حفاظت از متولد نشده از درد نهایی

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

“اکثر مردان” می گوید: “بازی تاج و تخت” شخصیت Tyrion Lannister, “نه انکار یک حقیقت از صورت آن است.” این هفته آمریکا روبرو خواهد شد برخی از حقایق سخت و مقابله با چند مداوم اسطوره ها – به عنوان آن را در نظر درد قادر به جنین قانون حفاظت (S. 3275). این لایحه ممنوعیت سقط جنین پس از 20 هفته از بارداری بر این اساس است که جنین قادر به احساس درد است.

سخت حقایق اطراف این لایحه می توان به راحتی در دسترس به هر کسی با یک scintilla از کنجکاوی در مورد رقابت می کند. چند روش ساده جستجوهای گوگل فاش تکان دهنده شواهدی وجود دارد که تشخیص واقعیت از داستان است.

اواخر سقط جنین بسیار نادر هستند انجام می شود و تنها در موارد شدید مادری یا جنینی مشکلات بهداشتی – درست یا غلط ؟

در پایتخت کشور فقط پرتاب یک سنگ از سنا اتاق چهار درمانگاه به طور معمول انجام سقط جنین در اواخر مدت. آنها در چشم ساده و آشکارا تبلیغ صرفا انتخابی دوم و سوم سه ماهه سقط جنین. سقط جنین لابی تحقیقات خود نشان می دهد که سقط جنین در اواخر مدت در درجه اول انجام شده بر روی زنان سالم حمل نوزادان سالم: “داده ها نشان می دهد که بسیاری از زنان به دنبال بعد از ختم نمی انجام این کار به دلایل ناهنجاری جنین یا خطر افتادن زندگی.”

شرکت DuPont وب سایت کلینیک تبلیغ سوم آن-سه ماهه سقط جنین این است: “اگر شما در حال دورتر از 26 هفته به بارداری خود را ما هنوز هم می توانید ببینید شما بدون در نظر گرفتن تاریخچه پزشکی شما, پس زمینه, یا جنین نشانه است. ما نمی نیاز به هر گونه خاص ‘دلیل’ دیده می شود در اینجا – اگر شما می خواهم به خاتمه بارداری خود را, ما به حمایت از شما در این تصمیم گیری.”

مراقبت درمانگاه در سی حومه می بالد که آن را فراهم می کند “سقط جنین, مراقبت در دوران بارداری, معنی, 1st, 2nd, و 3 ماهه سقط جنین. آیا شما 5 هفته و یا هفته 35, ما اینجا برای کمک به شما دریافت خود را سقط.”

واشنگتن Surgi-درمانگاه فقط چهار بلوک از کاخ سفید, تبلیغ دوم – سوم و اوایل سه ماهه روش – “فولاد سقط جنین از اولین حاملگی تا 27 به همراه هفته از بارداری است.” سوال: آیا “plus” در “27 به علاوه هفته بارداری” چیست ؟

درمانگاه شماره چهار کاپیتول خدمات زنان در گرجستان خیابان تبلیغ انتخابی سقط جنین از طریق ماه ششم بارداری. در واقع درمانگاه وب سایت ارائه می دهد مشتریان بالقوه و حتی بعد از آن سقط جنین “تا 36 هفته” با استفاده از حیله گر و در اصطلاح حقوقی “سلامت زن” به عنوان توجیه. در سقط جنین در فقه “سلامت” تعریف شده است که شامل تمام عوامل مرتبط با یک زن خوب بودن از جمله یک زن به سن و اندازه خانواده و بهداشت روانی.

در اواخر دوره سقط جنین است بسیار نادر به نظر می رسد که چهار درمانگاه در یک منطقه شهری نمی تواند ماندن در کسب و کار. سخت نيست. تعداد واقعی سقط جنین انجام شده پس از 20 هفته در ایالات متحده آمریکا است که حداقل 12,000 سالانه است. مقایسه کنید که به تعداد سالانه کودکی مرگ و میر ناشی از خشونت اسلحه (حدود 3000) و یا سرطان های دوران کودکی (حدود 2000).

بسیاری از این اواخر مدت نوزادان می تواند زنده ماندن در بخش مراقبت ويژه نوزادان در کنار دیگر نوزادان نارس در بخش مراقبتهای ویژه نوزادان. ظاهرا “ناخواسته” می تواند تحویل داده می شود زنده به جای سقط و تصویب شده توسط تخمین زده می شود که میلیون ها نفر در حال انتظار برای اتخاذ یک کودک. نوزادان می تواند زندگی می کنند در خارج از رحم مادر شروع و در حدود 21 هفته و بقا افزایش نرخ به طور چشمگیری هفته به هفته.

به عنوان سخت و غم انگیز – راستی چرا زنان به دنبال اواخر سقط جنین بازوی تحقیقاتی از سقط جنین لابی به ما می گوید: “بسیاری از زنان به دنبال بعد از سقط جنین مناسب حداقل یکی از پنج پروفایل: آنها بالا بردن کودکان به تنهایی افسرده بودند و یا با استفاده از مواد غیرقانونی بودند در درگیری با یک مرد شریک زندگی و یا تجربه خشونت خانگی تا به حال مشکل در تصمیم گیری و پس از آن تا به حال دسترسی به مشکلات و یا جوان بودند و نولی” — دومی اصطلاح به معنی کسی که هرگز تولد داده می شود.

قطعا مواردی وجود دارد از جنین ناهنجاری اما شدت معلول سزاوار عشق و مراقبت از خشونت و پایان ناگهانی سقط جنین. علاوه بر این مادرانی که انتخاب می کنید به انجام چنین حاملگی به اصطلاح به مراتب نتایج بهتری نسبت به کسانی که رنج می برند پیچیده غم و اندوه می آید که با سقط.

به سلامت مادران, بعد, در, بارداری, نوزاد می توان زنده و ارسال به NICU اگر مادر برخوردهای قبر موضوع سلامت. وجود دارد هرگز یک نیاز پزشکی به کشتن نوزاد قبل از تحویل.

Pro-انتخاب سناتورها همچنین پنهان شدن در پشت این اسطوره را که جنین نمی تواند درد را احساس می کنید تا بعد در دوران بارداری. این مگس ها در چهره جدید و خیره کننده تحقیقات توسط یک حرفه ای-انتخاب متخصص درد منتشر در نفوذ مجله اخلاق پزشکی. این مطالعه به این نتیجه رسیدند جنین قادر به احساس درد در اوایل وجود آن احتمالا به عنوان اوایل به عنوان 13 هفته بارداری. نویسنده می گوید جامعه پوستی “با بی مبالاتی اخلاقی” اگر ما تغییر ندهید مجاز سقط جنین ،

آمریکا باید انکار این حقایق سخت نه بیشتر. جهان بزرگترین مشورتی بدن باید آنها را مستقیما و در تصویب درد قادر به جنین حفاظت عمل می کنند.

مورین فرگوسن توسط عضو ارشد کاتولیک انجمن و همسر سابق کنگره جمهوری خواه مایک فرگوسن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im