پیش نمایش: ATP در واقع به بررسی سن رضایت

تازه کردن برخی از عمده موفقیت های موضعی را نشان می دهد, Alberta پروژه های تئاتر در ادامه به کشف به موقع مسائل.

بعد غربی کانادا اکران در واقع برنده جایزه, 2017 بازی در مورد شدت متهم کردن دکمه موضوع جنسی رضایت.

در واقع کهربا و تام در سال اول در دانشگاه پرینستون. آنها به اشتراک گذاشتن نوشیدنی, اعتراف یک جاذبه بین آنها و موافق به صرف شب با هم. آنچه روشن نیست این است که چه مقدار رضایت وجود دارد برای رابطه جنسی است که به دنبال پس از کهربا و تام خود را پیدا کنید قبل از دانشگاه, کمیته انضباطی توضیح درک خود را از آنچه اتفاق افتاده است.

برای 90 دقیقه اما هاوتون و دیگو Stredel خواهش موارد از کهربا و تام به مخاطبان است که مراحل را برای اعضای کمیته انضباطی و بررسی زندگی و سوابق این دو نفر جوان.

Houghton احساس می کند “هر دو کهربا و تام در حال جستجوی خود را به حق و حقیقت از آنچه اتفاق افتاده است. کهربا خودش می پرسد که آیا یک فرد می تواند در کنترل این نوع از رابطه جنسی آنها در حال رفتن به باید و یا می کند که بحث لزوما رخ می دهد پس از این رویداد.

“یکی فکر می کند که آنها در حال روشن اما فرد دیگری همیشه نمی توانید پیام است.”

Stredel اذعان دارد که “مخاطبان را به نشان می دهد خود را با تعصبات. شاید این بازی باعث خواهد شد آنها را به ذهن خود را تغییر دهید اما شاید آن را نمی خواهد. بازی پرسش در مورد رضایت جنسیتی نقش اقلیت و نژاد و مذهب که هستند همه ملاحظات مهم.

“از آنجا که هر دو تام و کهربا برخی از نقاط واقعا خوب زمانی که من بازی کردم به تعویض دو طرف بسیار به سرعت. من امیدوارم که این چیزی است که اتفاق می افتد برای مخاطبان.”

Houghton می گوید ضروری است که مخاطبان می آموزد در مورد پس زمینه از کهربا و تام.

“آنها به کالج با لایه های مختلف امتیاز. کهربا سفید طبقه متوسط و یهودی. تام, سیاه, قومی و از یک کلاس پایین تر. به قضاوت هر فرد باید بدانید که چگونه کهربا و تام آمد به دانشگاه چه زندگی آنها مانند رشد و تجربیات آنها داشته ایم. مخاطبان باید به مرتب کردن بر اساس از طریق این دو شخصیت’ چمدان عاطفی.”

Houghton می گوید کهربا یک عادت خود-تصحیح اما اصرار دارد “همه چیز را کهربا می گوید چیزی است که او فکر می کند درست است. من امیدوارم که قبل از اینکه یک فرد قضات کهربا یا تام آنها را از خود بپرسید اگر وجود دارد در زندگی خود را که در آن وجود دارد miscommunication یا بد انتخاب و انجام این اقدامات سوال برانگیز و یا مشکوک را انتخاب و آنها را به یک فرد بد است.

“راه آنا زیگلر ارائه این شخصیت ها و موقعیت ها باعث می شود در واقع خیلی بیشتر از یک ساده گفت/او گفت بحث است. وجود دارد خیلی بیشتر بشریت در بازی. این یک بازی در مورد انسان و آنچه ما به هر یک از دیگر.”

بازی اجرا می شود بدون وقفه و Stredel می گوید: این بسیار حیاتی است.

“شما نمی توانید شکستن حرکت زیگلر ایجاد می کند و شما باید به کل تصویر شما می توانید قبل از بحث در مورد آن را به درستی.”

Houghton وعده های او و Stedel “در حال رفتن به مخاطبان در همان سوار شخصیت ها می رویم و این roller-coaster.”

زیر جهت جینا راجرز در واقع اجرا می شود در هنر عوام’ مارتا کوهن تئاتر Feb. 26 مارس 14. بررسي فايلهاي albertatheatreprojects.com برای عملکرد خرما بار و بلیط در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de