برتر برای اولین بار سازمان ملل ارشد نا امید بیش از Teck خروج از مرز پروژه

آلبرتا برتر جیسون کنی صحبت می کند به رسانه ها در کلگری در روز سه شنبه, فوریه 11 سال 2020 است. جیم ولز/Postmedia

کمتر از یک هفته قبل از دولت فدرال مهلت تعیین آینده یک $20.6 میلیارد cenovus پروژه در شمال آلبرتا, تک منابع Ltd. این شرکت در پشت این پروژه است پس از آن نرم افزار است.

پیش از آن در روز آتاباسکا Chipewyan اول کشور (ACFN) توافق با استان در چندین محیط زیست مناطق از نگرانی. که توافق به معنای این است که تمام 14 اول تحت تاثیر قرار سازمان ملل و متیس سازمان ها در این منطقه به حال خود اعطا پشتیبانی از این پروژه که حدود 110 کیلومتری شمال فورت مکمورری و را تحت پوشش تقریبا از 10 ، 000 هکتار از boreal forest.

اما تنها چند ساعت پس از به اشتراک گذاشتن اخبار از توافق ACFN رئیس Allan آدم شوکه شده بود به شنیدن تک تصمیم.

“این شرم آور است چون ما خیلی سخت کار کرده با این استان و انجام همه چیز ما می توانید مطمئن شوید که این پروژه قرار بود برای دریافت چراغ سبز او گفت:” یکشنبه شب. “به من خبر تکان دهنده . . . چه مشکلی پیش آمد؟”

یکشنبه شب Teck مدیر عامل همین لیندسی منتشر شد ارسال بیانیه فدرال محیط زیست و آب و هوا تغییر وزیر Johnathan ویلکینسون بیان ونکوور-شرکت بر اساس تمایل به “برداشت ما نظارتی نرم افزار برای Frontier cenovus پروژه از فدرال ارزیابی زیست محیطی روند.”

“اکنون آشکار است که هیچ سازنده مسیر رو به جلو برای پروژه,” او نوشت.


Teck منابع مدیر عامل همین لیندسی

کارلا Gottgens / بلومبرگ

“وعده کانادا بالقوه را متوجه نمی شود تا زمانی که دولت می تواند در رسیدن به توافق پیرامون چگونگی سیاست آب و هوا ملاحظات را خطاب در زمینه آینده مسئول بخش انرژی توسعه است.

“بدون وضوح در این سوال بسیار مهم است وضعیتی که با آن روبرو مرزی خواهد بود در مواجهه با پروژه های آینده و از آن خواهد شد بسیار دشوار است برای آینده جذب سرمایه گذاری داخلی و یا خارجی است.”

ACFN قبلا رسیده معاملات با تک منابع با مسئولیت محدود. برای Frontier معدن در سال 2018 اما در آن زمان هنوز مذاکره با استان بیش محیطی و فرهنگی نگرانی.

پروژه ایجاد کرده اند که حدود 7,000 ساخت و ساز, مشاغل, 2,500 عامل شغل و حدود 12 میلیارد دلار در درآمد فدرال و سرمایه مالیات است. اما آن را نیز انتظار می رود به تولید حدود چهار megatonnes از انتشار گازهای گلخانه ای در هر سال بیش از 40 سال است.

به عنوان یک نتیجه از تصمیم Teck را بنویسید $1.13 میلیارد حامل ارزش Frontier پروژه.

با وجود ناامیدی خود آدم گفت: او را خوشحال و با روند رفت و کلی.

“شما باید به تک دست چون آنها حق همه چیز در رابطه با کاهش پروژه های خود را با ACFN,” او گفت:. “ما تا به حال هرگز هر شرکت نفت انجام آنچه Teck انجام داده و آن را بیش از حد بد است اگر آنها خود را بکشید نرم افزار, اما ما نمی توانیم هر چیزی در مورد آن.”

در یک بیانیه برتر جیسون کنی به نام تصمیم “قبر ناامیدی به بهره,” به طور خاص به دو اول ملت که در 48 ساعت گذشته تا به حال توافق با استان در رابطه با این پروژه است.

“این Mikisew کری اولین ملت و آتاباسکا Chipewyan اول ملت هر دو امضا تاریخی توافق با دولت آلبرتا آن را ساخته اند و آنها را شریک در رفاه Frontier پروژه آوردن صدها شغل و ده ها میلیون دلار به خود جوامع از راه دور” کنی گفت.

“عواملی که منجر به تصمیم امروز بیشتر تضعیف وحدت ملی. دولت آلبرتا توافق به هر درخواست و شرایط مطرح شده توسط دولت فدرال برای تصویب مرز پروژه از جمله حفاظت از گاومیش کوهان دار امریکایی و کربو زیستگاه مقررات cenovus تولید گازهای گلخانه ای و تامین امنیت کامل بومی حمایت” او ادامه داد. “دولت آلبرتا بارها و بارها خواسته چه بیشتر ما می تواند انجام دهد برای صاف کردن فرآیند تصویب. ما بخشی از ما اما دولت فدرال ناتوانی در انتقال حذف و یا موضع متحد اجازه دهید ما و تک پایین.”

شهرداری و رهبران صنعت در آلبرتا حیرت زده شد با این خبر.

“این رفتن به ضربه واقعی به منطقه گفت:” فورت مکمورری شهردار دان اسکات. “این رفتن به یک کاتالیزور برای آینده است.”

اسکات امید نخست وزیر و برتر در رسیدن به تک برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه راه سرمایه گذاری را می توان زنده کرد. اما اگر این پروژه نیست و ادامه آن را با ارسال یک پیام مثبت به سرمایه گذاران اشاره کرد.

“اگر نه این پروژه پس از آن چه پروژه احتمالا می تواند تایید شود? این یکی از آنها خیلی سخت کار کرده بود به مصوبات و بومی موافقت نامه, مشاوره در سراسر هیئت مدیره. این یکی که کامل ساخته شده حس. و هنوز هم نمی,” او گفت:.

“تک سخت کار کرده بود. ما فقط روز به معنای واقعی کلمه به دور از تصمیم گیری. من فکر می کنم ما در مجموع احساس پانچ در روده.”

ران Quintal, رئيس جمهور از فورت مک کی متیس یکی از 14 جوامع بومی که امضا به مرز پروژه گفت: تک تصمیم “قابل درک است اگر ویرانگر است.”

“این تصمیم آسیب رساندن به آلبرتا و کانادا اقتصاد و اقتصاد مردم بومی در سراسر منطقه پروژه که دیده اند enormous دراز مدت و پایدار به نفع او گفت:” یکشنبه شب. “من به طور کامل درک Teck استدلال اما آن را عمیقا تاسف. این است که چشم های سیاه و سفید برای کانادا است.”

در یک بیانیه NDP رهبر مخالفان راشل Notley گفت: “گرم لفاظی و جنگ ثابت تولید شده توسط Jason Kenney است دلیل اولیه برای خروج از تک کاربرد.”

“ما کار می کرد برای متحد کردن ما اقتصادی و زیست محیطی تلاش نمی کند گودال آنها را در برابر یکدیگر” او گفت:. “(کنی) عمدا کاهش تک پروژه به یک فوتبال سیاسی ایران.”

وزیر انرژی سونیا Savage گفت: در یک صدای جیر جیر اخبار “ویرانگر” برای استان است.

“تک خروج می افتد در پای ترودو دولت است. آنها به تضعیف وحدت ملی, اعتماد سرمایه گذاران و ما منافع اقتصادی همه در همان زمان. این است که نه تنها نظارتی اختلال آن است که ملی رسوایی است.”

کوین Birn, cenovus تحلیلگر انرژی مشاوره IHS انرژی در کلگری گفت: این پروژه منحصر به فرد با توجه به آن اندازه و مقیاس آینده به عنوان هزینه در جزایر کاهش یافته است در سال های اخیر است.

“این مایه تاسف است اما نه به خصوص تعجب آور داده های اخیر تنش ها در کانادا برای دیدن تک استناد عدم اطمینان از کانادا انرژی و سیاست آب و هوا به عنوان یک منبع اصلی عدم اطمینان موثر در تصمیم خود برای خروج از این پروژه,” او گفت:. “تاسف بیت از تک بیانیه این است که آنها نیز به نظر می رسید قصد تنها پیشبرد یک پروژه است که می تواند پاسخگویی مناسب زیست محیطی و اقتصادی میله های زندان است.”

تریستان گودمن رئیس کاشفان و تولید انجمن کانادا معتقد است که در جریان محاصره به ساحلی GasLink پروژه و تظاهرات در برابر پروژه های انرژی و به احتمال زیاد تا به حال نقش مهمی در مرز پروژه برنامه بودن خارج شده و او را مورد گسترده تر آن را می فرستد سیگنال به سرمایه گذاران و همه کانادایی ها.

“این به طور چشمگیری ناامید کننده بود و واقعا تاسف برای کل کشور,” او گفت:.

“متاسفانه ما این رزمنده آوازی اقلیت که واقعا تعطیل آینده رفاه اقتصادی برای همه در این کشور از جمله بومی جامعه است. این است که واقعا کاملا از دست و در برخی از نقطه ما می رویم به از دست دادن یک نسل از رفاه اقتصادی از شرق به غرب به شمال در اینجا اگر ما نمی توانیم به خانه ما در نظم است.”

‘سنت’ به صورت مذاکرات

چند ساعت قبل از آن آدم گفت: او به دنبال به جلو به آینده روابط کاری با استان, دولت فدرال و تک روی این پروژه است.

“ما بسیار خوشحال با همه چیز است که اتفاق افتاده است به خاطر آن برنده-برنده برای هر دو طرف” آدم گفت. “ACFN راضی است چرا که ما نامزدی جداول و ما در حال حرکت رو به جلو است.”


آتاباسکا Chipewyan اول ملت رئیس Allan آدم است تصویر خارج از خانه دولت در ادمونتون در فوریه. 12, سال 2020 است. جف Labine/Postmedia

ادمونتون

آدم گفت که آنها قادر به مذاکره در برخی از مناطق کلیدی از نگرانی ها و یک لیست از اولویت های زیست محیطی از جمله رونالد دریاچه گاومیش کوهان دار امریکایی گله های ریچاردسون Backcountry کربو گله, پرندگان مهاجر, پرندگان آبزی و ناوبری حقوق آبراه.

Jason نیکسون استانی وزیر محیط زیست و پارک ها گفت: قبل از خبر شکست که حتی اگر این پروژه را رد کرد و توسط دولت فدرال این استان را افتخار هر و همه محیط زیست مشارکت در مذاکرات با ACFN.

آدم گفت: مذاکرات بین ملت و دولت استانی شده اند مفید برای همه درگیر است و می تواند به عنوان یک مثال برای دیگران.

“این یک مدل است که باید مجموعه ای از سابقه مناسب در سراسر کشور در رابطه با چگونه برای اولین بار سازمان ملل و دولت باید بنشینید با تعامل جداول و کاهش خطرات در رابطه با تحولات بزرگ” او گفت:.

در اوایل این ماه, Alberta بومی روابط وزیر ریک ویلسون ابراز نگرانی کرد که یک شکاف در طول مذاکرات با آدم که همچنین به نام برای یک سهم درآمد مالیاتی از منابع پروژه می تواند به دولت فدرال به دلیل رد این پروژه است.

فدرال-استان بررسی در تابستان گذشته مشخص شد که معدن خواهد بود در جهت منافع عمومی حتی اگر آن خواهد بود به احتمال زیاد برای صدمه زدن به محیط زیست و زمین و منابع و فرهنگ مردم بومی.

هفته گذشته نویسنده آلیس مونرو و ده ها تن از دیگر برندگان جایزه نوبل خواست ترودو به رد پروژه تماس با سوخت فسیلی گسترش توهین به آب و هوای اضطراری و ناسازگار با کانادا متعهد به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای.

دولت فدرال تا پایان ماه برای تصمیم گیری در این پروژه و نیکسون گفت که اگر آن را رد کرد و آن را به ارسال پیام های منفی به, Alberta.

“این را اضافه کنید به نگرانی هایی است که ما شده ایم برای بالا بردن هفته است که به وضوح دولت فدرال قصد ندارد از ما اجازه توسعه منابع ما و نه در آینده برای صنعت نفت و گاز در این کشور و این قابل قبول نیست به آلبرتا” گفت: نیکسون. “اگر شما نمی توانید تایید یک پروژه است که از طریق این حد مقررات زیست محیطی است و این مقدار حمایت و سپس شما نمی توانید تصویب هر پروژه ای است که قابل قبول نیست برای ما.

پیام دوم با توجه به نیکسون بود رد اول سازمان ملل جوامع هستند که بسته به اینکه این پروژه برای “ثروت و شغل و رفاه است.”

“بنابراین اگر فدرال لیبرال ها واقعا جدی در مورد مایل به کار با اول ملت جوامع در آشتی و حرکت رو به جلو در راه مثبت آنها نباید رد این پروژه به دلیل آن خواهد بود مستقیم رد هر دو آن برای همه 14 از کسانی که اولین کشور در جوامع است.”

— با فایل های از کریس Varcoe

[email protected]
توییتر: @oliviacondon

[email protected]
توییتر: @BabychStephanie

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im