کبک و شوهر از الماس شاهزاده در نهایت پاک به خانه آمده

پس از سه هفته یک پزشک مجاز است خود را آزاد کند.

Quebecers برنارد و دایان Ménard که در قرنطینه در ژاپن پس از کروز در الماس شاهزاده خانم در نهایت قادر خواهد بود به بازگشت به کانادا دختر خود را شانتال Ménard روز یکشنبه گفت.

زن و شوهر آزمایش مثبت برای coronavirus در فوریه. 15 و منتقل شدند و به یک بیمارستان نظامی بود و در انزوا نگه داشته.

در مصاحبه ای با The Canadian Press, شانتال Ménard گفت: او موفق به دریافت تأییدیه بسیار اوایل صبح روز یکشنبه که او و مادرش را امضا تخلیه برای او و پس از او تا به حال دو منفی coronavirus آزمون.

“مادر من تا به حال یک تست منفی دیروز اما ما تصمیم به نگه داشتن آن در خانواده از آنجا که ما تا به حال صبر کنید برای یک ثانیه نتیجه منفی. سپس صبح امروز در ساعت 6 صبح به من خبر خوب این است که آزمون دوم آمد منفی است. بنابراین دکتر امضا مجوز برای انتشار گفت:” شانتال Ménard که مشخصه رها پس از سه هفته از مذاکرات با خدمات کنسولی و بسیاری از رسانه ها مصاحبه.

“این شب برای آنها در حال حاضر تا زمانی که آنها از خواب بیدار آنها را گرفته و به هتل برای یک یا دو روز به آنها زمان را به ترتیب پرواز بازگشت,” او گفت:.

او نمی داند که کدام شرکت هواپیمایی دایان 72 و برنارد Ménard 75, سفر خواهد کرد ، اما او گفت: او زن و شوهر شده اند به خوبی پشتیبانی شده توسط صلیب سرخ کانادا و کانادا خدمات کنسولی.

بسیاری از کانادایی ها روی الماس شاهزاده خانم که تا به حال آزمایش منفی برای coronavirus بازگشت به کانادا on Feb. 20 و در حال حاضر تحت یک 14 روز قرنطینه در منو کانادا موسسه آموزشی در کرن

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de