شهروندان می توانند وزن در ایده های برای توسعه

جدا از توسعه مسکن برای اسب دوانی مختلفی وجود دارد که عمده دیگر پروژه های توسعه برنامه ریزی شده برای این منطقه است. OCPM

جلسات عمومی برگزار خواهد شد و دوشنبه در توسعه مجدد از سابق آبی Bonnets مسیر مسابقه در Decarie بلوار.

75 هکتاری است که میله میله به جای برخی از 6000 ساکنان و شامل فضاهای سبز و خدمات محلی مانند یک مدرسه و کتابخانه و امکانات ورزشی و کسب و کارهای کوچک. سایت غرب Décarie بلوار. در Jean-Talon سنت W.

هدف از این جلسات برگزار شده توسط دفتر مشاوره د publique de Montréal است برای جمع آوری ایده ها از گروه ها و افراد قبل از اینکه این شهر باعث می شود هر شرکت تصمیم گیری.

در صبح روز دوشنبه محلی و مقامات منتخب را برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی به بحث در مورد پیشنهاد حمل و نقل عمومی و پروژه های نمور-De La Savane منطقه است.

دانش آموزان فارغ التحصیل از دانشگاه مک گیل برنامه ریزی شهری خواهد بود در دست به ارائه ایده های خود را که شامل یک برقی و تراموا.

شهر Côte Saint-Luc و Saint-Laurent, قصبه راه اندازی این مطالعه امیدوار به دانش آموزان می تواند آمد تا با برخی از رمان ایده هایی برای آینده حمل و نقل عمومی.

“مدرن و برقی و تراموا حتی نمی باید به ریل” گفت: Côte Saint-Luc شهردار Mitchell Brownstein. “آنها طولانی برقی اتوبوس که متصل هستند و آنها می توانند در هر نقطه.”

دیگر طرح ها شامل پیاده گردشگاهها overpasses و پوشش بخشی از Décarie بزرگراه گفت: در مصاحبه ای در روز یکشنبه.

جدا از توسعه مسکن برای اسب دوانی مختلفی وجود دارد که عمده دیگر پروژه های توسعه برنامه ریزی شده برای این منطقه از جمله توسعه مجدد Décarie مربع و Royalmount megamall در بزرگراه 15 و بزرگراه 40.

این Royalmount پروژه در شهر مونت رویال شامل صدها نفر از فروشگاه ها و رستوران ها, هتل ها, چهار برج تئاتر یک waterpark و 6000 آپارتمانهای.

منتقدان می گویند آن را ایجاد ترافیک ضرب وشتم و منحرف کردن مشتریان از کسب و کار مرکز شهر و مکانهای تفریحی. این مجموعه در کنار در حال حاضر انباشته تقاطع شهری و Décarie بزرگراه.

شهر مونترال می گوید که می خواهد به توسعه میدان اسب دوانی سایت به عنوان یک اکو-محله است. این محلات طراحی شده با توجه به اصول پایدار مانند سبز با استفاده از مواد و روش های ساخت و ساز تشویق استفاده از فعال و حمل و نقل عمومی داشته باشیم استفاده از آب و سطل زباله دفع بهره وری انرژی و فضای سبز. طراحی خود را نیز ترویج اجتماعی و اقتصادی تنوع.

Brownstein است مطمئن شوید که از تمام هزینه های اما او گفت که توسعه دهندگان آماده برای کمک به صندوق حمل و نقل عمومی طرح در این منطقه است.

“این یک زمان تاریخی که در آن توسعه دهندگان در حال سرمایه گذاری مقدار زیادی از پول و آنها مایل به همکاری با این استان مونترال و سرمایه گذاری در حمل و نقل,” او گفت:.

Brownstein گفت که او می خواهم برای دیدن یک ایستگاه قطار در Décarie مربع خواهد بود که بخشی از سنت ژروم رفت و آمد خط می رود که در مرکز شهر.

T. M. R. شهردار Philippe روی و سو Montgomery, شهردار Côte des Makalu-Notre-Dame-de-فضل قصبه نیز حضور در کنفرانس مطبوعاتی.

“هر کس می خواهد این پروژه به موفقیت بنابراین ما در حال گرفتن رهبری سیاسی با هم” Brownstein گفت.

مشاوره می گیرد در روبی Foos هتل 7655 Décarie بلوار. بین 1 و 5 p. m. و از 7 تا 9:45 p. m.

برای کسب اطلاعات بیشتر به OCPM وب سایت.

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im