خصوصی سالمندان اقامت در شربروک است COVID-19 شیوع

هشت ساکنان مرکز خصوصی بستری بوده و پس از شیوع اعتقاد به شروع کرده اند با مراجعه به یکی از ساکنان توسط پسرش در این ماه.

هشت ساکنان یک مرکز خصوصی برای سالمندان در شربروک بستری بوده و پس از شیوع COVID-19 معتقد به شروع کرده اند با مراجعه به یکی از ساکنان توسط پسرش در این ماه.

به گفته مقامات بهداشت عمومی ساکن لس Résidences Soleil Manoir شربروک آلوده شده با کروناویروس که باعث COVID-19 پسرش قبل از اقدامات محدود کردن بازدید از سالمندان خوابگاه و بلند مدت-مراکز مراقبت در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این بیماری معرفی شده بود در کبک. پسر بود نه سفر خارج از کانادا.

زن شروع به یک تب 14 روز پس از پسرش دیدار با توجه به محل اقامت و در شرایط پایدار.

معاون رئیس جمهور از Résidences Soleil گفت: در یک اطلاعیه ساکن آموخته شب جمعه که پسر او تا به حال COVID-19.


هماهنگ کننده منطقه ای اضطراری بهداشت اقدامات در مونترال کارولین Dusablon نشان می دهد اعضای مطبوعات که در آن COVID-19 مرکز آزمون در محل قرار داده در یکشنبه 22 مارس سال 2020 است.

جان کنی / Montreal Gazette

او بلافاصله قرار داده شده در انزوا و تحت نظارت علائم. “در طول شب او شروع به تب و بلافاصله انتقال به بیمارستان به عنوان یک احتیاط گفت:” کاتارینا-Darkise Marcil.

دکتر آلن Poirier, مدیر بهداشت عمومی برای CIUSSS de l’Estrie — CHUS روز یکشنبه اعلام کردند که سلامت عمومی پرستاران و دیگران با کار اقامت و آموخته اواخر روز شنبه هفت بیشتر ساکنان نشان داد نشانه های سازگار با COVID-19. آنها بلافاصله انتقال به بیمارستان, او گفت:.

او گفت که پلیس اعزام شدند شنبه شب برای اطمینان از ساکنان شد محدود به خود واحد است. اقامت حدود 400 آپارتمان اعم از استودیو به آپارتمان دو خوابه به صورت خودمختار و نیمه مستقل سالمندان است.

صحبت کردن با خبرنگاران Poirier گفت: COVID-19 شده بود را تایید کرد دو نفر از ساکنان. باقی مانده شش که علائم مشابه بودند احتمالی نیز به آن را دارند.

او تصریح کرد: هشدارهای مکرر ساخته شده توسط بهداشت عمومی و مقامات دولتی که افراد مسن بیشتر در معرض خطر coronavirus زیرا آنها اغلب دارای شرایط بهداشتی اساسی مانند قلبی و تنفسی در شرایط.

Poirier گفت: اقامت خواهد تقویت آن اقدامات پیشگیرانه برای حفاظت از کارکنان و همچنین ساکنان از جمله نگه داشتن ساکنان محدود به واحد خود و داشتن وعده های غذایی تحویل به آنها به جای داشتن آنها را در یک مشترک غذاخوری و لغو تمام فعالیت در زمینه های رایج است.

محل اقامت پرسنل بودند به آزمایش می شود در هتل-Dieu de Sherbrooke که در آن تست مرکز باز است و هفت روز هفته. خود را نتایج آزمون اولویت داده خواهد شد در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

کبک اول مرگ مرتبط COVID-19 اعلام کرد روز شنبه بود که از یک شهروند ارشد با زمینه مشکلات تنفسی. او خانواده خود را شناسایی به عنوان 82 ساله Mariette ترمبلی که زندگی در یک محل اقامت برای سالمندان در شهر Lavaltrie در کبک Lanaudière منطقه است. او احتمالا قرارداد این ویروس از یک عضو خانواده است که تا به حال سفر خارج از کانادا.

حداقل دو نفر از COVID مربوط به مرگ و میر اعلام کرد از آنجا نیز زندگی در محل اقامت. مانند ترمبلی, آنها تا به حال شرایط بهداشتی اساسی.

تا شنبه که اعتقاد بر این بود کبک تا به حال پنج COVID-مرگ و میر ناشی از, اما, Quebec وزارت بهداشت تجدید نظر شکل نزولی به چهار هنگامی که یک تست از یک Quebecer کرده  اند COVID-19 برگشتم منفی است.

مرتبط

[email protected]

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. خود را دنبال به روز رسانی زنده از مارس 22 در اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im