عمومی, صبر, شروع به نازک می پوشند در مستندات

X

داستان جریان

مقالات اخیر

اقتصاددان گیاه استین معروف بود برای بسیاری از چیزهای بزرگ اما برجسته ترین در میان آنها بود “استین قانون است.” آن است که زیبا در سادگی آن: “اگر چیزی نمی تواند برای همیشه آن را متوقف خواهد کرد.”

استین قانون است که به ویژه مناسب این روزها که ما بحث در مورد برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد است. کوچک وجود دارد اما رشد بخش بیشتر فرمانداران جمهوریخواه که به نظر می رسد قصد باز کردن هر چه زودتر به جای بعد. نیز وجود دارد یک گروه که اصرار بر باز کردن به آرامی با حزقیال Emanuel نشان می دهد “همایش ها و کنسرت, رویدادهای ورزشی, خدمات مذهبی شام در یک رستوران هیچ کدام از آن خواهد شد تا زمانی که ما پیدا کردن یک واکسن درمان و یا درمان” در حالی که نتیجه رسید که “[w]e نیاز به آماده سازی خود را برای این به گذشته 18 ماه یا بیشتر و برای تلفن که آن را.”

در جایی در وسط یک کشت از برنامه های از فکر می کنم مخازن ترسیم انواع پیشنهادات خود را به باز کردن به تدریج در طی چند ماه آینده. بسیاری از این برنامه ها ثابت هستند به انواع معیارهای بر اساس کاهش caseloads یا یک دوره مجموعه ای از زمان. مرکز آمریکایی پیشرفت نشان می دهد 45 روز در حالی که دانشگاه هاروارد نشان می دهد در سه ماه.

این بحث جالب اما آنها نمی قاب سوال درستی است. سوال این نیست که چه زمانی ما باید اجازه می دهد همه چیز را از شروع دوباره. فرض بر این است که درجه ای از کنترل بر حوادث است که ما احتمالا نبود. به جای جدول زمانی احتمالا دیکته برای ما که خواسته های متفاوت و در بحث سیاست. وجود دارد یک زن و شوهر از دلایل این:

برای اولین بار است که افکار عمومی. پشتیبانی برای اقامت در خانه سفارشات باقی می ماند قوی در سراسر کشور در رای گیری وجود دارد ولی حداقل شواهد حدیثی که صبر و شکیبایی با این دستور شروع به افول است. من متوجه افزایش ترافیک وقتی که من رفتن به بانک و خطوط طولانی تر زمانی که من takeout. ما شاهد اعتراضات اگر چه آنها در حال پراکنده در بهترین حالت. و دوباره قول مردم اعصاب به نظر می رسد چیز ساییده شده.

چه مدت را در حمایت از این اقدامات است که هر کسی را حدس بزنید اما من شک دارم به صبر بی نهایت است. این بحث را گرم خواهد شد که اقتصاد ما انواع به سه ردیف: اقتصاد دانش کارگران تاثیر پذیری از سقوط است که تقاضای ادامه داد: فاصله; کارگران ضروری است که باید به کار (اغلب در کارهایی که در آن غیر ممکن است به فاصله); و یک بخش در حال رشد از بیکار. نهفته در پس زمینه است که این موضوع از کلیساها; سکولار ناظران اغلب یک زمان سخت قدردانی از طرز فکر مذهبی, مؤمنان, اما من با اعتماد به نفس است که در حالی که مؤمن در حال حاضر برای چند هفته از خدمات آنها نمی خواهد صبر کنید چند ماه به سر آنها.

دوم برای برنامه های است که بر روی توسعه یک واکسن یا یک آزمون ملی و ردیابی, سیستم نیست مطمئن باشید که ما تا کنون داشته باشد یا نه. در واقع ما هرگز یک واکسن برای یک کروناویروسو با وجود چالش های درگیر در انجام این کار است. تلاش به منظور توسعه یک واکسن موثر برای سارس زد به چالش های مالی به عنوان ویروس ناپدید شد اما این واکسن در آزمایشات نیز نشان دادن اثرات ثانویه. این به این معنا نیست آن است که غیر ممکن است – بسیاری از آزمایشات به خوبی در راه این پاتوژن و پاداش برای توسعه این واکسن بسیار بیشتر خواهد بود یکی در حال توسعه برای گفتن coronavirus گونه از سرماخوردگی. اما ما نباید به عنوان هر چند موفقیت تضمین شده است ، امید است مهم اما آن است که یک برنامه است.

همانطور که برای تست و ردیابی این امر نیاز بسیار زیاد رسوخ در آزادی شخصی به انجام آن عمومی و دادگاه ممکن است یا نه ممکن است تحمل کند. من همچنین فکر می کنم مردم دست کم گرفتن عظیم لجستیکی چالش های درگیر در اجرای چنین سیاستی در کشور است که تقریبا به همان اندازه تمام اروپااز جمله روسیه بخش تنها کمتر پر جمعیت کلی است. من یک متخصص بهداشت اما اجرای این در منهتن به نظر می رسد اساسا متفاوت چالش از انجام این کار در, می گویند, مونتانا.

اما اینها ثانویه و به برخی از درجه نظری و نگرانی است. بزرگترین مشکل این است که دیر یا زود چیزی سقوط خواهد کرد که ما نمی توانیم به قید وثیقه و یا تنظیم ما راه را در اطراف. واضح ترین چشم انداز یکی دیگر از فروپاشی سیستم مالی هر چند ما با موفقیت bailed و تنظیم راه ما در سراسر این رویداد تنها 12 سال پیش.

بحران در آموزش عالی است و احتمال دیگر. اگر دانش آموزان تصمیم به انتخاب کردن برای فاصله سال قبل از دانشگاه و یا برای یک سال دیگر را قبل از رفتن به فارغ التحصیل یا مدرسه حرفه ای به عنوان دانشگاه, از مدرسه درآمد خواهد رسید. مهم تر برای برخی از مدارس بزرگتر خواهد بود لغو ورزشی. دانشگاه ایالتی اوهایو برای مثال باعث می شود برخی از $75 میلیون دلار سود از ورزشو نیست ملت بزرگترین ورزشی مدرسه. کسانی که شکاف را پر کنید به خصوص زمانی که ایالات متحده روبرو خواهد شد پیمانکاری بودجه به عنوان به خوبی.

نگرانی های بزرگتر می تواند یک فروپاشی سیستم مراقبت های بهداشتی و یا مواد غذایی شبکه های توزیع. ما شاهد افزایش داستان از بیمارستان ها انجام اخراج – counterintuitively یکی ممکن است فکر می کنم در میان همه گیر – به دلیل لغو غیر اورژانس جراحی است که عرضه مقدار زیادی از بودجه عملیاتی خود را. برای قرار دادن در این دیدگاه اوهایو بیمارستان ها پیش بینی شده برای از دست دادن $1.2 میلیارد دلار در ماه درآمد. که غیر قابل تحمل برای تابستان بسیار کمتر از 18 ماه. کشاورزان شروع به نابود کردن محصولات کشاورزی خود را به عنوان سقوط ناهارخوری صنعت حذف یک منبع عمده ای از تقاضا است.

شما باید فکر می کنم از این probabilistically. ما پرتاب یک زندگی نارنجک به یک بسیار ظریف اجتماعی و اقتصادی در وب است. صرف نظر از اینکه آیا یا نه شما به حمایت از اقدامات ما اتخاذ کرده ایم تا کنون دیگر آنها در بالاتر احتمال انفجار نارنجک به ما ضربه “دم خطر” پدیده. دیر یا زود برخی از دوم یا سوم-ترتیب اثر رفتن به پاپ تا که هیچ کس پیش بینی شده و این تهدید را بکنند. اگر شما بیشتر نیاز به قانع کننده دنبال قیمت نفت است. منفی قیمت ها طبیعی نیست.

ذهن شما اولین مدرسه تعطیل به سختی رخ داده است یک ماه پیش (صحبت که اگر مدارس تعطیل هستند سال آینده کسانی که پدر و مادر هنوز هم کار در حال رفتن به باید به شکل از چگونه آن را به کار). ما شده اند در این بسیار طولانی است و ما در حال حاضر شاهد تهدید جدی بلندی. من فقط می توانید تصور کنید چه تهدیدات دیگر ظهور خواهد کرد و پس از یک ماه دیگر یا دو تا از این است.

ما نباید اجازه دهید این درختان مبهم گسترده تر ، این حالات مختلف با یکدیگر کار: به عنوان دوم و سوم-ترتیب اثر شروع به در حال حاضر آمریکایی ها تحمل محدودیت های خواهد شد به طور فزاینده ای نازک می پوشند. این خواهد بود به ویژه اگر به عنوان برخی گمان ویروس خلوت در تابستان (قبل از کرد در پاییز).

دو نتیجه گیری افکار: اول این توصیفی است و نه تجویزی; تحلیل متفاوت نیست که آیا یک مخالف و یا پشتیبانی از اقدامات فعلی. هیچ یک از این بدان معنی است که ما باید انجام هیچ چیز نیست. این بدان معنی است که زمان از جوهر. ما نمی نامحدود باند برای رسیدن به همه چیز و در حال اجرا قبل از دست ما مجبور است. ما ممکن است این 45 روز پیش بینی توسط مرکز آمریکایی پیشرفت اما من بسیار شک و تردید است که ما سه ماه پیش بینی شده توسط دانشگاه هاروارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de