پیشنمایش: با قهرمانان و خائنانی عزیز اوان هانسن اجازه می دهد تا مخاطبان برای پاسخ به صورت جداگانه

برنده جایزه موسیقی برادوی عزیز اوان هانسن داستان اجتماعی بی دست و پا نوجوان که شروع به زندگی می کنند خود را فانتزی زندگی زمانی که او concocts و استمرار یک دروغ است.

اوان است که یک خارجی تا زمانی که او قادر است برای مردم معتقدند او بهترین دوست کانر مورفی شاگردی که خودکشی کرد.

زمانی که اوان قبول یک دعوت شام از کانر را عزادار پدر و مادر او آغاز می شود زیبا کننده معروف خود نهفته است و درمان کانر را سینتیا به عنوان قائم مقام مادر و نقش او تنها بیش از حد خوشحال به پذیرفتن. در ضمن اوان مادر هایدی هایش با او حرکت می کند به دور او.

هر دو جسیکا شرمن که نقش اوان مادر هایدی و کلر رنکین که نقش کانر را سینتیا ستایش صداقت در این بازی داستان توسط استیون Levenson و آهنگ ها توسط Benj Pasek و جاستین پل. هر دو بازیگران اعتراف مانند اوان آنها در مدرسه مورد آزار واقع شدند.

“من مورد آزار واقع در دبیرستان بنابراین من می دانم آنچه در آن احساس می کند مانند به خارجی می گوید:” Rankin, اگر چه او اذعان می کند “من نمی توانم تصور آنچه کودکان و نوجوانان در مقابله با در حال حاضر به دلیل رسیدن به رسانه های اجتماعی. هنگامی که من سمت چپ مدرسه برای روز بیش از آن بود. در حال حاضر قلدری شرح زیر است بچه ها در همه جا در متون Facebook و Instagram.

“من را نجات داد توسط دو فوق العاده دختران که درک درد من و پرسید که آیا آنها می تواند دوستان من است. این چیزی است که اوان به شدت نیاز دارد. “

شرمن موافق است و نیاز شدید این روزها به اعتبار توسط رسانه های اجتماعی. من صرف زمان زیادی را در اتاق نشیمن من وقتی که من احساس طرد اما نوجوانان امروز باید بسیاری از فشارهای اضافی.”


برادوی در سراسر کانادا عزیز اوان هانسن ستاره کلر رنکین به عنوان سینتیا مورفی و شرمن به عنوان هایدی هانسن. Photo by Matthew مورفی

کلگری

عزیز اوان هانسن تبدیل شده است به یک ضربه با افراد جوان و شرمن احساس می کند آن را به دلیل “آنها خود را نشان داده و در شخصیت های روی صحنه است. اینها دیزنی High School Musical نوع از کاراکتر ها است. آنها آنقدر واقعی هستند.

شرمن می گوید او سهام چند مشخصه با هایدی.

“هایدی مرتب بیش از حد بسیاری از چیزها است. او تلاش می کند بیش از حد سخت و به پایان می رسد تا ساخت یک ظرف غذا از همه چیز. که بنابراین من لازم نیست که به مبارزه به درک تصمیم گیری او. هایدی بسیار سرگرم کننده را به بازی. این سینتیا که همه بلند کردن اجسام سخت در این نمایش است.”

رنکین اذعان می کند “نقش سینتیا پر از غم و اندوه و آن را در یک محل تاریک به بازدید هر شب. به عنوان یک بازیگر, این مشکل به زندگی در آن بسیار غم اما چه اتفاقی می افتد به او غم انگیز است و او بدهکار است تمام وزن من احتمالا می تواند آن را به او.”

هر دو رنکین و شرمن ستاره دار به عنوان مادران در تورنتو توليد عزیز اوان هانسن و پس از این برادوی در سراسر کانادا تور آغاز شد که آنها باید بازی مقابل به عنوان بسیاری از هفت جوان ایوانز.

“وجود دارد کمی پیچیدگی های خاص این مردان جوان را به نقش. برخی از ایوانز را خیره حق در من ما در صحنه و سپس دیگران نمی گرفتن چشم من می گوید:” شرمن اضافه کرد: “این تفاوت غنی سازی عملکرد من چون من باید برای تنظیم با هر بازیگر است.”

رنکین می گوید هر اوان حرکت خود را در راه های مختلف. “آنها به من کمک به نگه داشتن جستجو و تعمیق شخصیت من.”

شرمن می گوید نکته منحصر به فرد در مورد بازیگران در عزیز اوان هانسن است که چگونه بازی را تحت تاثیر قرار مردم متفاوت است.

“این بسیار شخصی است. وجود دارد هیچ پاسخ. در سنتی موزیکال مانند دیوانه برای شما مخاطبان سهام مشترک و پاسخ در پایان اما نه چندان با عزیز اوان هانسن. مخاطبان را خیلی از خود این نشان می دهد و نشان می دهد به طوری کاملأ پیچیده نوشته شده است که ما می توانیم خودمان را در هر یک از این افراد است.

“وجود دارد هیچ خائنانی یا قهرمانان عزیز در اوان هانسن. هر کس کمی از حق و کمی اشتباه است.”

عزیز اوان هانسن اجرا می شود در سالگرد سالن Feb. 18 تا 23 با اجرای برنامه در 8 بعد از ظهر روز سه شنبه از طریق شنبه با 2 p. m. matinees در روز شنبه و یکشنبه و نهایی 7:30 p. m. نشان می دهد در پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im