کبک راه اندازی COVID-19 تست حمله رعد اسا روز قبل بخشی از بازگشایی

محتوای مقاله

کبک است ramping تا آن COVID-19 تست قادر به جمع آوری نمونه از به عنوان بسیاری از 14000 نفر در روز حتی به عنوان استان اجازه می دهد تا برخی از فروشگاه های خارج از مونترال به بازگشایی در روز دوشنبه.

هدف از این برنامه تست شده است برای دریافت یک تصویر واضح تر از انتقال این بیماری همه گیر coronavirus نه تنها در بیمارستان ها و آسایشگاه ها اما در جامعه و همچنین کبک ارشد بهداشت عمومی افسر گفت: در یک کنفرانس خبری در روز جمعه.

“ما در حال آزمایش برای پیدا کردن موارد مثبت شناسایی مخاطبین خود را دنبال کنید تا در زنجیره انتقال و ما را منزوی کسانی که مبتلا به جلوگیری از گسترش ویروس” دکتر Horacio اررودا گفت.

به تاریخ اررودا اشاره کبک انجام شده است 6,000 آزمون در روز, اگر چه خود دولت آمار و ارقام از دو هفته گذشته نشان می دهد طیف وسیعی از 3000 به 5000. هفته گذشته اررودا گفت: کبک در نهایت باید از این ظرفیت برای انجام 30000 آزمون.

مقامات بهداشت عمومی نیز خواهد شد انجام یک تحقیق دقیق تر از شیوع بیماری در مونترال, شمال, شهر جدید COVID-19 نقطه داغ. اررودا اضافه شده است که برخی از اطلاعات جمع آوری شده به احتمال زیاد شامل اجتماعی و اقتصادی و نژادی فنی مردم مونترال شمالی با همکاری رهبران جامعه. مونترال شمالی حدود 13 درصد از ساکنان دنیا در هائیتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net