پیش نمایش: مشت پرواز به عنوان هاکی بازی بررسی چگونه مردان ابراز احساسات

برنده جایزه تورنتو-بر اساس نمایشنامه نویس آفتابی دریک احساس راهکار برای مردانگی نیاز به بازنویسی و او امیدوار است که بازی جدید خود را به گفتگو اضافه کنید.

مردان در بیان احساسات خود را دریافت برتر جهان را با حسن نیت ارائه میدهد از Downstage تئاتر و آمار و اسطوره تولیدات در هنر عوام راز بزرگ تئاتر Feb. 28 مارس 15. در آن طول می کشد آن مخاطبان به اتاق قفل جامعه هاکی روی یخ بازی را به رعایت آنچه میباشیم که دو پدران و پسران خود را سعی کنید به کار کردن تفاوت های خود را پس از یک مبارزه بر روی یخ. آن بود که جوان بازیکنان هاکی اما پدران خود را که در زمان کلامی و فیزیکی نوسانات در هر یک از دیگر.

دریک می گوید: این ایده برای این بازی متولد شد زمانی که او با گوش دادن به یک postgame, رادیو, نشان می دهد, پس از تیم های محلی از دست داده بود.

“یک مرد بود و تلاش بسیار سخت برای ابراز ناامیدی خود را بیش از این از دست دادن و من متوجه شدم که او احساس وحشت و نگرانی بیش از این هاکی بازی یک استعاره برای چگونه بسیاری از مردان مبارزه با ابراز احساسات خود را در مورد خوب بودن پدر و شوهر یا شریک زندگی. روانشناسان به ما گفته اند که هزینه نهایی مردان قادر به مقابله با آنها چگونه واقعا احساس افسردگی و خشونت است.”

دریک می گوید هاکی ایده آل, ورزشی برای شروع این ضروری مکالمات.

“هاکی بارگذاری مردانه. در آن بسیار بهتر از آن است که چنین یک گام استراتژیک برازنده اما در بدترین حالت آن می تواند کشنده باشد. کسانی که تیغه های تیز هستند کسانی که مقید کردن احساسات دردناک.”

دریک رشد در استرالیا که در آن او با بازی و مربی هاکی روی چمن, اما او می گوید که ورزش “است که قطعا یک پله پایین از هاکی روی ورزش خشن نردبان. برادران من بازی راگبی بنابراین اگر من به نوشتن در استرالیا که ورزش من استفاده کرده اند.”

زمانی که او شروع به تحقیق و نوشتن و مردان در بیان احساسات خود را دریک رفت و به عنوان بسیاری از بازی هاکی به عنوان امکان پذیر است و او حتی بسته در یک جفت اسکیت یادآوری تمام تمرکز “در تلاش بود برای مردن نیست. اسکیت است که به عنوان آسان به عنوان آن دسته از بازیکنان هاکی روی آن را نگاه کنید.”

خود اسکریپت نیز طول می کشد یک نگاه سخت در نژاد پرستی و قومیت.

“این بازی نیز به نظر می رسد در چگونه مسابقه در رختکن فرهنگ به همین دلیل است که من یک مهاجر از هند و پسرش که در کانادا متولد شد.”

دریک می گوید او ساختار مردان در بیان احساسات خود را مانند یک بازی هاکی.

“وجود دارد سه دوره متمایز و ما باید فوری تکرار برای دیدن لحظات از شخصیت های مختلف ديدگاه. این است که چگونه ما کشف آنچه شیاطین شخصی هر انسان است دست و پنجه نرم کردن با.”

این صدا ممکن است مانند خیلی بی پروا موضوع اما دریک اصرار مردان احساسات خود را بیان است “اولین و مهمترین کمدی. من آموخته اند که بهترین راه برای مقابله با مسائل جدی است که از طریق شوخ طبعی.”

Downstage هنری تولید کلر Pruess که کارگردانی مردان در بیان احساسات خود را به یاد می آورد حضور در خواندن از بازی در تورنتو کارخانه تئاتر بود که در آن با استقبال خشن خنده و کف زدن. او می گوید: “این درخشان و خنده دار, تند و تلخ و دلگرم کننده بازی که قطعات با هم یک سری از حوادث که منجر به یکی از خونین بینی دوز عاطفی تحقیقات و کل بسیاری از می خندد.”

مردان ابراز احساسات خود را در یک تولید مشترک بین Downstage و جوئل کوکران به آمار و اسطوره تولیدات و ستاره ناتان Pronyshyn و ریچارد جوان به عنوان پدران و جاستین Lanouette و ری Dhaliwal به عنوان فرزندان خود.

بلیط های در دسترس هستند در 403-294-9494 یا در artscommons.ca/whats-در.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im