معترضان به طور خلاصه بلوک CN راه آهن پل در Pointe-St-Charles

“ما در حال مسدود کردن این خط راه آهن در پاسخ به تماس از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد برای حمایت از بومی حاکمیت” یکی از شرکت کنندگان گفت.

Kahnawake Mohawks ادامه داد: برای حفظ خود را در محاصره جنوب مونترال در حمایت از مرطوب’suwet’en روز یکشنبه 1 مارس سال 2020 است. دیو Sidaway / Montreal Gazette

حدود 40 معترضان به طور خلاصه مسدود CN راه آهن پل در Pointe-St-Charles روز دوشنبه در همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی ندارند.

برای حدود دو ساعت در اواسط بعد از ظهر آنها ایستاده و بر روی آهنگ که با اتصال به یک قطار در جنوب غربی مونترال به بقیه آموزش در شهرستان شبکه.

معترضان گفت: آنها را در حمایت از مرطوب’suwet’en ستاد مبارزه با ساخت یک خط لوله گاز از طریق خاک خود در شمال بریتیش کلمبیا.

“ما در حال مسدود کردن این خط راه آهن در پاسخ به تماس از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد برای حمایت از بومی حاکمیت و در به رسمیت شناختن ضرورت توقف استخراج منابع پروژه های تهدید نسل های آینده” یکی از شرکت کنندگان در بیانیه ای گفت.

پلیس حفظ محیط اما حرکت نمی کند ، معترضان ترک از آهنگ های خود را در اطراف 5 p. m. و شعار “مرطوب’suwet’en ما باید خود را پشت.”

پلیس ارجاع هر گونه سوال در مورد محاصره به CN گفت: نیروی تنها اقدام در حمایت از.

“CN آگاه است از قانون جدید تظاهرات در آن شبکه” یک CN سخنگوی نوشت: در یک پاسخ ایمیل. “ما در حال نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در این وضعیت است.”

محاصره یکی از بسیاری از همبستگی اقداماتی که صورت گرفته است در سراسر کشور است.

با وجود پیشنهاد معامله اعلام کرد روز شنبه بین, مرطوب’suwet’en ارثی ستاد و فدرال و استانی برای حل و فصل اختلاف بر سر پروژه خط لوله موهاک فعالان در Kahnawake حفظ هستند راه آهن مانع شده است که در جای خود برای بیش از سه هفته.

محاصره در کانادا اقیانوس آرام راه آهن خط اصلی در Kahnawake استفاده شده است که توسط هشت قطار باری روزانه و Candiac رفت و آمد خط بوده است در محل پس از Feb. 8.

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de