کبک اعلام جدید Dorval اقامت برای کودکان با نیازهای ویژه

یک جایگزین پروژه مسکن برای پیری و بزرگسالان با نیازهای ویژه است که ساخته شده است در Dorval.

کبک وزیر مسئول Montréal منطقه شانتال Rouleau, تصویر, در جمعیت عمومی بیمارستان در Pointe-Claire, آوریل 3 به اعلام ساخت یک نوع جدید از مسکن برای پیری و بزرگسالان با نیازهای ویژه. jpg

یک نوع جدید از محل اقامت ساخته خواهد شد در غرب جزیره به خدمت پیری جمعیت با نیازهای ویژه. ایده این است برای ایجاد یک انسانی تر محیط زندگی برای این گروه آسیب پذیر و یک جشنی فضای کار برای کارکنان ارائه می دهد که خدمات و مراقبت های.

کبک وزیر مسئول Montréal منطقه شانتال Rouleau از اعلام از طرف کبک وزیر مسئول سالمندان و غیر رسمی مراقبان مارگریت Blais در جمعیت عمومی بیمارستان در Pointe-Claire, سه شنبه.

“نیاز بسیار زیاد برای این نوع از مراقبت” Rouleau گفت. “ما در پاسخ با اقدامات بتن.”

به عنوان “جایگزین مسکن” شش-واحد ساخت و ساز خانه را 72 پیری بزرگسالان با نیازهای ویژه. این پروژه ساخته خواهد شد در 825 داوسون Ave. در زمین های مجاور به Batshaw جوانان و خانواده مرکز پردیس در Dorval. دوزبانه تسهیلات خواهد شد که یک هیات از حدود 100.

Rouleau گفت: ایده این است که به ارائه یک روش حساس به مراقبت طولانی مدت برای ایجاد یک مرکز است که احساس می کند مانند یک خانه است. هر ساکن خواهد شد که یک اتاق با حمام خصوصی وجود خواهد داشت و تاکید بر حفظ جمعیت فعال هر دو در داخل خانه و خارج از منزل.

“من خوشحال هستم که یک مرکز است که ساخته شده است که احترام به کرامت پیری جمعیت” گفت: لیبرال MNA برای Marquette انریکو Ciccone. Ciccone رسمی مخالف و منتقد برای ورزش و تفریح و زندگی سالم است. “اما تمرکز من نمی خواهد در آجر و ملات. از آن خواهد شد در خدمات ارائه شده است.”

این پروژه بخشی از CAQ تعهد دولت به سرمایه گذاری $2.6 میلیارد دلار در گسترش مراقبت دراز مدت خدمات در استان است. Rouleau گفت: دولت می خواهد برای ساخت مسکن جایگزین و سالمندان امکانات به خانه 2,600 بیشتر مردم 2022. و ارتقاء انجام خواهد شد تا در دراز مدت موجود امکانات به جای اضافی از 2500 بيمار.

CIUSSS de l’Ouest-de-l’Île مدیر کل Lynne McVey گفت: این پروژه خبر بزرگ برای غرب جزیره اقتدار بهداشت که در خدمت جمعیت حدود 500,000.

“وجود دارد 834 بزرگسالان با نیازهای ویژه در منطقه ما و 144 از این افراد در لیست انتظار برای ویژه نیازهای مسکن” McVey گفت. “قادر به ایجاد یک اقامت با خانه مانند محیط زیست برای این جمعیت آسیب پذیر است و یک هدیه فوق العاده از دولت است.”

McVey گفت: غرب جزیره CIUSSS بود و همچنین دریافت کمک های مالی برای کمک مالی به خانواده هایی که می خواهند به ارائه مراقبت فاستر به بزرگسالان با نیازهای ویژه.

“ترکیبی از این دو (طرح های) آثار” McVey گفت. “همه به ویژه نیازهای جمعیت دهکدهای از دست داد استقلال. به طوری که آنها می تواند برای مراقبت در خانواده ها. اما زمانی که آنها شروع به سن آنها نیاز به کمک بیشتر.”

بودجه برای Dorval پروژه هنوز مشخص نشده است اما اجرا خواهد شد جایی بین $35 و 50 میلیون دلار است. Rouleau گفت: هدف این است که به امکانات بالا و در حال اجرا توسط 2022.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>