نخست وزیر ایتالیایی, توالت, پاسخ به سوالات در محاصره

“من انتظار می رود پلیس برای انجام کار خود” کبک برتر به خبرنگاران گفت: در مونترال در روز جمعه. “توپ در دادگاه خود را.”

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت می گوید آن را به پلیس به تصمیم گیری زمانی که و چگونه آنها را در اجرای یک دستور برای پاک کردن خطوط راه آهن از معترضان در خیابان-لامبرت.

در حالی که ایتالیایی, توالت گفت: او را درک برخی از شهروندان در این منطقه در حال نا امید با تاخیر وی افزود: آنها باید به دنبال درگیری.

“من انتظار می رود پلیس برای انجام کار خود” او به خبرنگاران گفت: در مونترال پس از دولت اعلام. “توپ در دادگاه خود را. آن را به آنها را به انجام کار خود را. آن را به آنها را به تصمیم گیری زمانی که و چگونه آنها آن را انجام دهد.”

ایتالیایی, توالت تکرار تمایل خود را که در محاصره برداشته شود در اسرع وقت گفت: تظاهرات در حال حاضر هزینه کبک اقتصاد 100 میلیون دلار در روز است.

او گفت: کبک موجودی از پروپان و یک کلید محصول برای کشاورزان در آب و هوای سرد است به یک “زن و شوهر از روز.”

“من می توانم درک کنند که شهروندان یک کمی عصبانی است که مردم از دست داده اند شغل خود را در کبک به دلیل این محاصره است. اما من از شهروندان به محتاطانه و اجازه پلیس کار خود را انجام دهد.”

او تکرار کرد که او امیدوار است به صورت منظم و صلح آمیز حل و فصل این بحران است.

“من فکر می کنم این مهم است که مردم درک قانون باید محترم شمرده شود و من مطمئن هستم مردم قادر خواهد بود برای متقاعد کردن مردم مسدود کردن راه آهن برای جلوگیری از انجام این کار به سرعت در حال.

“مردم حق دارند برای نشان دادن آنها راست می گویند آنها موافق نیست با یک پروژه در بریتیش کلمبیا, اما آن را نمی تواند به معنی کبک کارگران جریمه میشوند.”

[email protected]

twitter.com/philipauthier

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im