کبک قرار داده و در بخشی مستند به عنوان coronavirus موارد صعود

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت سفارشات غیر ضروری کسب و کار به نزدیک نیمه شب سه شنبه.

کبک — با تعداد تایید COVID-19 موارد به شدت بالا برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت در زمان دیگری چشمگیر گام برای جلوگیری از گسترش ویروس قرار دادن استان در جزئی مستند تا اواسط ماه آوریل است.

این بدان معناست که همه غیر ضروری کسب و کار هستند به نزدیک نیمه شب دوشنبه اما کسانی که می توانید بلافاصله خواسته به انجام این کار, ایتالیایی, توالت گفت. که شامل سایت های ساخت و ساز و آلومینیوم smelters اما نه فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها.

“ما در حال ورود به یک مرحله جدید” ایتالیایی, توالت گفت: در روزانه خود را در رسانه های توجیهی در coronavirus بیماری همه گیر. “یک مرحله است که بیشتر مهم است. کبک در حال رفتن به در مکث به مدت سه هفته.

“آنچه من می خواهم بگویم که Quebecers که در حال کار در یک ضروری خدمات لطفا در خانه بماند. بیشتر ما محدود (انسان) تماس سریع تر ما را به محدود کردن ویروس و سریع تر از ما خواهد بود قادر به بازگشت به ما زندگی عادی. پس از آن زمان به ایران بیش از همیشه است.”

“من نمی خواهم برای ترساندن مردم, اما من باید به” اضافه شده کبک بهداشت عمومی مدیر Horacio اررودا. “این یک سوال مرگ و زندگی است.”

ایتالیایی, توالت ساخته شده و از نظر او نشان داد آنچه مقامات بهداشتی باید مخوف از شروع: تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در کبک است و این ویروس شروع به گردش در جمعیت عمومی و نه فقط در میان افرادی که در تماس با مسافران است.

کبک در حال حاضر در مجموع 628 مورد تأیید افزایش 409 از یکشنبه. مونترال به تنهایی 265 موارد است.

یکی از دلایلی که به صورت سنبله است چون کبک در حال انجام یک تست بسیار بیشتری. و برای اولین بار آن را آغاز کرده است که شامل “موارد احتمالی” در محاسبات خود از موارد تایید شده. قبلا Quebec منتظر به لیست موارد تا زمانی که تایید شد استانی آزمایشگاه. که دیگر مورد اررودا گفت.

وجود 45 نفر در بیمارستان از جمله 20 در بخش مراقبت های ویژه. چهار نفر کشته شده اند از COVID-19 در کبک. به عنوان تعدادی از موارد رشد کبک بالا برده و آماده سازی خود برای بدتر از اعلام روز شنبه آن را در حال حاضر از 6000 تخت بیمارستان در آماده است.

ایتالیایی, توالت تصمیم به بخشی از قفل کردن است نه یک شگفتی بزرگ است. در طول چند روز گذشته او و اررودا بارها و بارها اشاره کرده اند که بیشتر اقدامات سخت گیرانه شده است.

و وجود دیگران است. ایتالیایی, توالت گفت: Quebec سفارش مردم زندگی در سالمندان خوابگاه برای اقامت وجود دارد. آنها می توانند تنها تحت شرایط خاص و تحت نظارت به مطمئن شوید که آنها نمی معاشرت با افراد مبتلا به ویروس, ایتالیایی, توالت گفت.

“من می دانم که این اقدامات خشن هستند اما آنها لازم است زیرا آخرین چیزی که ما می خواهیم برای این ویروس به وارد سالمندان اقامت,” او گفت:.

در طرف دیگر این طیف ایتالیایی, توالت خواست جوانان را به جای بسیاری از قدیمی تر داوطلب در سازمان های اجتماعی که در حال حاضر به ماندن در خانه. این گروه ها یک تاسیسات برای بسیاری از.

“من نیاز به افراد جوان برای کمک به افراد معلول به زمین و کمک به سازمان هایی که کمک به مردم آسیب پذیر” ایتالیایی, توالت گفت.

استان است که در اصل قفل کردن بجز خدمات ضروری, تا مارس 13. انتاریو در زمان همان روز جمعه به معنی یک بخش بزرگ از کانادا تعطیل.

دولت کبک publisheda لیست از کسب و کار و خدمات در نظر گرفته که ضروری است و می تواند باز بماند. این شامل فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها dépanneurs به علاوه چیزهایی مانند حمل و نقل عمومی و جمع آوری زباله. اخبار رسانه ها می تواند همچنان به کار گیرند.

Société des alcools du Québec و Sociéte québécoise du شاهدانه (SQDC) باز باقی خواهد ماند. این SAQ گفت: خود رسانه ها باز باقی خواهد ماند — به جز روزهای یکشنبه همانطور که قبلا اعلام شد — اما با محدودیت های جدید در تعداد زیادی از مردم در فروشگاه ها برای اطمینان اجتماعی فاصله پروتکل های.

در حالی که کبک اتحادیه استقبال تعطیل به خصوص از سایت های ساخت و ساز برخی از اعضای لابی کسب و کار ابراز ترس.

“در حالی که هدف از این تصمیم این است که حفاظت از شهروندان است که ما موافقت خود با آن را به مقدار یک فاجعه برای اقتصاد” گفت: ایو توماس-Dorval, رئيس جمهور از Conseil du Patronat, Quebec بزرگترین کارفرما ،

“ما باید که فراموش نکنید سلامت اقتصادی نیز با ارزش است و ما باید همه چیز را ما می توانیم به حفظ آن است.”

Air Transat روز دوشنبه اعلام کرد این تخمگذار کردن 3,600 کارگران است. تا پایان روز دوشنبه نزدیک به یک میلیون کانادایی اعمال کرده بود برای اشتغال بیمه.

اما اررودا — که قدرت به رفتن و حتی بیشتر تحت کبک بهداشت و درمان اضطراری قوانین گفت: در حال حاضر زمان به سهولت بر روی دریچه گاز.

او در مقایسه با اقدامات به تجویز آنتی بیوتیک. یک بیمار تنها منافع در صورتی که مصرف آنها توصیه می شود نسخه به طور کامل هنوز نصف قرص در شیشه.

“نگاه به آنچه در جهان اتفاق می افتد,” اررودا گفت. “این غیر ممکن است برای کبک به فکر می کنم آن است که احاطه شده توسط آب مقدس و (ویروس) نه در داخل. آن را در است.”

تنها راه حل او اضافه کرد که به احترام مشاوره از مقامات بهداشتی از جمله ماندن در خانه تمرین های اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست های خود را.

هر دو او و ایتالیایی, توالت تاکید کرد یک فرد داخل خانه ماندن است و هیچ چیز به ترس از ویروس.

“این طبیعی را به ترس و وحشت” اررودا گفت. “اما بهترین واکنش این است که بدانید آنچه شما باید انجام دهید. آن (ویروس) نمی خواهد وارد (خانه خود) از طریق یک پنجره یا با یک پیش نویس است.”

اررودا سریع برای ارائه یک کمی بیشتر وطنی مشاوره زمانی که خواسته Montreal Gazette آنچه او برای گفتن به عصبی Quebecers در تلاش برای دریافت یک مناسب خواب شب.

“اگر شما تنها در خانه شما محافظت,” او گفت:. “سعی کنید به فکر می کنم من به خوبی در بستر من است و هیچ ویروس در اطراف من. به من اجازه قرار دادن در برخی از موسیقی یک فنجان tisane یا شیر.

“و شما می توانید برخی از FaceTime خط, رقص, بیش از حد. چرا که نه ؟ فقط چیزی که شما را خوشحال می کند.”

“مردم در حال تماس گرفتن با مردم آنها صحبت نمی کند, در سال بیش از گوشی” اضافه شده است وزیر بهداشت دانیل McCann. “فوق العاده است.”

بعد پنج شنبه, ایتالیایی, توالت بود برای شرکت در یک کنفرانس تلفنی با بقیه کانادا premiers که نیز پله تا اقدامات خود را. کانادا درون استانی مرزهای باز باقی می ماند اما این موضوع از بسته شدن آنها را مورد بحث قرار خواهد گفت.

پرسید: اگر او envisages کانادا نظامی بودن مستقر در کبک اگر پلیس تبدیل غیرمنتظره, ایتالیایی, توالت پاسخ داد: “ما نه در همه وجود دارد در حال حاضر.”

[email protected]

twitter.com/philipauthier

مرتبط

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. خود را دنبال به روز رسانی زنده از مارس 23 اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de