رئیس جمهور تهمت نیاز به متوقف ساختن چیزهای بدتر

جیک TAPPER سی ان ان: به کسانی که توجه رئیس جمهور فوران آخرین شواهد که او احتمالا باید در نظر اجازه معاون رئیس جمهور پنس و دکتر Fauci و دیگران منجر coronavirus نیروی کار در کاخ سفید سکان که روزانه در کنفرانس های مطبوعاتی. من نمی خواهم به خوردن بیش از حد زمان در نمایش امروز بحث در مورد رئیس جمهور تهمت رفتار ما بیش از حد بسیاری از مرگ و زندگی مسائل به بحث در مورد. اما در حالی که رئیس جمهور تهمت باید به وضوح منادی بسته کردن پروازها از چین در اوایل و دولت در حال حاضر در حال حاضر در گیر ما نمی توانیم نادیده گرفت که خیلی از آقای تهمت شخصی, پاسخ به همه گیر شده است کافی نیست و فریبنده و با تمرکز کافی به وضوح در یک موضوع: صرفه جویی در زندگی.

برای ماه رئیس جمهور خوار تهدید ویروس. او تنها اخیر اذعان کرد گرانش از بحران است. من می تواند ارائه کلیپ های ویدئویی از این همه اما من نمی خواهم به اتلاف وقت خود را, شما می دانید این درست است. حتی رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح درک آنچه که قرار بود بیش از حد بسیاری از پیام های او ارائه شده است که از تریبون وعده از چیزهایی که باقی می ماند دور و یا شاید نمی خواهد در واقع اتفاق می افتد. بیمارستان ماسک که هنوز آماده وب سایت مورد بحث او که فقط محلی در منطقه خلیج او را نگه می دارد صحبت کردن یک دارو آن را حتی پاک کردن موثر خواهد بود. بیمارستان کشتی باقی می ماند هفته دور از ورود در بندر.

پیتر الکساندر او را جریمه خبرنگار ان بی سی نیوز که فقط از دست صوتی تکنسین به coronavirus او درگذشت. و پیتر سوال شده اند که آسان برای هر سیاستمدار. آن بود که اساسا “آقای رئیس جمهور لطفا اطمینان وحشت آمریکایی ها است.”

در واقع معاون رئیس جمهور پنس ندارد و یک مشکل دست زدن به این سوال. اگر رئیس جمهور تهمت است و نه قادر به رهبری پایدار و ثمربخش او حداقل باید برای خود شهرت خوب از کشور متوقف ساختن چیزهای بدتر و در نظر گرفتن ترک تریبون به دیگران است.

سوگند نامه بقراط: اولین صدمه نمی زند که مربوط به رئیس جمهور تهمت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>