونسرد کمین. کمین آمد به عنوان Lennoxville پاکسازی به عنوان چند Hells Angels بعدها تلاش برای قتل. پناهگاه در Lennoxville است که در حال حاضر یک قصبه شربروک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de