کبک انتخاب 4 بيمارستان ها به عنوان پتانسیل coronavirus-درمان مراکز

“از شروع کبک است فعال و به خوبی آماده شده می گوید:” وزیر بهداشت دانیل McCann.

“به طور کلی خطر مربوط به کروناویروس کم باقی مانده است می گوید:” وزیر بهداشت دانیل McCann. John Mahoney / Montreal GAZETTE

با وجود هیچ موارد گزارش شده به تاریخ coronavirus عفونت در کبک وزیر بهداشت دانیل مک کین روز جمعه اعلام کرد که او تعیین شده چهار بیمارستان در استان برای درمان هر بيمار ممکن است تست مثبت بسیار مسری پاتوژن.

در مونترال دو نفر از چهار نفر تعیین شده سایت های یهودی بیمارستان عمومی برای هر فرد بالغ موارد و Ste-جاستین بیمارستان برای هر اطفال هستند. دو نفر دیگر سایت ها در شهر کبک منطقه: مرکز بیمارستان de l’université لاوال (برای هر دو بالقوه بزرگسالان و کودکان مورد) و Institut universitaire de cardiologie et de pneumologie de Québec.

“از شروع کبک است فعال و به خوبی آماده” مک کین در بیانیه ای گفت.

“وجود دارد بدون نیاز به نگران باشید. شبکه ما این است که همکاری نزدیک با شرکای نگران و ما تمام اقدامات لازم برای محافظت از جمعیت است. من به شما یادآوری می کنند که به طور کلی خطر مربوط به کروناویروس پایین باقی مانده است.”

مک کین افزود: تمام مراکز درمانی و کلینیک ها در سراسر استان آماده دریافت بیماران با یا بدون علائم شبه آنفولانزا در ارتباط با 2019-nCoV ویروس. او توضیح داد که در این رویداد نادر است که یک coronavirus مورد تایید بیمار منتقل خواهد شد به یکی از چهار مکان های تعیین شده برای درمان است.

وزیر پیشنهادی کبک تا حد زیادی بهبود یافته آن عفونی-بیماری های پروتکل از تجارب گذشته با 2009 H1N1 آنفلوآنزای همه گیر شیوع بیماری سارس از 2002-2003 (که تاثیر نمی گذارد هر Quebecers) و ویروس ابولا (همچنین موارد گزارش شده در استان).

به مقامات بهداشت عمومی قرار داده شده اند و تحت نظارت بیش از یک دوجین Quebecers که اخیرا در بازگشت از چین و تمام آزمایش منفی برای coronavirus.

در روز پنج شنبه, Quebec ارشد بهداشت عمومی افسر دکتر Horacio اررودا اعلام کرد که هر گونه Quebecers بازگشت از چینی استان هوبئی — مرکز بزرگترین شیوع کروناویروس — خواهد بود توصیه به ماندن در خانه به مدت 14 روز و نه به کار و نه به حمل و نقل عمومی.

در ضمن سرزمین اصلی چین روز جمعه اعلام کرد بیش از 31,000 coronavirus عفونت و 637 مرگ و میر با توجه به رجیستری توسط محققان در دانشگاه جانز هاپکینز.

در خارج از چین مقامات گزارش کرده اند 315 عفونت و مرگ (در فیلیپین). کانادا گزارش دو مورد در بریتیش کلمبیا و سه در انتاریو در حالی که پنج کانادایی در یک قرنطینه کشتی کروز در سواحل ژاپن را آزمایش مثبت است.

این داستان به روز خواهد شد.

[email protected]

twitter.com/Aaron_Derfel

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de