طولانی خاموش کردن مخالف علم و قانون اساسی ایالات متحده

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در سراسر کشور به معترضان در حال سرازیر شدن به خیابان ها و صاحبان کسب و کار در حال تشکیل پرونده دعاوی اعتراض به coronavirus خاموش کردن قوانین است. به عنوان قوانین کشیدن آنها باعث ضرر و زیان کار ورشکستگی و یک احساس است که مردم باید بدون حقوق. لیبرال رسانه های برچسب معترضان “ویروس منکران و تکذیب کنندگان.” نمی افتد برای آن است. معترضان باید علم و قانون اساسی ایالات متحده را در کنار خود.

نه به ذکر است حس مشترک. به نیویورک اندرو کومو فرماندار روز دوشنبه گفت: “این یک وضعیت پایدار. نزدیک کردن همه چیز تعطیل اقتصاد قفل خود را در خانه.”

شروع با علم است. داده ها نشان می دهد تقریبا تمام coronavirus مرگ و میر در میان افراد مسن و کسانی که مبتلا به مشکلات سلامتی جدی است. متناوب 68 درصد از مرگ و میر در پنسیلوانیا شده است ساکنان خانه سالمندان. بستن فروشگاه ها و رستوران ها نیست آنها را ذخیره کنید.

یک مستند هدفمند برای حفاظت از بیشترین گروه در معرض خطر — افراد 65 ساله و بیش از — به جای محدود تمام گروه های سنی خواهد بریده بریده و مرگ و میر نیمی اما در تنها نیمی از هزینه های اقتصادی از خاموش کردن کل با توجه به جدید اداره ملی تحقیقات اقتصادی يافته است.

متاسفانه رسانه های اجتماعی شرکت های در حال سانسور هر علم است که به چالش می کشد خاموش. هنگامی که دو کالیفرنیا پزشکان که اجرای مراقبت های فوری و مراکز چالش نیاز به کالیفرنیا خاموش کردن بر اساس آنچه آنها را در کلینیک های خود را یوتیوب حذف اظهارات خود گفت: پلت فرم سیاست است به ممنوعیت محتوا که “اختلافات اثربخشی اقتدار بهداشت محلی توصیه می شود هدایت است.”

شرم بر یوتیوب و پدر و مادر خود شرکت گوگل است. یوتیوب همچنین سانسور نمایش در تقابل با سازمان جهانی بهداشت که کمک ما به این ظروف سرباز یا مسافر.

به یاد داشته باشید که فقط چند هفته پیش تعطیل مدارس و کسب و کار توجیه بود به “صاف منحنی” به معنی خرید زمان برای بیمارستان ها برای اضافه کردن تخت و جمع آوری به اندازه کافی هواکش ماسک و دیگر تجهیزات پزشکی.

خاموش کردن هدف بود و نه از بین بردن ویروس. که ممکن نیست. مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا و همچنین سایر کارشناسان پیش بینی این ویروس در گذشته یکی دیگر از 18 به 24 ماه محو هنگامی که اکثر آمریکایی ها قرار گرفته است و توسعه ایمنی.

به عنوان کلرادو برداشته آن shutdown هفته گذشته فرماندار توضیح داد که این یک “تعادل” بین نگه داشتن ویروس “در یک سطح است که نمی خواهد ما پایمال بیمارستان سیستم و اجازه می دهد مردم هنوز هم به تلاش و کسب یک زندگی است.”

آمین برای بدست آوردن یک زندگی. بزرگترین شکاف در این کشور است که در مورد گرفتن یک چک.

برخی از مقامات دولتی که پرداخت می شود نشان می دهد هیچ احترامی برای مردم کار که نمی کنند. چه چیز دیگری می تواند یکی توضیح فرماندار جانت میلز’ تصمیم به نوار مین هتل از مصرف رزرو برای فصل تابستان است. یا فرماندار میشیگان گرچن Whitmer تلاش برای نزدیک چمن زنی کسب و کار هر چند این ویروس به ندرت منتقل می شود در خارج از منزل.

در هنگام خاموش شدن موقت بود و مستقیما به بیمارستان آمادگی پرونده های حقوقی به چالش کشیدن آن را نداشت ایستادن در نماز. دیوان عالی ایالات متحده حکم داد در سال 1905 که یک دولت “حق دارد برای محافظت از خود در برابر یک بیماری همه گیر” استفاده معقول و مقررات.

اما خاموش شدن ناگهانی خود را از دست معقول هنگامی که آنها هیچ مهلت و یا معیار برای دیدار با. خود را سروپا سروری, عمومی حقوق از جمله حق مالکیت بدون دولت ساخت آن بی ارزش است.

دوشنبه, Cuomo, مجموعه ای از چهار فاز بازگشایی. همه معیار عاقلانه اما معیار ثابت به ظرفیت بیمارستان ها در علامت. او باید اضافه پرستاری در خانه, آمادگی بیش از حد به دلیل این که در آن مرگ و میر اتفاق می افتد. چشم پوشی نیست که دو بار فرماندار.

مردم باید به لرزیدن در شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio را مبهم اعلام کرد که این شهر بازگشایی “چند ماه دور در حداقل است.”

که می تواند به کاهش این شهرستان به یک زمین بایر از سوار کردن عرض رها شده ساختمان های تجاری صاحبخانه متخلف در مالیات و افزایش نرخ مالیات برای مالیات دهندگان هنوز هم در این شهر است.

به عنوان زمانی که نیویورک بازگشایی مدارس, علم نشان می دهد مدارس هستند یک منبع انتقال است. اگر مدارس بسته نگه داشته در پاییز در سرپیچی از این واقعیت خداحافظی طبقه متوسط با بچه ها. نیویورک خواهد بود برای فقرا و uber-غنی تنها.

همانطور که برای بقیه از ملت و مقامات دولتی باید با توجه به نگرانی از میلیون ها نفر که می خواهند به بازگشت به کار. تعطیل نمی خواهد متوقف کردن ویروس اما آن را از بین ببرد حقوق ما و ملت ما عاشق.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de