محتوای مقاله

به سختی یک ماه به وجود راه اندازی ایجاد شده توسط چهار کبک کارآفرینان به دنبال تبدیل شدن به یکی از کانادا بازیکنان کلیدی در تولید فولاد ماسک.

Entreprise Prémont قصد دارد به بوسیله اسباب گردنده از بیش از 10 میلیون ماسک در یک هفته ممکن است — از چند صد هزار نفر در حال حاضر — به عنوان ماشین آلات جدید اضافه شده است پاتریس Barbeau, یکی از سرمایه گذاری شرکای گفت: پنج شنبه. استخدام در جریان است به استخدام حدود 30 کارکنان تولید در Prémont گیاه در Louiseville حدود 100 کیلومتری شمال شرقی مونترال.

Barbeau اجرا می شود که یک لوازم آرایشی شرکت در کبک سیتی تیمی با سه آشنایان کسب و کار برای راه اندازی Prémont: هوا-تصفیه کارآفرین لوک گیررد; اتوماسیون متخصص Dany برگرون و سرژ Parenteau که دروموندویل-شرکت بر اساس Vêtements طراحی تلنگر باعث می شود لباس مدرسه. پروژه مورد نیاز حدود 5 میلیون نفر از پایتخت.

“دلیل اصلی ما در حال انجام این بازی بخشی از ما در مبارزه با این بیماری همه گیر” Barbeau, 48, گفت, Montreal Gazette در مصاحبه. “این بسیار نامطلوب به شنیدن این که کارگران خط مقدم در کبک فاقد تجهیزات مناسب. مردم اغلب با مراجعه به این کارگران به عنوان فرشتگان نگهبان و ما احساس می کنیم واقعا نیاز به انجام کاری برای کمک به آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de