اکثر مقرون به صرفه مسکن سهام در کلگری ساخته شده بود بیش از 30 سال پیش و آلبرتا 2020 کاهش بودجه پول برای تعمیرات در سراسر استان با 53 میلیون دلار در طول سه سال آینده.

سالمندان و وزیر مسکن ژوزفین Pon صحبت می کند در افتتاح کلیتون امن برای کلگری بی خانمان در دوشنبه 8 اوت 2019. در کلیتون را فراهم می کند امن و مقرون به صرفه مسکن برای حدود 30 واحد و بزرگسالان در محله Bowness. آذین غفاری/Postmedia کلگری آذین غفاری/Postmedia کلگری

آلبرتا دولت می گوید آن را به حال هیچ چاره ای اما برای اینکه “تصمیمات دشوار” در سال 2020 بودجه پس از شهردار ناهید jasper de valk ناودان آنچه که او به نام “عجیب و غریب” قطع به مسکن مقرون به صرفه تعمیرات.

پنج شنبه بودجه کاهش 53 میلیون دلار در طول سه سال آینده از مقرون به صرفه مسکن تعمیر و نگهداری است که بخشی از وزارت سالمندان و مسکن را در بودجه سرمایه است. این هنوز مشخص نیست که چگونه است که کاهش را در سراسر آلبرتا.

با کلگری در حال حاضر رو به یک معنی داری مقرون به صرفه مسکن کسری, jasper de valk به نام تعمیر و نگهداری کاهش یک “تکان دهنده” است که می تواند نیروی شهر به مسکن واحد است که کاهش یافته است به خرابی است.

کلگری مسکن Co. مدیریت مسکن مقرون به صرفه به عنوان شهر بزرگترین مسکونی صاحبخانه. در مجموع به نظر می رسد پس از حدود 7,100 واحد اجتماعی و مقرون به صرفه و در نزدیکی بازار مسکن.

Coun. Druh فارل رئیس هیئت مدیره گفت: مسکن مناسب نگهداری شده است مزمن کمبود بودجه روبرو در سراسر متعدد استانی دولت است.

بیشتر مسکن است فشار 30 سال یا مسن تر با توجه به آخرین آمار موجود در این سازمان را تا سال 2018 گزارش. نزدیک به 90 درصد از سهام مسکن های ساخته شده قبل از سال 1990 و از کسانی که واحدهای نیمه predates 1980.

شهرستان و استان کلگری مسکن هر یک خود بخش های مختلف از موجودی اما تقریبا 4000 واحد بستگی به بودجه استانی.

“ما بین یک سنگ و یک محل سخت چرا که آنها نیاز می باشد (اجاره ای) با عمیق یارانه ها, اما آنها نمی شود یارانه به این نقطه لازم است به نگه داشتن آنها را قابل سکونت” فارل گفت.

مستاجران همیشه دسترسی به روز به روز نگهداری اگر لوازم شکستن و یا مسائل دیگر می آیند اما اگر ساکن حرکت می کند و هزینه تعمیرات مورد نیاز برای رسیدن به خانه به حداقل استانداردهای واحد را باید بسته تا آن را ثابت شده است.

کلگری مسکن گفت: روز جمعه که از Feb. 3 وجود دارد 4,324 خانوار در waitlist برای یارانه مسکن.

“نگهداری شده است و بودجه کافی برای دهه” فارل گفت. “و در حال حاضر نتیجه این است که برخی از واحدهای بسیار بد و برخی از ساختمان ها آنقدر بد است که آنها نیاز به سرمایه گذاری عمده است.”

مرتبط

فارل گفت: نشانه های اولیه هستند که این استان را به کلگری تقریبا نیمی از بودجه سرمایه آنها درخواست برای تعمیر و نگهداری و واحد گردش مالی.

ناتالی Tomczak وزیر مطبوعات برای سالمندان و وزیر مسکن ژوزفین Pon نیست به طور خاص توضیح دهد که چه چیزی منجر به تعمیر و نگهداری کاهش یک ایمیل به جمعه. او گفت: “برخی از تصمیم گیری های دشوار” ساخته شد که با هدف حفظ آلبرتا مسکن مقرون به صرفه سیستم پایدار است. او افزود که این استان است “اولویت سرمایه تعمیر و نگهداری و نوسازی بودجه در این مناطق بیشترین نیاز” اما مشخص نیست چه کسانی بودند.

Tomczak با اشاره به $417 میلیون دلار به وزارت اختصاص داده است برای هزینه های سرمایه بیش از سه سال آینده — که در مقایسه با $468 میلیون دلار در هزینه های سراسر مدت زمان مشابه در سال گذشته بودجه و گفت که در میان طرح های دیگر که پول را حفظ 26,700 واحد مسکن دولت صاحب در سراسر استان.

“ما در حال حاضر بررسی های ما مقرون به صرفه مسکن سیستم به آن را بیشتر پایدار برای بهره در مسکن نیاز” Tomczak گفت: وی از سوی مامورین که قبلی NDP دولت یک طرح سرمایه با “هیچ راهی برای آن پرداخت.”

“در بودجه سال 2020 دولت ما متعهد به باز بودن و شفاف در مورد وضعیت استان ما منابع مالی و ما همچنان نمی تواند به صرف پول ما ندارد.”

استان و شهرستان در حال حاضر در تلاش برای مذاکره مجدد مسکن اجتماعی خدمات موافقت نامه که در مورد به پایان می رسد. فارل گفت: این شهرستان می خواهد برای دیدن یک مخلوط درآمد مسکن مدل که شامل یارانه و در نزدیکی بازار اجاره واحدهای طوری که کل ساختمان نیست تنها تکیه بر یارانه های دولتی برای تعمیر و نگهداری.

Tomczak گفت: این استان همچنین می خواهد برای دیدن این رویکرد اما فارل اضافه شده است که به احتمال زیاد در دراز مدت تغییر و شهر هنوز هم نیاز به کمک برای تعمیر مسکن آن را در حال حاضر.

“ما قطعا بالا بردن زنگ” فارل گفت.

masmith@postmedia.com

توییتر: @meksmith

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de