استان گزارش 130 مورد جدید از COVID-19 در آخرین سه روز 607 فعال موارد

محتوای مقاله در ادامه

مداوم شیوع در کلگری شیپور در شرق ایجاد کرد منجر به 55 تایید موارد COVID-19 در میان ساکنان و مهمانان.

در نامه ای به ساکنان از ذوق مجتمع مسکونی برج در دوشنبه AHS گفت: 31 از این موارد حل و فصل شده است, خروج از 24 فعال موارد است.

“این است که اخبار مثبت. ما هنوز هم نیاز به سخت کوش در اعمال ما به اطمینان حاصل شود که ما همچنان به پیشرفت مثبت در مورد این شیوع” در این نامه می خواند.

AHS خاطر نشان کرد ساکنان به پوشیدن ماسک در زمینه های مشترک ساختمان مانند راهروها و آسانسور و لابی. به عنوان آنها هنوز در حال تشویق برای محدود کردن تعاملات با دیگر ساکنان محدودیتی که چگونه بسیاری از مردم را در آسانسور در یک زمان و شستن دست ،

محل آزمون در حال رفتن به در دسترس خواهد بود در شیپور برای ساکنان در روز چهارشنبه پس از AHS می توانید در ادامه تلاش خود را در مهار گسترش COVID-19 در ساختمان است.

در علاوه بر این به ذوق لیستی از زمان شیوع بیماری در کلگری منطقه نیز شامل Carewest پادگان سبز, پدر لاکومب خانه سالمندان, نسل, Calgary, Hillcrest Extendicare, Intercare برنتوود مرکز مراقبت و Fibrebuilt ساخت.

[email protected]

توییتر: @BabychStephanie

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>