فشرده برای رفع بازارهای نفت تهمت باعث می شود هیچ وعده

“اما از آنجا که شما رئیس جمهور شد ما رفت از رنسانس به امنیت, به استقلال, به تسلط” کرامر گفت: با توجه به متن. “و که تسلط و امنیت هستند — در حال حاضر در برخی از خطر” او گفت:.

“فقط یک مثال سریع: در داکوتای شمالی پس از عربستان سعودی و روسیه اعلام کرد کمی خود را جنگ قیمت, ما تا به حال 6 میلیارد دلار از کاهش در خارج از کشور ما برنامه ریزی شده برای این سال” کرامر گفت: در اشاره آشکار به شرکت نفت سرمایه گذاری است.

همراه با کرامر سنسور. دن سالیوان, R-آلاسکا تد کروز سناتور تگزاس و John Cornyn R-تگزاس در جلسه حضور داشتند به عنوان خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا.

مردان جمع شده بودند در زمانی که آمریکایی ها را تشویق به ماندن در خانه و جلوگیری از تماس و یا حتی در فواصل نزدیک با دیگران از جمله تجمع بیش از 10 نفر به دلیل نگرانی های بهداشتی از coronavirus بحران است که احاطه جهان فرستاده اقتصاد ایالات متحده غلت و ارسال میلیون ها نفر به بیکاری رول.

“وجود دارد میلیون ها شغل در تگزاس و در سراسر کشور است که توسط مردان و زنان در سراسر این جدول و توسط تولید کنندگان انرژی” کروز گفت. “اگر تولید کنندگان انرژی در این کشور را ساخته اند که امریکا شماره 1 تولید کننده نفت و گاز در جهان می تواند دسترسی به سرمایه برای خارج شدن از این بحران ما در حال رفتن به دیدن ورشکستگی در سطح این کشور دیده نشده و در دهه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de