کبک تایید اولین مورد از COVID-19 عفونت پس از مثبت نتایج آزمون

این رسمی: Quebec آن اولین مورد تایید شده از رمان coronavirus شناخته شده به عنوان COVID-19.

بروس Aylward رئیس که چین ماموریت مشترک در COVID-19 صحبت می کند در یک کنفرانس خبری در پکن. MATTHEW KNIGHT / خبرگزاری گتی ایماژ

این رسمی: Quebec آن اولین مورد تایید شده از رمان coronavirus شناخته شده به عنوان COVID-19.

مقامات بهداشت عمومی در این استان اعلام کرد جمعه شب در بیانیه ای پس از دریافت نتایج آزمون از ملی میکروبیولوژی آزمایشگاهی در وینیپگ. وزیر بهداشت دانیل McCann تا به حال فاش احتمالی مورد پنج شنبه.

بیمار مونترال-منطقه کاری تا به حال فقط در بازگشت از سفر به ایران از طریق دوحه قطر, روز شنبه هنگامی که او رفت و به یک کلینیک پزشکی است که همان شب به دلیل “خفیف” علائم McCann گفت. وضعیت او آیا نیاز به بستری شدن در بیمارستان است و او در حال حاضر در داوطلبانه حبس در خانه است.

مقامات در کبک به پایان رسید محل “تماس نزدیک” بیمار و صدور “توصیه های مناسب” استانی وزارت بهداشت در روز جمعه گفت. تلاش های مشابه نیز در راه در ارتباط با زن در پرواز به کانادا.

این زن ناشناس می شود 15 نفر در کانادا مبتلا به این ویروس در کانادا از جمعه — در کنار هفت نفر هر یک در انتاریو و بریتیش کلمبیا. این آژانس بهداشت عمومی کانادا ارزیابی خطر بهداشت عمومی در ارتباط با COVID-19 به عنوان کم است.

بیست و یک نفر در کبک هنوز در حال بررسی این ویروس که از جمعه در حالی که 91 نفر آزمایش منفی, با توجه به روزانه شمارش منتشر شده در وزارت بهداشت ،

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im