برای آن سالگرد 20th فصل عقرب تئاتر به سفارش برنده جایزه کلگری نمایشنامه نویس دن Gibbins برای نوشتن پشت صحنه کمدی.

سوزاندن دسته هاون است یک داستان چه اتفاقی می افتد به این بیچاره تارانتو تئاتر شرکت که عمده آن حامی می بیند لباس تمرین از خود نشان می دهد و تصمیم می گیرد به آن نیاز دارد یک شخصیت جدید یک شوالیه سیار به نام سوزاندن دسته هاون به زنده شدن نام ساده عاشقانه, داستان star-crossed عاشقان.

برای نگه داشتن این شرکت از ورشکستگی برخی بازیگران باید به سرعت تنظیم به شخصیت جدید خطوط جدید و جدید مسدود کردن اما همه مشتاق به آغوش چالش بنابراین دوزخ فوران پشت صحنه و همچنین در مرحله.

“از آنجا که این عقرب را در 20 فصل آنها گفت: آنها می خواستند نشان می دهد که بازگرداندن برخی از شخصیت های آشنا می گوید:” Gibbins که در آغوش ندای وظیفه.

“وجود دارد منابع در سوزاندن دسته هاون برای هر نشان می دهد عقرب تا به حال انجام می شود. برخی از منابع ساده تر خواهد شد به نقطه بیش از دیگران وجود دارد اما احتمالا تعداد کمی از مردم خواهد شد که همه آنها را دریافت کنید.


سندی لوکاس و جوئل کی در عقرب تئاتر سوزاندن دسته هاون.

کلگری

“شخصیت نمایشنامه نویس فیل Payton می رود به یک نشان می دهد من نوشت: در اواخر ’90s به نام دو بچه و یک نیمکت و سرنوشت جهان و تارانتو تئاتر شرکت کرده است به نظر می رسد در سال 2006 غرور و Premadonnas, 2008 در حال مرگ بر روی صحنه و 2010 نویسندگان محافل بنابراین عقرب مخاطبان می دانید چه انتظار.

داشتن شده است تكیه جامعه تئاتر از تقریبا سه دهه Gibbins تجربه کرده است و سهم خود را از پشت صحنه فجایع.

“برای عقرب تولید سه تفنگدار ما وارد Pumphouse بر تکنولوژی روز به کشف مجموعه ما طراح داده شده بود اندازه گیری از دیواری به دیوار تئاتر به جای پرده به پرده ناگهان چهار پا از مجموعه ای تا به حال به ناپدید می شوند. این بود عمده و طراحی مجدد feat.

“همه چیز خوب پیش رفت برای سه هفته اجرا کنید تا بسته شدن عملکرد که در آن ما را شکست و یک خنجر و یک بطری یک شمشیر و یک درب. تولید به معنای واقعی کلمه در حال سقوط از هم جدا در اطراف ما.

“سوزاندن دسته هاون است که نشان می دهد در یک نمایش. ما را به دیدن این نمایش تارانتو قرار دادن به عنوان به خوبی به عنوان تمام پشت صحنه ضرب وشتم که تمام تغییرات جدید ایجاد شده است.”

Duane Jones نمایشنامه نمایشنامه نویس فیل Payton با جوئل کی به عنوان شوالیه سوزاندن دسته هاون. همچنین در این بازیگران هستند شنی لوکاس Hamish Crawford, چلسی فریزن, نیکول, Dickinson, کریستوفر گیبسون اما Gallaher تیم ماکرا و Tanis Laatsch. سوزاندن دسته هاون است به کارگردانی مت Pickering و اجرا می شود در Pumphouse را جویس Doolittle تئاتر Feb. 21 تا 29 چهارشنبه به شنبه ها در ساعت 7:30 p. m. 2 p. m. matinees در روزهای شنبه و یکشنبه. بلیط های در دسترس هستند در عقرب است.ca/بلیط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de