رئیس جمهور کار این است که این فیلم در اتاق

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

اگر شما می دانید تاریخ ایالات متحده مشاهده از مطبوعات گالری امور خارجه اتحادیه جمعه شب بود و تکان دهنده و غم انگیز است. سخنرانی جبرا حزبی — بلکه با سنت و شفا آیین وحدت برای خانواده آمریکایی. من خودم مشابه را در بین رقیب پپ تظاهرات و جای پر از bawling نوزادان.

این وضعیت به نام برای یک رئیس جمهور است که می تواند آرام din صحبت صادقانه در مورد تفاوت های ما و ارائه یک پیام از امید برای ما به عنوان یک ملت به خدا. که رئیس جمهور نیست دونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن. و که بیش از حد بد است – نه فقط برای این کشور بلکه برای او. او گشتند شانس تر از او آشکارا متوجه نیاز او به رشد است.

بیایید بهانه هشدارهای و چه aboutisms از راه.

بله دموکرات ها صرف کرده اند هر دقیقه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد تلاش نه فقط برای جلوگیری از خود را قانون و انتصاب اما به سرنگونی او را از دفتر. بله بلندگو نانسی پلوسی اقدام کودکانه به عنوان به عنوان هر کس دیگری در اتاق نمایشی پاره کردن کپی از سخنرانی خود زمانی که او به پایان رسید. بله او صحبت شد در آستانه سنا استیضاح رای, و اگر چه نسبت ناروا می دانست که او که قرار بود به تبرئه آن تا به حال به مزاحم در نهایت به دیدن یک سرباز پیاده از خانه استیضاح مدیران خودنمایی میکند تا در او.

اما او ساخته شده هیچ تلاشی برای بالاتر از هر یک از آن. او حاضر به لرزش پلوسی دست زمانی که او وارد بر منبر. او به ترین nakedly با صدای بلند و به شدت مبارزات سیاسی سخنرانی من تا کنون شنیده ام در یک دولت از آدرس اتحادیه. او رهبری یک هار cheerleading بخش از پیروان او که استقبال خود را شروع سخنرانی خود را با فریاد “چهار سال دیگر!”

هیچ کس نمی تواند او را سرزنش برای شعار کلان اقتصادی موفقیت اگر چه کمی خوب است که پیشرفت های ساخته شده در بنیاد گذاشته شده توسط “دولت قبلی” را به عنوان او آن را قرار داده اما تنها داشته باشد ، رئیس جمهور کاملا حق تاکید اجتماعی اصول او و او خواه و انجیلی پایگاه مراقبت در مورد اینکه آیا آنها شامل سقط جنین, تفنگ, حقوق, مهاجرت, سیاست و یا سیاست خارجی.

وجود دارد تنها یک لحظه از عبور از راهرو لطف یکی پس زودگذر شما ممکن است از دست رفته آن است. این آمد در میان خود را پی در پی مباهات این بار در مورد آینده اولین مرحله عمل او را امضا طراحی شده برای سهولت ادغام زندانی felons بازگشت به زندگی عادی. “همه گفت که عدالت کیفری اصلاحات نمی تواند انجام شود, اما من آن را انجام می شود,” او گفت: “و مردم در این اتاق رو آن انجام می شود.”

این بود که خیلی سخت آقای رئیس جمهور ؟ آیا شما متوجه است که هنگامی که شما گفت که قانونگذاران در هر دو طرف راهرو رز به خود ، اما bipartisanship غربيها به مغلوب ساختن پیشی جستن نام تجاری است که به-هیچ-یک چهارم نیاز برای کل پیروزی.

آیا او افتخار و چگونه ؟ در یک اقدام بی سابقه در مراسم بازدید کننده, گالری ریاست جمهوری مدال افتخار آویخته شد در اطراف گردن Rush Limbaugh که سزاوار همدردی برای سرطان خود را اما که همچنین یکی از خورنده ترین چهره های مدرن در فرهنگ عامه آمریکایی است.

که تقسیم شده به عنوان ما هستند – و به همان اندازه به عنوان برگ برنده را به خود مشغول کرده استوک که بخش – آن را در منافع خود را به پایین تر از متوسط. انجام است که به معنی رشد در دفتر به عنوان بسیاری از پیشینیان خود را انجام داده اند. آن را در حال رشد به عنوان یک فرد. بسیاری از مشتاق ترین طرفداران, بعد از همه, در حال مسیحیان انجیلی و آنها آموزش داده شده در کتاب مقدس است که عفو و بخشش خوب است برای روح. تاریخچه پاداش رئیس جمهور که متحد تقسیم نمی کند و آن را با حس برازنده بزرگواری.

سیاسی تهمت باید بدانید که پایگاه خود را امن است که کلید پیروزی در دور دوم بار دیگر نهفته در این دیدگاه رای دهندگان نوسان بسیاری از آنها در کشورهای مانند میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا است. آنها ممکن است با او موافق در بسیاری از مسائل و در خود ارزیابی از سیاست های اقتصادی, اما هنوز هم مایل است که او را نشان می دهد حتی یک اشاره از بلوغ است.

او شب گذشته و آن را ممکن است بیش از حد انتظار است. او ممکن است آن را در او را. هیچ شواهدی وجود ندارد تا آنجا که او می کند. اما او به آن نیاز دارید را به نفع خود است که ممکن است معنی بودن مرد به اندازه کافی به لرزش نانسی پلوسی دست.

هوارد Fineman است NBC News تحلیلگر روزنامه نگاری سخنران و نویسنده ای بود که قبلا رئیس سیاسی خبرنگار نیوزویک و سرمقاله مدیر HuffPost.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im