Postmedia کلگری می شود دو گره برای رسانه های بین المللی جوایز

هدیه زندگی: یک سری خاص شروع می شود تاباندن نور بر نیاز به افزایش اهدای اعضای بدن. در اینجا تونی Timmons و رایان McLennan خاص پین آنها را دریافت و پس از Timmons اهدا کلیه به McLennan که تا به حال با استفاده از تابلوهای تبلیغاتی برای تبلیغ جستجوی خود را برای یک ارگان. با هم دو پین به صورت یک کل. و دو مرد یک بار با غریبه, در حال حاضر بهترین دوستان است. دارن Makowichuk / DARREN MAKOWICHUK/Postmedia

بین المللی, اخبار رسانه های ارتباط نام Postmedia کلگری در روز دوشنبه به عنوان فینالیست در دو دسته از جوایز سالانه خود رقابت.

این جایزه برای اولین بار نامزدی در رده بهترین خدمات اجتماعی کمپین مشترک برای به رسمیت شناختن Postmedia کلگری (کلگری هرالد و Calgary Sun) و Postmedia ادمونتون (Edmonton مجله و Edmonton Sun) برای یک پروژه به نام هدیه از زندگی است. Postmedia اتاق های خبر در هر دو شهرستانها پیوست و نیروهای خود را برای ایجاد این ماه-سری طولانی از محتوا متمرکز بر اهدای اعضای بدن و پیوند.

با پشتیبانی از Postmedia سرمقاله خدمات, 22 روزنامه نگاران مشغول به کار در این پروژه به ارائه قانع کننده بسته های اطلاعات — داستان, گرافیک, عکس ها و ستون ها — که آنلاین منتشر شده و در چهار روزنامه ها در هر یک از پنج شنبه ها در ماه نوامبر سال 2019. ما دیجیتال سایت ها و سیستم عامل رسانه های اجتماعی ما کار می کرد به مشخصات یک فرد در هر روز از همین ماه که تا به حال یا دریافت پیوند شد و در حال انتظار برای یک حال اهدا عضو یا بافت و یا موافقت کرده بود برای اهدای عضو از بستگان مرحوم.

دیگر نامزدی برای Postmedia کلگری در آمد بهترین استفاده از ویدئو رده برای یک تصویری که مستند داستان مجروح هومبولت Broncos بازیکن Ryan Straschnitzki. 13 دقیقه ایجاد شده توسط Leah Hennel و Kerianne Sproule و به همراه سه بخش داستان از سامی Hudes.

این چهارمین سال متوالی است که در آن Postmedia کلگری شده است به نام یک فینالیست در بهترین استفاده از ویدئو رده. Postmedia کلگری شده است نامزد و یا برنده در مجموع 12 INMA جایزه از سال 2010.

این INMA جوایز جذب 824 نوشته از 242 سازمان های خبری در 44 کشور در سراسر جهان است. برندگان اعلام خواهد شد در آوریل 28.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im