بومی-led نیروی پلیس به جای RCMP در’suwet’en زمین خواهد آدرس یک کلید تقاضا از ارثی روسای شورای اسلامی می گوید.

ایمنی عمومی وزیر بیل بلر گفت: در روز جمعه او را در برابر یک موهاک شورای Kahnawake پیشنهاد آن استدلال می کند می تواند منجر به خروج از RCMP گشت از مرطوب’suwet’en قلمرو و فصل صلح آمیز به راه آهن تظاهرات در Mohawk خاک.

“RCMP هستند پلیس قضایی کار پلیس تحت قرارداد با B. C. دولت در آن سرزمین و در بسیاری از غیر شهری بریتیش کلمبیا” بلر گفت: CBC.

“آنها بسیار خوب و صالح خدمات پلیس و مردم در آن سرزمین سزاوار بهترین در خدمات پلیس است که می تواند ارائه شده است. و امروز که RCMP.”

هر چند رد یا پذیرش پیشنهاد شده است که تصمیم خود را, بلر گفت: CBC RCMP خواهد شد “در ادامه به انجام کار خود را.”

نظرات پس از رئیس صلح Dwayne Zacharie به نام برای ایجاد یک بومی-led police force است که جایگزین RCMP در’suwet’en زمین در شمال بریتیش کلمبیا. این آدرس یک کلید تقاضا از مرطوب’suwet’en ارثی سران مقاومت در برابر ساخت و ساز از یک خط لوله گاز در سراسر قلمرو خود را.

روسای می خواهید RCMP به بیرون از خود unceded زمین — 22,000 کیلومتر مربع گستره در شمال B. C. بیابان.

“ما همه به دنبال یک راه حل صلح آمیز برای این” گفت: پاسبان Kyle, Zachary صحبت از طرف Mohawk نیروهای حافظ صلح.

به عنوان مرطوب’suwet’en و دولت فدرال در ملاقات قبل از میلاد در روز جمعه خلق و خوی در Kahnawake اعتراض اردوگاه بود “با احتیاط خوش بینانه” با توجه به کنت گوزن دبیر Kahnawake Longhouse.

ارثی ستاد و تاج بومی وزیر کارولین بنت آغاز شد مذاکرات پنج شنبه در امید آوردن بحران به پایان برسد. فراتر از عقب نشینی از RCMP گشت از زمین مرطوب’suwet’en خواهید ساخت و ساز در سواحل Gaslink خط لوله متوقف طول مذاکرات.

آهو میگه Mohawks در حال انتظار در سفارشات از مرطوب’suwet’en به کوچ کردن همبستگی خود را در اعتراض به.

“ما همیشه آماده به آن را به پایین” گوزن گفت. “معیارهای تنظیم شده است. وجود دارد دیگر مسئله ما در اینجا به شمع روی مسائل دیگر. ما در حال تغییر goalposts. … ما نمی دانیم که چگونه مذاکرات می رویم اما این واقعیت است که آنها هنوز هم خوب است.”

در مورد نیروهای حافظ صلح’ پیشنهاد گوزن گفت: “این یک گزینه … اگر بی اعتمادی بین (مرطوب’suwet’en) و RCMP این یک راه حل است.” هر چند Longhouse و باند شورای نمایندگی از جناح های سیاسی در Kahnawake آنها ثابت قدم در حمایت خود را از این راه آهن اعتراض.

Mohawks راه اندازی یک ایستگاه بازرسی در خط راه آهن در ساحل جنوبی در فوریه. 8 پس از RCMP شروع به پاکسازی و مرطوب’suwet’en زمین مدافعان از قلمرو خود را در B. C. راه را برای ساحلی Gaslink خط لوله است. پاسگاه مختل کرده است صدها نفر از راه آهن حمل و نقل بین مونترال و Candiac.


Mohawks پرواز در آب زندگی است بنر در پاسگاه به عنوان Kahnawake جامعه همچنان محاصره CP خطوط راه آهن در جنوب مونترال در جمعه ، 28 سال 2020.

آلن McInnis / Montreal Gazette

که با عمل همراه بود با اعتراض خواهر Mohawk جامعه Tyendinaga, Ont. — مهم اتصال برای حمل و نقل محموله های بین تورنتو و مونترال.

انتاریو پلیس منتقل شد به Tyendinaga اردوگاه دوشنبه, دستگیری 10 نفر و پاکسازی راه آهن. که موجب نورد محاصره مرسیه پل در Kahnawake و سمان بسیار بزرگتر حضور با آهنگ.

معترضان در Tyendinaga دستکاری آهنگ های جمعه و آنها را حفظ حضور در نزدیکی CN راه آهن که عبور از قلمرو خود را.

هر چند کانادا و اقیانوس آرام یک دستور به حرکت در Kahnawake اردوگاه Mohawk نیروهای حافظ صلح روز دوشنبه گفت: آنها نمی خواهد کمک به هر گونه عملیات که نقض حاکمیت خود را. رئیس صلح Zacharie است که به طور منظم در تماس با میدان با توجه به Zachary.

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت می گوید: Sûreté du Québec نشده حمله به Mohawk خاک به دلیل وجود AK-47 تفنگ در سایت.

“وجود ندارد تنها یک سلاح است که در اردوگاه” زکریا گفت. “گفت: در غیر این صورت خطرناک است. وجود زنان و کودکان در این اردوگاه.”

گوزن و Mohawk شورای Kahnawake خواستار عذرخواهی از ایتالیایی, توالت, اما برتر دو برابر کردن پنج شنبه, تکرار اظهارات خود را از روز قبل.

یک Quebecor رسانه ها گزارش با اشاره به های اخیر سلاح تشنج توسط Mohawk نیروهای حافظ صلح به عنوان شواهد برای حمایت از ایتالیایی, توالت را ادعا می کند. در طول یک Jan. 7 توقف ترافیک حافظ صلح کشف و ضبط یک MP40 مسلسل از یک خودرو در کشور با توجه به آزادی مطبوعات.

Zachary که نوشت: آزادی مطبوعات در این گزارش به نام “غیر مسئولانه التهابی روزنامه نگاری است.”

“اسلحه آمد از خارج از قلمرو و تحویل داده شد و توسط دو غیر بومی مردان” زکریا گفت. “خریدار بود Mohawk و او بازداشت شده است. آن است که غیر مسئولانه نشان می دهد که تصویری دقیق از آنچه که در اینجا و چه در اردوگاه.”

MCK سخنگوی جو Delaronde می گوید روز جمعه پیشنهاد این است که در خط با شورای فلسفه ارائه راه حل های به د-تشدید جنگ است.

“ما نمی گوییم:” هی برتر ایتالیایی, توالت شما چنین و چنان “ما در حال تماس برای کولر سر به غالب” Delaronde گفت. “ما در حال اقدام در ایمان خوب است و ما از آغاز است.”

ccurtis@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im