کبک دوره های گلف را اجرا قوانین ایمنی و خارش به باز

محتوای مقاله

هنگامی که مایک Paquin تصمیم به بازگشت در سپتامبر گذشته به عنوان مدیر کل از آسیاب بادی در ارتفاعات باشگاه گلف کوچک او می دانم چقدر پیچیده زندگی خود را تبدیل به هفت ماه بعد.

“این سخت بوده است بسیار دشوار است. بدیهی است که همه اعضای من مشتاقانه در انتظار برای اخبار. من تماس گرفتن هر دقیقه” گفت: Paquin که مسئول نظارت بر 400 عضو خصوصی البته در Île-Perrot, که در آن عضویت سالانه است $3,300 به علاوه مالیات.

“هنگامی که آن را به این زمان از سال گلف بازان می خواهید به بازی,” او اضافه شده است. “ما حداقل 15 تماس در روز از مردم خواست که آن را باز کنید ؟ زمانی که می توانید با آنها بازی کرد ؟ می توانید آنها راه رفتن ، بسیاری از مردم نگران هستند.”

Coronavirus همه گیر است و همه چیز را تغییر داد از اواسط ماه مارس. در حالی که نمی گذارد در حال حاضر شکننده گلف صنعت در آن زمان پتانسیل انشعابات به زودی می تواند برش عمیق به شرایط آب و حفظ بهبود.

با مدارس ابتدایی آماده سازی برای بازگشایی و دولت کبک در این هفته از بین بردن محدودیت های بیش از سه بخش ساخت و ساز و تولید و خرده فروشی — زمین گلف مدیران و مدیران بدانم چرا برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت نشده برداشته محدودیت های خود را به خصوص با دوره های قبل از میلاد, Saskatchewan, New Brunswick و نیویورک دولت مجاز به کار گیرند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net