ترقی خواهان می تواند نشان دهد پروتستان های انجیلی آنها نیازی تهمت

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

بیش از 25 درصد از آمریکایی ها شناسایی به عنوان مسیحیان انجیلی. و به گفته های اخیر PBS/Marist نظرسنجی 73 درصد از پروتستان های انجیلی در ادامه به حمایت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود ايميل از ارزش های سنتی. اختلاف بین اخلاق مسیحی و تهمت آشکار فقدان شخصی فضیلت منجر به اتهام نفاق از فرهنگ بزرگتر. احساس نیش از این اتهامات اقلیت پروتستان های انجیلی که در مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن به طور فزاینده ای نگران است که پوپولیستی انجیلی برای حمایت از رئیس جمهور را بی اعتبار مسیحیت “اخلاقی شاهد” در جامعه آمریکا است. این رشد در بخش میان پروتستان های انجیلی به تازگی آورده شده به سر مسیحیت امروز پرقدرت تماس برای حذف رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.

مترقی پوشش رسانه ای از این شکاف فرهنگی در evangelicalism متمرکز در درجه اول در مورد آنچه می تواند انجام شود به منظور تشویق بیشتر آزاد سازی فرهنگ مسیحی. اما بررسی نشده قطعه از این پازل است چگونه ترقی خواهان خود می تواند تکامل فرهنگ خود را به کاهش پروتستان های انجیلی’ شور و شوق برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. با توجه به نظرسنجی و تحلیل توسط megyn kelly, بسیاری از مسیحیان انجیلی احساس بیگانگی از حزب دموکرات به دلیل احساس خصومت نسبت به دین است.

در طول بیشتر از تاریخ ما و امریکا و لیبرال ارزش اند undergirded با مسیحیت سنتی سیستم اخلاقی. در دهه های اخیر, اما, جدید, سیستم اخلاقی از progressivism های سنتی مسیحی اخلاق در عمده بخش از جامعه آمریکا است. به عنوان محافظه کار و مقاله نویس نیویورک تایمز دیوید بروکس اذعان می کند ترقی خواهان را برنده جنگ فرهنگی قاطعانه. اما اگر چه ترقی خواهان و لیبرال متحدان در سمت چپ در حال حاضر فرماندهی ارتفاع از فرهنگ آمریکایی آنها هنوز برنده جنگ فرهنگی در عرصه سیاست است.

به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر و شکست Trumpism یک بار و برای همه ترقی خواهان را به خوبی به اذعان خود پیروزی فرهنگی و صلح با مسیحی خود شهروندان. در عین حال برای تبدیل شدن به فرهنگی صلح ترقی خواهان نیازی به حرکت به سمت میانه نرم سیاسی خود را خواسته و یا در غیر این صورت سازش ارزش خود را. در مقابل لیبرال ها و ترقی خواهان می تواند به کاهش احساس از خود بیگانگی است که همواره برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن با گسترش خود را شامل مقادیر شامل پروتستان های انجیلی که در حال تجربه خود را فرهنگی به حاشیه رانده است. مهم است به رسمیت شناختن است که پروتستان های انجیلی احساس “ناامن” و انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان فرهنگی خود محافظ. و هنگامی که استخدام یک محافظ یکی ممکن است تمایل به چشم پوشی خود سابقه بازداشت.

حتی به عنوان آنها در مخالفت با سیاست های مذهبی حق ترقی خواهان می تواند علت مشترک با بسیاری از پایدار ارزش های سنتی که فرهنگ مسیحی همچنان به کمک به جامعه ما است. این ارزش ها عبارتند از نجابت و وفاداری عفت و میهن پرستی و احترام به حق قدرت. سنتی احترام به زندگی خانوادگی نیز می تواند به جلو انجام شده توسط ترقی خواهان در درون خود را بیشتر درک فراگیر از خانواده است.

توسط معتدل خود-تخریب خصومت نسبت به مسیحیت در این راه ترقی خواهان می تواند کفاره خود را بی خبر از مشارکت در افزایش Trumpism. و با انجام بخشی خود را به امریکا گفتمان سیاسی بیشتر مدنی و حتی استقبال برای ایدئولوژیک متنوع گروه های ترقی خواهان می تواند نوسان انجیلی رای در حاشیه آن ممکن است به اندازه کافی برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد در نوامبر است.

خود-تخریب اثر مترقی خصومت نسبت به مسیحیت شد بر روی صفحه نمایش کامل در دیوان عالی کشور را تا سال 2018 شاهکار یک فروشگاه آب نبات حاکم است. بالا و رای دادگاه به نفع مسیحی بیکر که حاضر به یک, گی, کیک عروسی به دلیل “روشن و غیر مجاز خصومت” نشان داده شده توسط کلرادو حقوق مدنی کمیسیون که “تحقیر بیکر ایمان به نفرت.”

و اظهارات طول قضایی تایید شنوایی را … دایان فاینستاین که قوی ایمان کاتولیک باید رد صلاحیت یک نامزد از خدمت به عنوان یک قاضی نیز نشان می دهد مترقی تحقیر برای مسیحیت. در حالی که من شخصا دلسوز به فاینستاین نگرانی در مورد بسته بندی فدرال نیمکت با فوق العاده محافظه کار فقها آن را آسان ببینید که چرا پروتستان های انجیلی نتیجه گیری کرد که ترقی خواهان هستند دشمن به اعتقادات خود.

اگر چه انجیلی پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن می کند تشکیل اخلاقی ریا ترقی خواهان نشان دادن خود نفاق وقتی که می آید به خود را اعلام کرد ارزش تنوع و فراگیر. ترقی خواهان و مشتاق به نشان دادن حساسیت فرهنگی به سمت اسلامی سنت به عنوان مثال با وجود اسلامی همجنسگرا ستیزی و تحقیر برای لیبرال آزادی. اگر ترقی خواهان نشان داد مشابه درجه از حساسیت فرهنگی به سمت مسیحی سنت حتی در حالی که آنها مخالف سیاسی این امر کمک به بهبود hyper-قطبش که منجر به افزایش Trumpism. ترقی خواهان ممکن است برنده جنگ فرهنگی اما مگر آنها مهربان در پیروزی فرهنگی خود را با موفقیت ادامه خواهد داد و در نتیجه سیاسی خود را شکست.

وقتی که می آید به دموکراسی آمریکایی ما همه در این با هم. به سادگی با تصدیق کرد که مسیحیان محافظه کار “را درست به آنها چه کسانی هستند,” ترقی خواهان می تواند متقاعد سیاسی تعداد قابل توجهی از انجیلی رای دهندگان که آنها نمی نیاز به یک فرهنگی محافظ.

استیو مک اینتاش رئيس جمهور از کلرادو بر اساس موسسه فرهنگی تکامل فکر و تمرکز آن بر روی ریشه های فرهنگی آمریکا مشکلات سیاسی. او نویسنده آینده “توسعه سیاست — چگونه آمریکا می تواند به رشد یک نسخه بهتر از خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im