کبک, James Bay کری اعلام $4.7 میلیارد و توسعه و مقابله

چشم انداز برای برنامه ای است که شامل شبکه راه آهن و زیستگاه های حیات وحش حفاظت “از ما” یک کری رهبر می گوید.

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت و خلیج جیمز کری را امضا کرده اند $4.7 میلیارد معامله خواهد شد که گسترش شبکه راه آهن شمال, محافظت, جدید زیستگاه های حیات وحش در برابر توسعه و شریک در پروژه های زیربنایی.

به اتحاد بزرگ است “فصل جدید” در روابط بین دو دولت, ایتالیایی, توالت روز دوشنبه گفت:. گسترش شبکه راه آهن به معنی بیشتر مواد معدنی را می توان استخراج از معادن در boreal forest و حمل به آمریکا و آلمان بازار.

با افزایش ظرفیت راه آهن, ایتالیایی, توالت می گوید کبک را ارائه آمریکای شمالی و اروپایی کسب و کار یک جایگزین برای واردات چین.

“آن را به ایجاد مشاغل با درآمد بالا در جامعه کری بلکه پرورش نسل جدیدی از کری کارآفرینان” گفت: ایتالیایی, توالت, که به نام مقابله یک مدل از ملت به ملت حکومت.

به داد او می گوید: توازن زیست محیطی حمایت با توسعه اقتصادی است.

“ما رهبران کری ملت اینجا هستید امروز را یک قربانی و یا تسلیم” گفت: آبل Bosum Grand رئیس Grand شورای Crees. “ما مجبور به یک امتیاز. ما باید راه حق را انتخاب کنید. چشم انداز برای این برنامه آمد و از ما است. آن را نشان دهنده چشم انداز ما از توسعه پایدار است.”

لیتیوم از معادن در کری قلمرو طول می کشد یک مسیر پر پیچ و جنوبی; یکی مربوط به کامیون است که مار در ورود به جاده offload محموله خود را بر روی یک قطار شبکه به شدت نیاز به تعمیرات اساسی.

ایتالیایی, توالت می گوید این پروژه را دو قسم می گذارد در محدود کردن انتشار گازهای گلخانه ای. گسترش شبکه راه آهن به معنی دیزل کامیون در واقع گرفته شده از معادله است. و این واقعیت که آنها در حال حمل لیتیوم در باتری است که سوخت خودروهای برقی — نیز بر تاثیر در مبارزه با تغییر آب و هوا.

این کری و دولت کبک را تقسیم هزینه تحصیل در رشته جدید راه آهن که ایتالیایی, توالت گفت: هزینه خواهد شد “در ده ها میلیون دلار است.” این طرح همچنین شامل صدها کیلومتر از خطوط برق و جاده های ارتباط از راه دور کری روستاها به جهان خارج و ساخت یک بندر در خلیج جیمز.

این فرمت از یک سری معاهدات بین کبک و کری — که با آغاز سال 1976 James Bay و شمال کبک توافق و تمدید به پیکس des بریوز در سال 2002.

“این است که بازگشت سرمایه گذاری کبک ساخته شده (در کری)” گفت: Bosum. “این است که یک مدل از ملت به ملت حکومت.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im