کبک زن و شوهر در کشتی کروز الماس شاهزاده خانم مبتلا به کروناویروس

“ترس ما در حال حاضر تایید کرد:” دختر دایان و برنارد Ménard پست در Facebook.

یک کبک زن و شوهر قرنطینه روی الماس شاهزاده کشتی کروز در سواحل ژاپن را آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

زن و شوهر دختر گفت: مطبوعات کانادا در مصاحبه ای که دایان و برنارد منارد هر 75 سال, نام حدود 2:30.m شنبه به اطلاع خانواده. شانتال منارد گفت: پدر و مادر او احساس ضعیف و شکننده هستند و محدود به کابین خود را در کشتی کروز است که تحت قرنطینه در یک شهر بندری در جنوب غربی توکیو پس از Feb. 5.

او همچنین گفت: زن و شوهر از گاتینو, Que., در حال حاضر در انتظار برای حمل و نقل با آمبولانس به بیمارستان نظامی که در آن آنها را در انزوا نگه داشته تا زمانی که آنها دیگر تست مثبت برای ویروس.

دختر ابراز نا امیدی با دولت فدرال کانادا را از دست داده و وضعیت. در روز پنج شنبه او posted on Facebook: “آیا (نخست وزیر جاستین) ترودو و (وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe) شامپاین انتظار دارند ؟ آنها رفتن به اجازه دهید مردم می میرند بدون انجام هر چیزی؟”


دایان و برنارد Ménard در یک عکس از دایان رسانه های اجتماعی.

از طریق Facebook

دیگر Quebecers قرنطینه روی الماس شاهزاده در ژاپن هستند را متهم مقامات کانادا از به خطر انداختن ایمنی خود را به عنوان تعدادی از coronavirus عفونت افزایش یافت در کشتی کروز در کمتر از دو هفته.

“ما مانند اردک نشسته” گفت: Montrealer برایان دویل با این استدلال که لوکس بوش تبدیل شده است “انکوباتور” برای بسیار عفونی اشکال.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا می گوید: 15 کانادایی ها در میان مردم در الماس شاهزاده که آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس. در مجموع 285 نفر تست مثبت در کشتی پس از 67 مورد جدید پیدا شد شنبه.

در ضمن یک 83 ساله زن آمریکایی که یک مسافر در کشتی کروز که لنگر انداخت در کامبوج پس از دوری کشورهای دیگر دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس در مالزی, مقامات بهداشت و درمان گفت: در روز شنبه.

او اولین مسافر در MS Westerdam که توسط کارناوال پارسیان واحد Holland America Inc برای تست مثبت برای ویروس.

کشتی لنگر انداخت در کامبوج بندر سیهانوکویل در پنجشنبه حمل 1,455 مسافران و 802 خدمه. آن را در حال صرف دو هفته در دریا بعد از اینکه تبدیل به دور و ژاپن و تایوان و گوام و فیلیپین و تایلند است.

به عنوان یک توریست درگذشت در فرانسه اولین مرگ در خارج از آسیا از کروناویروس که ایالات متحده آماده به شهروندان یک قرنطینه کشتی ژاپن, بزرگترین عفونت های خوشه ای در خارج از چین است.

جهانی مرگ و میر بیش از 1500 عنوان ویروس نشان می دهد هیچ نشانه ای از فروکش. ژاپن و سنگاپور و تایلند در روز شنبه را تایید کرد موارد جدید.

کانادا پرس بلومبرگ و رویترز کمک به این گزارش.

این داستان به روز خواهد شد.

[email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im