تصویری از یک شهر آمریکایی در سپیده دم از یک بیماری همه گیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

پیتسبورگ — روز جمعه جیمز کوئن است که تاشو و آشکار تنظیم و مرتب کردن شمع, رنگارنگ, روز سنت پاتریک, تی شرت او نمایش داده شده در جداول تاشو در خارج از یکی از سه ورزش فروشگاه های خرده فروشی او صاحب. فروشگاه ها همه بزرگ و ساختمان های تاریخی با براق planked به طبقه چوب جنگلی در آغوش کشیدن همه در سه بلوک شعاع بین همه فن حریف assemblages از اواخر قرن 19 ساختمان های همراه چه روی محبت به نام “نوار غزه” یا “نوار منطقه است.”

هیچ کس او را توسط نام خود را. او “Jimmy the curvy corps™,” غیر رسمی شهردار شهر و اذوقه رسان از همه چیز پیتسبورگ. او بیشتر شناخته شده برای داشتن موجودی بزرگترین استیلرز پنگوئن ها و دزدان دریایی آیتم های شما نیاز به پوشیدن موج یا کوره. خود فروشگاه ها همه به نام Yinzers چشمان کلاه نکته به مردم شهر او را دوست دارد که منحصر به فرد گویش شامل اشاره به یک گروه از مردم به عنوان “yinz.”

آن است که نزدیک به 70 درجه و وجود ندارد یک ابر در آسمان است. آن را به حال شده است هر گونه مارس روز در هر سال نه بلوک را تشکیل می دهند که نوار منطقه خواهد بود بنابراین پر از مردم که ماشین را هم دشوار مرور پن خیابان برای رسیدن به مقصد خود به خصوص تنها چند روز پیش از پیتسبورگ افسانه ای رژه سنت پاتریک.

اما در حالی که این منطقه نیست بی ثمر و در آن زمان آن را شلوغ اعداد هنوز هم پایین است.

کوئن استفاده می شود برای برگزاری دادگاه حل مشکلات و در انتظار مشتریان در طاقت فرسا هستند. روز جمعه او در حال لذت بردن از, نادر, ناهار در کافه ریموند در سراسر خیابان را از او خیمه فروشگاه یک ساعت ناهار او با این نسخهها کار به طور معمول از طریق. بزرگترین بار از سال در خرده فروشی برای او و بقیه از نوار در حال فوتبال فصل پنگوئن postseason دزدان دریایی روز افتتاحیه Christmastime و سرب تا روز سنت پاتریک رژه.

رژه بود فقط لغو شد.

“در آخر هفته گذشته من فکر کردم ما ممکن است قادر به نگه داشتن خود ما را از این بحران,” او توضیح می دهد. “در روز دوشنبه این هفته ما پایین 50% در کسب و کار ما. در آن زمان آنها لغو رژه روز شنبه من پایین بود 75 درصد.”

آن روز سنت پاتریک T-پیراهن است که برای کمک به او را به بانک در هر سال در حال حاضر 50 ٪ off.

“من باید 25, کارکنان,” او می گوید. “من در نگاه من حساب بانکی. من مطمئن هستم که آنچه که من می توانید انجام دهید اگر این می رود بسیار طولانی است.”

ریموند Mikesell صاحب کافه ریموند, است, مشاهده, کافه اتاق ناهار خوری از آشپزخانه. روز قبل از وجود دارد هیچ کس خوردن خود را افسانه ای مواد غذایی است. روز جمعه در محل انجام شد بسیار بهتر است: “سهشنبه بود که بدترین,” او می گوید. “هر غذا کار ما برنامه ریزی شده بود لغو شده است تمام راه را از طریق تا زمانی که ممکن است. امروز بسیار مورد نیاز بهبود است. من تا به حال مردم در آینده به طور پیوسته و فقط گفت: آنها می خواستند برای حمایت از ما.”

Mikesell اشک ، “این است که ما در اینجا. ما بلند کردن هر یک از دیگر و مردم مدام به من ما همه در این با هم.”

فکر می کنم از نوار منطقه به عنوان پیتسبورگ مستمر حزب درب عقب اتومبیل با صداها و بوها و حس هدف منحصر به فرد است که می رود با آن است. وجود دارد مردم حول پیتزا در Bella Notte; انباشته مایل بالا ساندویچ پر شده با سیب زمینی و سالاد کلم در Primanti است; جرعه جرعه بهترین قهوه در La Prima, احاطه شده توسط بیش ایتالیایی-زبان مشتریان از نه; و خوردن کافه ریموند معروف پنکیک ریکوتا پر شده با اندازه زغال اخته.

نیز وجود دارد زندگی می کنند, موسیقی بازی در تقریبا در هر گوشه خیابان نوازندگان fiddlers, خواننده های رپ, طبل و که کسی که همیشه آواز می خواند Crosby, Stills & Nash آهنگ کمی کردن کلید. میله های متفاوت از جذاب غواصی به معتبر میخانه ایرلندی.

شما می توانید خرید خرده ریز سفال اسراف دست ساز طلا و جواهر و بد بو مبلمان در داغ Haute داغ و عتیقه از بهترین دزد بارون ” خانه در Mahla. و یا شما می توانید انتخاب کنید تا مواد تشکیل دهنده در حلال چینی یونانی لهستانی و صربی مواد غذایی و پادشاه ایتالیایی epicureans پنسیلوانیا ماکارونی شرکت پر از هر آنچه شما نیاز دارید از “پیر کشور است.”

در La Prima به طور منظم نمی تواند به خود کمک کند. پیر و جوان مردم هستند یا ایستاده در اطراف در جداول و یا در خارج.

بیش ایتالیایی, مواد غذایی, پنسیلوانیا, ماکارونی مالک ریک Sunseri می گوید که چون همه عجله به-نام فروشگاه های مواد غذایی و رشد خسته از صف های طولانی خود را ذخیره شده باشه. “ما مقدار زیادی از تخصص ما مواد غذایی ایتالیایی است که فقط غذا,” او با لبخند می گوید. “اما ما باید مقدار زیادی از آب و ضرورت و بدون هراس از خرید. آن را آهسته بود سه شنبه و چهارشنبه کندتر از حد معمول اما آن را برداشت تا امروز.”

پیتسبورگ در این لحظه است که سراسیمگی از تناقضات است. هنوز هم وجود دارد و در مورد — و نه در حالت عادی clip اما نه در عقب نشینی کامل. قفسه خالی نیست در چند CVS و دلار, فروشگاه, اما آنها در حال محو در کل مواد غذایی و Costco. مدارس هنوز باز بعد از ظهر جمعه تا زمانی که رژیم صهیونیستی. تام گرگ اعلام کرد 10 روز بسته شدن با برخی از مناطق دیگر اعلام تعطیلی.

همه شما را به صحبت امتیاز به Allegheny County اجرایی غنی فیتزجرالد برای کشیدن محلی مدنی, مراقبت های بهداشتی, کار بنیاد و رهبران کسب و کار با هم دوشنبه بعد از ظهر به ارائه, آرام, طرح هماهنگ رفتن به جلو.

شنبه صبح فیتزجرالد تایید دو مورد از این ویروس در Allegheny County است.

“این چیزی است که ما در اطراف در اینجا” فیتزجرالد می گوید. “ما رهبران مدنی در پزشکی, کسب و کار, کار و پایه همه جلو ما تخصص و توانایی با هم چرا که ما همه در این با هم و شما می بینید که مردم در همه جا منعکس شده در اینجا.”

فیتزجرالد اشتباه است. با وجود مواجهه با خطر مالی کوئن نیز کشیدن از کسب و کارهای محلی با هم در نوار غزه را جمع آوری, ذخیره و توزیع مواد غذایی و نیازهای سالمندان و پناه مردم در این منطقه است.

او ناب آمریکایی Everyman. عادی تنها به unobservant خود صفات مشترک هستند و سخاوت و غرور در جامعه داوطلبانه و دانستن هر کس با نام.

وجود دارد هزاران نفر از متفاوت جیمی Yinzers در هزاران نفر از شهرهای مختلف و شهرها و روستاها در سراسر این کشور است. آنها هستند که در حال رفتن به احساس صدمه دیده است و آنها در حال رفتن برای اولین بار به پا می خیزند و کمک به دیگران است.

او می گوید: آنچه اتفاق افتاده این است که هیچ یک گسل و او اذعان می کند که بحران در حال رفتن به بدتر قبل از آن بهتر می شود. “هر چه این به نظر می رسد از طرف دیگر ما پیروز خواهد شد,” او می گوید. “که نه فقط در اینجا. است که در بسیاری از مکان ها در امریکا است.”

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im