رئیس جمهور تهمت احمقانه امریکا اولین رویکرد

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

تصور کنید یک coronavirus طاعون در روز هنگامی که بیل کلینتون جلال امریکا به عنوان “ضروری کشور است.” چرا این paean به آمریکا استثنایی ؟ وزیر امور خارجه مادلین آلبرایت توضیح داد: در سال 1998: “به این دلیل است که ما با امریکا است. ما ایستاده بلند است. ما دورتر نگاه کنید به آینده است.”

 که در عصر طلایی آمریکایی “جهانی شدن” یک Trumpian طعن. “شهر بر تپه” استفاده می شود نگهبان لیبرال منظور دفع هوازن و بلایای طبیعی است. عادت ایالات متحده کمک کرده زده ملل در سراسر جهان است.

امروز در گیر ایالات متحده را با عجله برای کمک به ایتالیا سخت ترین ضربه در غرب ، رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است در حال غرق این سنت پر زرق و برق. فریم COVID-19 به عنوان یک تهدید خارجی او ارائه نمی یاری ولی بی تفاوتی. مسیحی لباس تا به حال به استقرار آمریکایی سلامت کارگران و تجهیزات به ایتالیا.

ایالات متحده استفاده می شود دقیق تبدیل مسئولیت به رهبری است. در حال حاضر می گویند “سلام” به چین و امریکا تنها رقیب شایسته. مصاحبه خود را به عنوان یک شهروند خوب پکن اعزام صدها نفر از یاران به ایتالیا ارائه کمک های پزشکی به کشورهای بالکان.

که در آن ایالات متحده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را متوقف و به حداقل رساندن خطر? دولت با پمپاژ نقدینگی در حالی که شدیدا از ماسک صورت و هواکش. هنوز برای آمریکا و تنها با استفاده از – هیچ کشور خارجی نیاز اعمال می شود.

مقایسه isolationist رفلکس با امریکا پس از جنگ حرفه ای به عنوان شماره 1 رهبر جهانی. هر چند بر اساس سخت سر منافع خود استراتژی فراتر سنتی بزرگ-قدرت و سیاست است. بنابراین مراقبت از کشورهای دیگر نیاز دارد و سفارش فراتر از خود مرزهای ایالات متحده به یک ماکسیم هر دو رفیع و پر سود: آیا به خوبی با انجام کارهای خوب برای دیگران خدمت منافع خود را با توجه به نیازهای جهان است. مغلوب ساختن پیشی جستن باید بر این باورند که پیشینیان خود را از فرانکلین روزولت و هری ترومن به بعد شد یک دسته از مکنده.

آنها تجارت نیست در پشمالو رهبری آرمانگرایی اما زیرک و سیاست واقعگرایانه. ابزارهای جدید بودند “کالاهای عمومی” یک ثابت از نظریه های اقتصادی است. پس از این وجود داشته باشد همه ممکن است لذت بردن از آنها را – مانند پارک مرکزی یا بزرگراه بین ایالتی در شبکه است. بنابراین در سال 1946 طرح مارشال تغییر قدرت بزرگ تاریخ است. بیایید دست میلیاردها یورو به اروپایی ها که احیای اقتصاد و امور مالی-واردات از ایالات متحده به دوباره بجای اول برگشتن. خوب برای آنها خوب برای ما است. همه برنده.

در قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن بار در ایالات متحده تولید شده بین المللی کالاهای بسیار است. اتحاد محافظت امریکا به عنوان به خوبی به عنوان آن دوستان است. عظیم دلار جریان پرش-آغاز تجارت جهانی, غنی سازی در هر دو طرف. به طوری که در حال فرو ریختن دیوار تعرفه یک پروژه آمریکایی است که تغذیه رشد جهانی برای چندین دهه و در حال حاضر چهره دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاره پاره کننده. اتحاد و او را “منسوخ” ممکن است همان راه بروید اما مراقب باشید. کالاهای عمومی نیاز به یک رهبر است که امنیت صلح و رشته malfeasants. اگر امنیت می رود, بنابراین ثبات تجارت, بهداشت و ثروت است.

را چین یا اروپا حفظ آزادی دریاها از خلیج فارس به تنگه تایوان است ؟ اتحادیه اروپا نمی تواند و نمی خواهد پروژه معتبر نیروهای پکن خواهد عمل به عنوان کسیکه عمدا ایجاد حریق به عنوان يك آتش نشان است. روسیه مشغول سفت گرفتن آن در خاورمیانه در حالی که بمباران غرب با سمی کروناویروس “اخبار”دارد.

از FDR به JFK رئیس جمهور آمریکا پخته تا کاملا سوپ الفبا از نهادهای بین المللی اعم از سازمان ملل متحد به موافقت نامه عمومی تعرفه و تجارت (rechristened سازمان تجارت جهانی و سازمان تجارت جهانی) از ناتو به صندوق بین المللی پول و بانک جهانی. این است چگونه امریکا رشد کرد و به “ضروری کشور است.” مغلوب ساختن پیشی جستن است و قرار دادن تبر به این میراث با شکوه.

چرا خود را پیش سازهای گام تا ؟ حتی اگر خود خدمت نوع دوستی جادوها قدرت و موقعیت. سیاست واقعگرایانه به علاوه به نظر می رسد که هیچ جایی در مغلوب ساختن پیشی جستن جهان ذهنی. آن را باید. کسانی که به دریافت و کسانی که منجر درو. هوشمند “جهانی شدن” عملکرد سازمان و رضایت که بیشتر مقرون به صرفه نسبت به قدرت خام.

تلفیقی از داخلی و جهانی نگرانی های ساخته شده در امریکا ، آن لیبرال امپراتوری بود که بر اساس دعوت نه تحمیل – حداقل زمانی که “بهتر فرشتگان از طبیعت ما” تا به حال دست بالا. که آنها اغلب از دست داده است آشنا آمریکایی داستان شات طریق با نفاق حماقت و ظلم و ستم از جنگ و مداخله در امریکا به عراق کمپین که پهن sturdiest سدی در برابر گسترش نفوذ ایران.

که رنگ آمیزی ضبط می کند بی اعتبار گرند استراتژی پس از جنگ دهه هنگامی که ایالات متحده به عنوان رکن اصلی لیبرال سفارش. مغلوب ساختن پیشی جستن تخریب انسان فکر می کند که این کشور در یک احمق ماموریت با 330 میلیون آمریکایی که برای سوار شدن گرفته شده توسط غیر مستقیم خارجی. خود خرده استراتژی است نه برنده-برنده اما “من برنده هنگامی که شما از دست بدهند.” در زمان مقتضی چنین بی رحمانه بازی خواهد نافرجام در محافظ و سودجوی ایالات متحده-طراحی معماری. امریکا über alles را بیگانه دوستان و دشمنان جسور یک گام در یک زمان. در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن obliviousness جادوها مجبور نیست اما داوطلبانه کناره گیری. در حالی که روح از رکود بزرگ است و سرکوب آن است که امریکا اولین و تنها. شماره 45 عملا دعوت توتالیتر چین به اشغال مرکز صحنه به عنوان make-believe خوب سامری در یک پست-غربی تئاتر است.

چه-من-نگران ناسیونالیسم ممکن است خوشحال پایه مغلوب ساختن پیشی جستن. خواهد خود را وفاداران نگه داشتن تشویق زمانی که امریکا خندق آن پنت هاوس و اجاره از چین ؟ هیچ پتسی تدی روزولت نوشت: “به اعتقاد من در قدرت اما من [نیز] بر این باورند که مسئولیت باید با قدرت است.” اجازه دهید اضافه کردن: و هرگز پس از طی امروز تهدید وجودی برای امریکا و جهان است.

Josef Joffe خدمت در سرمقاله شورای Die Zeit در هامبورگ و یک همکار از موسسه هوور دانشگاه استنفورد. تازه ترین کتاب او است که “اسطوره آمریکایی کاهش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im