پیشنهاد استانی شرکت به نظر می رسد به گسترش فعالیت های سرمایه گذاری

محتوای مقاله

لایحه جدید ارائه شده در آلبرتا توسط UCP دولت در روز سه شنبه با هدف جذب سرمایه گذاری در استان را صنایع کلیدی برای کمک به ترمیم آسیب های انجام شده توسط COVID-19 بحران است.

توسعه اقتصادی و تجارت و وزیر گردشگری تانیا شاه از ارائه لایحه 33, آلبرتا جذب سرمایه گذاری عمل می کنند که ایجاد یک طول بازو شرکت مسئول تحریک کننده ملی و بین المللی سرمایه گذاری در درجه اول در کشاورزی و صنایع گردشگری به سوخت رشد در اقتصاد است.

در صورت تصویب این قانون را یک $18 میلیون و سه سال تعهد از دولت و نیز نگاه “به دنبال فرصت های سرمایه گذاری در رشد صنایع از جمله تکنولوژی هوانوردی و هوافضا و خدمات مالی” بیانیه ای در این لایحه پیشنهاد شده به عنوان خوانده شده.

“دولت ما متوجه ما باید دو چندان تلاش های ما برای تولید منابع جدید درآمد برای حفظ اقتصاد ما در حال حرکت” شاه گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه. “همانطور که ما از بازیابی COVID-19 Alberta بهبود اقتصادی خواهد شد به شدت در جدید سرمایه گذاری خصوصی برای کمک به بازگرداندن و ایجاد ثبات در رشد کسب و کار.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>