نخست وزیر ایتالیایی, توالت دوباره تاخیر بازگشایی مدارس کسب و کار در مونترال

محتوای مقاله

کبک رو با ادامه COVID-19 نوسانات در بیشتر مونترال منطقه, ایتالیایی, توالت دولت در روز پنج شنبه دوباره قرار بازگشایی مدارس daycares و غیر ضروری رسانه های خرده فروشی.

در همه گیر توجیهی برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت گفت: reopenings — که موجب اضطراب بسیار در کلان شهر — در حال حاضر به تعویق خواهد افتاد تا مارس 25 و تنها اقدام خواهد شد و اگر این وضعیت بیشتر تحت کنترل است.

مونترال منطقه مدارس و daycares بودند به بازگشایی در مارس 19. اما ایتالیایی, توالت گفت دولت او است هدایت دو اصل در تصمیم گیری بر لغو محدودیت: حصول اطمینان جامعه انتقال ویروس تحت کنترل است و که وجود دارد به اندازه کافی تخت بیمارستان آماده است در صورتی که آنها مورد نیاز است.

ایتالیایی, توالت گفت که در حال حاضر چنین نیست. در حالی که کبک 1,000 یدکی تخت بیمارستان در دسترس نیست به اندازه کافی پرسنل به کارکنان آنها. کمبود نیروی انسانی است که هنوز هم در مورد 11600 نفر برای کل شبکه بهداشت و درمان. ایتالیایی, توالت پنج شنبه اعلام کرد که CHSLD پرستار ارائه خواهد شد 1000 دلار پاداش یک ماه به آنها را تشویق به گزارش برای کار.

مونترال ویروس نرخ انتقال نیز هنوز رفته زیر یکی رو شاخص اضافه شده کبک مدیر بهداشت عمومی Horacio اررودا.

“امروز ما شاهد این شرایط را برای ما نگه داشتن بازگشایی تقویم برای مونترال برآورده نمی شود برای لحظه ای” ایتالیایی, توالت گفت.

ایتالیایی, توالت پنج شنبه اعلام کرد که کبک تا به حال 121 بیشتر COVID-19 مرگ و میر در مجموع از چهارشنبه 2,631. تعداد موارد تایید شده رفته تا با 911 به 35,238.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de