استان اعلام کرد 40 میلیون دلار برای ‘گذشته’ Glenbow موزه بازسازی

برتر جیسون کنی اعلام کرد دولت در کمک به بازسازی از Glenbow موزه در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در مورد یک پروژه نوسازی اطلاعیه در Glenbow موزه در روز جمعه 21 فوریه سال 2020 است. آذین غفاری/Postmedia

دولت استانی است که ارتکاب 40 میلیون دلار نسبت به ارتقاء کلگری Glenbow موزه و حفظ مجموعه خود را.

برتر جیسون کنی همراه با وزیر فرهنگ و ارشاد للا Aheer و وزیر زیرساخت پراساد پاندا اعلام کرد که استان سهم به سمت موزه حیات پروژه در روز جمعه با توجه به سرمایه گذاری را تسهیل ارتقاء اصلی و کامل تجدید Glenbow.

کنی به نام تعمیرات اساسی “از راه رسیده” اضافه ایمنی از مجموعه موزه “تهدید شده است اگر ما نمی سرمایه گذاری در نوسازی این ساختمان این نهاد است.”

“این یک تعهد اخلاقی از زمان ما است و به همین دلیل حتی در به چالش کشیدن بار مالی ما را ساخته اند این تصمیم مهم” برتر گفت.

“این نیز یک تعهد از نسل ما برای حفظ مجموعه ای از این موزه که در حال حاضر به طور فزاینده ای در معرض خطر به دلیل عدم سرمایه گذاری در ساختار این ساختمان نزدیک به پنج دهه است.”

مرکز شهر موزه است که باز در سال 1966 با هدف بالا بردن 115 میلیون دلار برای آن تجدید حیات پروژه است.


بیرونی Glenbow موزه در مرکز شهر کلگری.

حسن نیت ارائه میدهد Glenbow موزه

کنی خواست دولت فدرال برای مطابقت با مقررات متحدالشکل اعتبارات اسنادی تعهد دولت. او نیز نامیده می شود در شهر کلگری خصوصی و خیرین برای کمک به موزه رسیدن به هدف خود است.

“من باور دارم امروز تعهد آن را بسیار آسان تر برای داوطلب هیئت مدیره به بیرون رفتن و پیدا کردن کسانی که سهم” او گفت:. “ما اعتقاد داریم که ما می تواند به احیای این ساختمان و تبدیل به موزه جهان-کلاس عمومی گالری هنر در کلگری.”

در حالی که Glenbow در طول تاریخ همراه یک موزه, هنر, گالری, کتابخانه و آرشیو زیر یک سقف آن است که در حال حاضر reframing دستور خود را به تمرکز در درجه اول در نقش آن به عنوان یک موزه هنری است.

Glenbow رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت نیکلاس بل گفت: حمایت مالی از دولت به سمت آلبرتا است, فرهنگ و هنر, بخش کمک خواهد کرد که ایجاد شغل و جذب استعدادهای درخشان به استان است.

او برآورد Glenbow را نوسازی می شود به هفت جدید دائم موقعیت در موزه.


برتر جیسون کنی و وزرای دولت صحبت می کنند در یک کنفرانس خبری در Glenbow موزه در روز جمعه.

آذین غفاری/Postmedia

“امروز اعلام فرآیندی برای آینده فرهنگ در آلبرتا. آن را نه تنها اجازه می دهد تا ما برای پرداختن به مسائل مهم با ما ساختمان و در حفاظت از این استان به مجموعه های آن را نیز فراهم می کند فرصت بی سابقه ای برای دوباره چگونه این موزه بهتر می تواند در خدمت جامعه ما” بل گفت.

“حمایت خود را از ما اجازه می دهد برای شروع ما در یک سفر جدید در Glenbow به reimagine چگونه این مجموعه غنی و فضا می تواند فعال در درایو ما به ایجاد یکی از بلند پروازانه ترین و مترقی برنامه های موزه در شمال امریکا است.”

Aheer گفت: این بسیار مهم است برای حفظ “خاطرات ما و ما جمعی از داستان” در موسسه.

“می دانیم که آنها می تواند در معرض خطر برای داشتن این زیرساخت های ساخته شده دلخراش است,” او گفت:.

“ما باید مسئولیت را به مطمئن شوید که ما محافظت و حفظ این برای نسل های آینده است.”

[email protected]
توییتر: @SammyHudes

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de