استان نمی خواهد راه اندازی پرس و جو به Magliocca است هزینه های سفر

شهری وزیر امور Kaycee Madu در چهارشنبه ، 27, 2019. اد قیصر / Postmedia

آلبرتا دولت هیچ برنامه ای برای وید به بحث در اطراف شهرستان کالگری عضو شورا به سفر هزینه های راه اندازی شده توسط خود را پرس و جو.

شهری وزیر امور Kaycee Madu را نشان داد روز شنبه که با وجود تماس از مخالفان به بررسی برخی از کلگری Coun. جو Magliocca هزینه این استان در نظر دارد به ترک این موضوع برای شهرستان به رسیدگی است.

Magliocca است عذرخواهی برای این “اشتباهات” در هزینه های خود را که به دست آمده توسط Postmedia از طریق آزادی اطلاعات درخواست و گفت: او پرداخت حدود 2100 $در هزینه های میزبانی او متحمل شده در فدراسیون کانادا شهرداری کنفرانس سال گذشته است.

هشت سیاستمداران که نام ظاهر Magliocca است هزینه های سفر از شهر کبک کنفرانس می گویند که آنها نمی ناهار خوردن با او, از جمله دو ذکر شده به عنوان یکی از وعده های غذایی خود را با او.

در روز سه شنبه در شهرستان یکپارچگی کمیسر recused خود را از رسیدگی به Magliocca هزینه ادعا با استناد به یک “اجتماعی ناهار” او تا به حال با این عضو شورا در سال گذشته است. یکپارچگی کمیسر Sal LoVecchio تا به حال $163 ناهار با Magliocca در تابستان 2019 و عضو شورا پرداخت و expensed غذا به بخش بودجه است.


شهرستان کالگری عضو شورا جو Magliocca گوش در طول بحث در این 2018 فایل عکس.

گاوین جوان / Postmedia

این حادثه باعث شده است تا تماس از NDP MLA جو Ceci سابق شهرستان کالگری عضو شورا برای UCP دولت برای راه اندازی خود را بررسی است.

اپوزیسیون معتقد است که اختلاف در Magliocca مخارج حکم استفاده از یک ارائه در شهرداری از دولت عمل می کنند که اجازه می دهد تا وزیر امور شهری به منظور پرس و جو به یک عضو شورا را انجام.

اما Madu مطبوعاتی وزیر تیموتی Gerwing گفت: روز شنبه که استان را از آن باقی بماند.

“هر MGA شهرداری ها ملزم به توسعه خود را با شورای کدهای رفتاری. اگر یک عضو شورا است یافت می شود در نقض خود و یا محلی قرار است تا شهرداری به دنبال تحریم” Gerwing در بیانیه ای گفت.

“ما اطمینان داریم که کلگری می توانید مدیریت خود را بر این مسائل است.”

برتر جیسون کنی به خبرنگاران گفت: روز شنبه که شهرداری باید در مراقبت از این پروب های داخلی اضافه کرد که او نمی دانم در مورد سوال اطراف Magliocca هزینه.

“من فکر می کنم که یک ماده برای کلگری شورای شهر. من در واقع آگاهی از این موضوع” کنی گفت.

“من را تشویق تمام شوراهای شهر به مناسب قوانین برای expensing برای مدیریت هزینه و هر کس ممکن است قرار دادن در هزینه های آنها باید به درستی receipted و ثبت با توجه به قوانین خاص. ما قطعا باید که در سطح استانی.”

مرتبط

پس از LoVecchio گفت: او می خواهم قدم به عقب از این شهر را بررسی Coun. Jyoti Gondek آغاز تهیه پیش نویس فوری متوجه حرکت فراخوانی برای یک فرایند به دنبال به Magliocca هزینه. Coun. جف Davison اضافه شده است که او دیدگاه های این قسمت به عنوان شواهدی وجود دارد که یکپارچگی کمیسیون مستقل نیست و او نمی تواند ادامه دهد و در نقش خود به عنوان ناظر.

“شما در حال حاضر بازیگران سایه شک بیش از هر بررسی که در حال حاضر اتفاق می افتد. ما نیاز به فشار تنظیم مجدد در آن و مقابله با این موضوع به سرعت و بی درنگ” Davison گفت.

کمیسر مسئول تحقیق و داوری بالقوه و اخلاق و مسائل مربوط به شورای شهر است.

Mount Royal University دانشمند علوم سیاسی Duane Bratt گفت: توافق LoVecchio باید گام پایین زیر وحی اطراف ناهار خود را با Magliocca.

“او درست به recuse خود را, اما او هرگز شده است باید با داشتن یک ناهار خصوصی با جو آغاز خواهد شد. وجود دارد به یک جدایی” گفت: Bratt. “او ممکن است می گویند این یک گردهمایی اجتماعی اما هنوز هم چیزی است که شما می خواهید به انجام است.”

Bratt اضافه شده است که وجود دارد لزوما نمی تواند تضاد منافع بود LoVecchio مشترک یک وعده غذایی با Magliocca در حالی که حضور در یک رویداد عمومی پر شده با تعداد زیادی از شرکت کنندگان.

“اما one-on-one خصوصی ناهار? هیچ. این چیزی است که باید اتفاق می افتد و او باید بداند بهتر” Bratt گفت.

— با فایل های از مادلین اسمیت

[email protected]
توییتر: @SammyHudes

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im