استانی vape مالیات هدیه به بازار سیاه می گوید قانونی شاهدانه صنعت

یک مرد با استفاده از یک vape دستگاه در این فایل عکس. Postmedia

آلبرتا ورودی 20 درصد مالیات بر vape کارتریج شمار یک مزیت برای یک هنوز هم قوی بازار سیاه می گویند قانونی شاهدانه خرده فروشان.

این UCP دولت اعلام کرد که لوی — که تاثیر هر دو THC و نیکوتین vaping محصولات — در آن 2020-2021 بودجه پرده برداری در هفته گذشته به عنوان یک راه برای تضعیف استفاده از میان افراد زیر سن قانونی.

اما برخی از کسانی که در این استان را قانونی شاهدانه بخش آن را می گویند می افزاید: یکی دیگر از لایه ای از مالیات بر vaping محصولات که مصرف کنندگان را تشویق به نوبه خود به یک مقدار ارزان تر غیرقانونی در بازار و یا وفادار ماندن به بازار سیاه تامین کنندگان.

“این مهم; به این معنی 44.3 درصد ترکیب مالیات مالیات غیر مستقیم — که 44.3 درصد است که بازار سیاه پرداخت و گفت:” ناتان Mison, رئیس, Alberta شاهدانه شورای.

او گفت: قیمت بین نامشروع vape کارتریج و آنهایی که قانونی — حتی بدون مالیات جدید است که به اثر را در پاییز — آیا “زیبا stark.”

نمونه قیمت برای یک vape کارتریج در آلبرتا, بازی, مشروب و حشیش خرده فروشی آنلاین صفحه 45 دلار برای .5 گرم در حالی که بازار سیاه وب سایت های ارائه .8-گرم محصولات برای $50.

بسیاری از کسب و کار قانونی اصرار غیرقانونی فروشندگان هنوز هم کنترل سهم شیر از هزینه های مصرف کننده چیزی تفریحی قانونی بود که به معنای از بین ببرد.

که گرفتن فقط محکم با 20 درصد مالیات و اخلال فروش قانونی از مواردی است که ثابت کرده اند سریع پس از تبدیل شدن به در دسترس در ماه فوریه گفت: مک اندروز صاحب Aylmer, Nelson, شاهدانه, 1309 – 9 Ave. S. e.

و او گفت: این یک گام به عقب برای بهره ایمنی توجه ترین پیامدهای جدی سلامتی از vaping آمده اند غیر قابل تنظیم از محصولات.

“بازار سیاه محصولات هستند که ارتباط قابل توجهی از مشکلات بهداشتی بنابراین به نظر می رسد کمی کوتاه اندیش گفت:” اندروز.

آلبرتا در حال حاضر تحمیل شدیدترین مالیات بر محصولات آن در میان استان ها — 24.3 درصد — و به علاوه 20 درصد به معنای افزایش حدود 10 دلار در هر فروش vape کارتریج سعید جان کارل, مدیر اجرایی, Alberta شاهدانه شورای.

و او موافقت کرد با اندروز در مورد خطرات ناشی از هدایت مصرف کنندگان به بازار سیاه است.

“بچه ها مایل به قرار دادن (سمی) ویتامین E استات به محصولات خود را خواهد شد و هیچ تردیدی در فروش آن به 15 ساله” او گفت:.

مرتبط

آلبرتا مالیات آن را نیز پوشش نیکوتین نسخه انتظار می رود که منجر به 4 میلیون دلار درآمد در 2020-2021 و $8 میلیون سال بعد.

در پاییز گذشته B. C. اعلام کرد که 20 درصد مالیات بر vape محصولات برای جلوگیری از مصرف که منجر به مشکلات سلامتی در حالی که نوا اسکوشیا و ساسکاچوان تحمیل کرده اند مشابه عوارض.

مخالفان NDP پشتیبانی از مالیات به عنوان یک راه برای جلوگیری از جوانان مصرف.

در حالی که وجود دارد این احتمال و امکان قانونی vape فروش در حال سقوط با توجه به مالیات کسب و کار باید به کمک استان تعادل آن کتاب گفت: James سوختگی, مدیر عامل شرکت Alcanna که در عمل نوا شاهدانه فروشگاه.

“دولت استانی است که باید به انجام آنچه آنها باید انجام دهید و ما خوشحال به بازی بخشی از ما” گفت: سوختگی.

مقامات از آلبرتا خزانه داری هیئت مدیره و سرمایه گذاری نمی نظر دوشنبه ،

بلافاصله پس از بودجه استانی بود که پنج شنبه گذشته وزیر دارایی تراویس Toews تصریح کرد: این استان تمایل به حفظ vape محصولات خود از افراد زیر سن قانونی ” دست به دست کرد و گفت که 20 درصد رای ممکن حک شده در سنگ.

“من نمی تواند پیش بینی کند که این نرخ مالیات خواهد ماند که در آن است برای همیشه لطفا برای. ما خواهد بود با بررسی الگوهای خرید رفتن به جلو,” او گفت:.

[email protected]

در توییتر: @BillKaufmannjrn

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de