دولت کبک به دنبال جمعی از درمان به ضد سامی اعمال فروش

کبک وزیر دادگستری وعده به نگاه به یک “جمعی از درمان” برای مقابله با کهنه ضد سامی بند در فروش اموال اسناد و مدارک.

عامل املاک و مستغلات Anne-Marie Ashcroft. حسن نیت ارائه میدهد از Engel & Völkers

در پاسخ به آخرین داد و بیداد بیش از یک سند منع فروش ملک در کبک به فروش می رسد به “هر کسی از منشاء یهودی”, وزیر دادگستری کبک سونیا LeBel می گوید دولت به دنبال یک “جمعی از درمان” برای اطمینان از مالکان را مجبور به رفتن به دادگاه به این کهنه بند زده خود را از فروش اسناد و مدارک.

“دولت ما نیاز به انجام یک مطلب جامع تجزیه و تحلیل حقوقی به بررسی چه خواهد بود بهترین جمعی برای درمان این وضعیت نگران کننده” یک سخنگوی LeBel نیکی Cayer گفت: Montreal Gazette.

آخرین جنجال بود کشف شده توسط مونترال کارگزار املاک و مستغلات Anne-Marie Ashcroft. او در کمک به مشتریان خود را در ساحل جنوبی جامعه Léry آماده سازی خود را برای فروش صفحه اصلی اسکله به تازگی هنگامی که او کشف یک مرجع به یک ضد سامی بردگی در اموال گواهی از محل.

در آن گواهی محل سکونت صادر شده در ماه ژانویه این سال وجود دارد توجه داشته باشید که اموال موضوع به یک محدود بردگی منتشر شده در اصل سند فروش است که قدمت آن به سال 1918. که سند فروش به طور خاص آمده است که ملک فروخته شده نمی تواند به “هر فرد یهودی تبار.”

Ashcroft می دانستند که ممنوعیت غربيها به منشور حقوق و نمی تواند اجرا شود. اخیرآ در کبک برتر دادگاه لغو مشابه جملات در اسناد مربوط به حدود 350 خانه در یک محله از St-Jean-sur-Richelieu, به فروش می رسد توسط یک ضد سامی کشاورز در 1950s و ’60s.

Ashcroft مشورت یک دفتر اسناد رسمی, یک وکیل و یک خاخام به شکل از چه باید بکنید و او در نهایت تصمیم به رسانه ها برای بیان نگرانی او را یک حرکت بود که مورد تحسین قرار گرفته توسط مرکز اسرائیل و یهودی Affaires در روز دوشنبه.

“CIJA تحسین افراد مانند املاک و مستغلات عامل, Anne-Marie Ashcroft, در این مورد, و کسانی که در یک مورد مشابه در St-Jean-sur-Richelieu که در زمان عمل آورده و این موضوع به توجه عمومی” گفت: اتا Yudin, CIJA معاون رئیس جمهور برای کبک.

“این اولین مورد است که در آن صاحبان اموال آسیب دیده اند و چنین ضد سامی محدودیت قدمت آن به دوران گذشته است. این پیمان مشترک در سراسر شمال امریکا تا 1950s دارند باطل توسط دیوان عالی کشور و وجود دارد هیچ دلیلی برای آنها را به باقی می ماند بر روی کاغذ.”

یک سخنگوی LeBel گفت: CTV, اخبار روز یکشنبه که این جملات هستند تبعیض آمیز و غیر قانونی “نباید وجود داشته باشد در جامعه ما” و دولت “به شدت تشویق صاحبان این جملات باطل در دادگاه و یا چشم پوشی در فروش.”

اما روز دوشنبه Ashcroft گفت: Montreal Gazette که پاسخ از دولت بود به اندازه کافی خوب نیست. او گفت: آن را در حال حاضر یک دفتر اسناد رسمی حقوقی تعهد به توجه داشته باشید از هر بخورند در یک ملک است و باید آن را به صاحب خانه برای رفتن به دادگاه به این منابع زده از رجیستری زمین. او می خواهد دولت را برای تصویب یک قانون ملزم سردفتران به اعتصاب چنین تبعیض آمیز بخورند یا تعهدات از اسناد و مدارک.

“من می خواهم برای دیدن یک قانون است چرا که در غیر این صورت آن را از چپ به اختیار. که اشتباه است. که خطرناک است. به عنوان یک کارگزار املاک و مستغلات و من بسیار ناراحت کننده … با توجه به عبور از در که گواهی محل سکونت ذکر است که باعث می شود چنین چیزی. و مشتریان من من فروشندگان بسیار ناراحت هستند ، انتظار می رود آنها را به انجام اقدامات قانونی به منظور ایستادگی برای حقوق همه کانادایی ها در زمانی که این اتحاد در حال حاضر آورده شده است به دادگاه جلب توجه ؟ وزیر دادگستری باید در انجام این مسئولیت است.”

Yudin از CIJA نیز خواست صاحب خانه یا املاک و مستغلات حرفه ای است که کشف چنین جملات را به گام به آنها زده اما او موافقت کرد که راه حل ایده آل.

“من می خواهم به فکر می کنم که هر کسی از وجدان خوب اگر آنها در سراسر چیزی شبیه به آن در خود ثبت عمومی را تلاش اضافی به آن زده و ترک آن را به عنوان یک میراث برای شخص دیگری را پیدا کنید. من امیدوارم که این امر می تواند مشترک رفلکس از شهروندان در استان است که من بسیار افتخار زندگی می کنند.”

اما او افزود CIJA است همچنین کاوش در گزینه های که اجازه می دهد صاحبان املاک برای جلوگیری از “موانع اداری” درگیر با داشتن چنین بند پاک شده از رکورد.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im