تظاهرات و تجمع در کلگری در برابر UCP کاهش بودجه

هزاران نفر آمد برای اعتراض به کاهش از UCP در مرکز شهر کلگری در روز شنبه, فوریه 29, 2020. دارن Makowichuk / Postmedia

هزاران نفر از Calgarians راهپیمایی در مرکز شهر در اعتراض روز شنبه در برابر کاهش است که تاثیر, بهداشت و درمان, آموزش و پرورش عمومی و متوسطه در دوم ایالات بودجه محافظه کار.

مردم از همه سنین از جمله کودکان و نوجوانان و اتحاد و عدم اتحاد گروه ها و پزشکان و معلمان و بسیاری دیگر نشان داد در droves از طریق کلگری هسته مناجات و نگه داشتن علائم حیاتی برتر جیسون کنی و دولت او.

یک جمعیت عظیم پر از شهرداری پلازا پس از شروع ماه مارس در غرب کانادا دبیرستان برجسته آموزش و پرورش نگرانی و سپس حرکت به شلدون M. Chumir مرکز بهداشت به درخشش یک نور افکن در مراقبت از سلامت.

رهبر اتحادیه روری Gill خطاب به مخاطبان در تالار شهر.

“ما برای رای دادن نیست این. ما برای رای دادن نیست هرج و مرج اقتصادی. ما برای رای دادن نیست نفرت. ما برای رای دادن نیست کاهش است. ما در حال رفتن به ایستادن. ما در حال رفتن به نجات این استان گفت:” گیل رئیس جمهور از کانادا و اتحادیه عمومی کارکنان در آلبرتا.

“ما در جنبش کارگری آماده برای ایستادن و ما در حال رفتن به مبارزه پرداخت. اگر ما نیاز به برداشت ما کار از طریق حملات ما آن را انجام دهد اما ما نیاز به همه شما. ما نیاز به همه در اینجا برای حمایت از ما.”

در بودجه مطرح پنجشنبه بخش عمومی زیان کار شدند و ثابت در 1,436 کامل-موقعیت زمان و با پیشرفته آموزش و پرورش و مدارس در مجموع 642. دولت سهم بودجه آموزش و پرورش غوطه ور کردن 9 میلیون دلار به $7.2 میلیارد دلار است.

بارب سیلوا, سخنگوی دانشجو-حمایت از گروه ما حمایت دانش آموزان گفت: ایالات محافظه کار قصد تضعیف عمومی آموزش و پرورش در تلاش برای خصوصی تحصیل.


معترضان برگزار شد نشانه هایی در حمایت از مراقبت از سلامت و آموزش و پرورش.

دارن Makowichuk / دارن MAKOWICHUK/Postmedia

“بهره داشته اند انتخاب و چه در این دولت نتواند به رسمیت شناختن است که بهره در سال بیش از سال نسل بعد از نسل اکثریت انتخاب عمومی آموزش و پرورش است و ما ادامه خواهد داد برای انتخاب عمومی آموزش و پرورش گفت:” سیلوا. “ما در اینجا به اصلاح آموزش عمومی برای مبارزه در کنار همه اینجا برای هر کودکی که به سرعت در حال جهانی عادلانه آموزش و پرورش عمومی به ما بستگی دارد به دفاع از آنها.”

علاوه بر این شرکت کنندگان در اعتراض های جدید پرداخت و مزایای معامله برای پزشکان که اعلام شد قبل از بودجه توسط وزیر بهداشت تایلر Shandro. مخالفان استدلال می کنند که تغییرات پیشنهاد شده توسط استان را در معرض خطر دیدن پزشکان ترک آلبرتا و تغییرات جدید از جمله چند کاهش فوق العاده طولانی بازديد پیچیده نیاز بیماران خواهد شد از دست دادن خانواده پزشکان پول است.


معترضان برگزاری علائم در شهر هال در حالی که گوش دادن به سخنرانان.

دارن Makowichuk / دارن MAKOWICHUK/Postmedia

دکتر سینتیا Landy که خطاب به جمعیت گفت: تغییرات را در زمان کمتر با بیماران.

“چه کار کنم با این 15 دقیقه به علاوه بازديد? من ارائه مراقبت های عالی. من گوش به بیماران خود. من در حال حاضر آنها گزینه های. من کار با آنها را برای یک برنامه است که مناسب و ارزش های خود را نیاز دارد. آن را به نام بیمار-cantered مراقبت” گفت: Landy.

“متاسفانه دولت احساس می کند این نوع از مراقبت است که ارزش پول خود را.”

بیش از 75 اورژانس پزشکان می گذراند در نامه ای به Shandro ترسیم نگرانی های خود را در نور از تغییرات به مراقبت های بهداشتی در آلبرتا. آنها گفت: تغییرات خواهد شد در نتیجه در هزینه صرفه جویی خواهد شد تاثیر کیفیت مراقبت و فشار اورژانس ،

تمرین پزشکان در این تجمع و مخالفت رهبر راشل Notley گفت: این استان باید در دیدار با کارکنان مراقبت های بهداشتی برای پیدا کردن راه حل های بهتر برای کاهش هزینه ها که نمی, تاثیر کیفیت مراقبت از آنها ارائه می کنند.

“آنچه که مردم در مورد مراقبت بیشتر است شغل و سمت راست پشت که مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش و آنها شکست در مقابل هر” گفت: Notley که گفت ایالات محافظه کار طرح دولت برای ایجاد اشتغال و تقویت اقتصاد یک دروغ است.

“این بودجه یک داستان است. چه واقعی در مورد آن است که درد آن باعث بهره.”


NDP رهبر راشل Notley صحبت می کند به جمعیت در شهرستان سالن.

دارن Makowichuk / دارن MAKOWICHUK/Postmedia

او احساسات تکرار شد دیگر سخنرانان از جمله بابی-جو Borodey معاون رئیس جمهور برای آلبرتا اتحادیه استانی کارکنان است که نشان دهنده 96,000 عضو در سراسر استان است.

Borodey گفت: این استان کشتار اشتغال در آلبرتا, نقشه کشی توجه به جنوب آلبرتا, موسسه فن آوری برنامه برای از بین بردن 230 موقعیت به عنوان یک نتیجه از کاهش بودجه در اکتبر مالی طرح.

“این دولت مبارزه کرد و در شغل. آنها دروغ گفته. آنها دروغگو هستند. آنها به قتل شغل و آنها به قتل خدمات ما به شدت نیاز در این استان برای تمام بهره و آسیب پذیر ترین,” او گفت: قبل از گفتن جمعیت آنها باید آماده برای اعتصاب دوباره بلافاصله.

“گرفتن یک کت بسته برخی از تنقلات, من شما را در خیابان.”

اکثر سخنرانان صحبت می کرد به اهمیت وحدت در سراسر بخش و چگونگی مبارزه برای عمومی آموزش و پرورش دسترسی عادلانه به متوسطه موسسات بهداشت و درمان کافی و بیشتر نیاز به یک تلاش جمعی است.

“زمانی که کنی حملات چه کنیم,” خواسته Gill قبل از خروج از صحنه است.

صدها نفر فریاد زد: “ایستاده تا مبارزه است.”


هزاران نفر آمد برای اعتراض به کاهش از UCP در مرکز شهر کلگری در روز شنبه, فوریه 29, 2020.

دارن Makowichuk / دارن MAKOWICHUK/Postmedia

alsmith@postmedia.com

توییتر: @alanna_smithh

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر