FNC: می گوید باب Woodson, بنیانگذار Woodson مرکز گفت: در “Tucker Carlson امشب” که کم درآمد سیاه پوستان در حال وثیقه آسیب در سمت چپ تلاش برای از بین بردن امریکا نهادهای مدنی.

“سمت چپ را رها کرده است همه تظاهر واقعا مبارزه برای عدالت اجتماعی” Woodson گفت. “کم درآمد سیاه پوستان فقط خسارات مادی به تلاش های خود را برای درست رفتار کردن و از بین بردن نهادهای مدنی در این کشور است.”

“وجود دارد مقدار زیادی از شورشیان صدای در جامعه هستند که به رسمیت شناخته شدن یا نه که شنیده می شود و ما در تلاش هستیم تا آنها را به صدا به طوری که آنها می توانید برای خود صحبت می کنند به جای اینکه به گفته رادیکال چپ که خود را بزرگترین مشکل این است که نژادپرستی” Woodson گفت.

TUCKER CARLSON, فاکس نیوز: نگاهی به فیلم ضربه بیش از آخر هفته از آتلانتا. دو در صبح است. مرکز شهر به نظر می رسد مانند یک صحنه از یک کشور خارجی است. آتش بازی رفتن. شاید این تیراندازی هیچ پلیس در هر نقطه. چرا هیچ پلیس در هر نقطه ؟ چرا که پلیس شده اند تخطئه.

و بدون توجه به آنچه سیاستمداران می گویند تقریبا همه آنها در حال شرکت در این عقب نشینی از اجرای قانون است. و اثر است که به هیچ جای تعجب است که مرگ کودکان است. این وحشتناک است.

باب Woodson دیده می شود همه از این. او بخشی از اصلی جنبش حقوق مدنی بیش از 50 سال پیش و او شده است chronicling سرنوشت ما در شهرستانها بوده است. او بنیانگذار Woodson, موسسه و ما همیشه خوشحال به او نشان می دهد.

آقای Woodson, با تشکر بسیار برای پیوستن به ما.

رابرت WOODSON, موسس, WOODSON موسسه: خوشحالم به اینجا تاکر.

کارلسون: چه چیزی شما را از آنچه اتفاق می افتد ؟

WOODSON: خوب این است که بخشی از این روند برای 10 سال, اما آنها — سمت چپ را رها کرده است همه تظاهر واقعا مبارزه برای عدالت اجتماعی. کم درآمد سیاه پوستان فقط خسارات مادی به تلاش های خود را برای درست رفتار کردن و از بین بردن نهادهای مدنی در این کشور است.

نه تنها که تاکر اما کودکان — برخی از آمار 75 درصد از این قتل هیچ کس تا کنون بازداشت شده است. به طوری که بدان معنی است که در این شهرستانها که این قتل اتفاق می افتد و همچنین به عنوان به شما می گویند پلیس در حال بدنام شدن در ویرجینیا قوه مقننه به عنوان مثال در تلاش است به منظور کاهش حمله به افسران پلیس به بزه.

شما می توانید تصور کنید اگر او گفت: همان چیزی که در مورد سیاه پوستان? ما می خواهیم برای کاهش حمله به سیاه پوستان به بزه? چه اعتراض خواهد بود ؟

اما این فرد احساس به عنوان اگر آنها می توانند این کار را به یک افسر پلیس است. اما این بدان معنی است که فرزندان ما در حال مرگ هستند و کم درآمد سیاه پوستان هستند که درد و رنج بیشتر در این توسعه و سیاه زندگی مهم آنها در پاسخ به این سوال پس از آن.

آن را بالا می برد تنها مقصر چرا سیاه و سفید کودکان و افراد در حال مرگ و تخریب در موسسات اجرا توسط خود مردم ؟

هدف جنبش حقوق مدنی بود برای قرار دادن سیاه مردمی در موقعیت های به طوری که آنها می تواند به بهبود زندگی مردم خود را دارند. اما جایی که رهبران حقوق مدني و حزبی که مجسمه از فردریک داگلاس در حال پاره کردن ؟ بدیهی است که چپ را رها کرده است همه به بهانه مبارزه برای عدالت اجتماعی برای سیاه پوستان است.

این است که حمله به این کشور است. آن را ترویج هرج و مرج. و اگر آنها می خواهند یک پلیس free state آنها باید حرکت به مکزیک که در آن هیچ 911 شماره که در آن شهروندان به بازوی خود را به عنوان اوباش برای محافظت از خود در برابر گانگستر.

این است که آنچه آنها می خواهند برای امریکا ؟ من فکر نمی کنم.

اما آنچه که ما در حال مبارزه برای این است که به کسانی که مخالف صدای این مادران که در حال مرگ هستند منظورم این کودکان که در حال مرگ هستند و از دست دادن کودکان در این شهرستانها تاکر. و آنچه که ما در حال تلاش برای انجام در سال 1776 است که به صدای به آن.

وجود دارد مقدار زیادی از شورشیان صدای در جامعه هستند که به رسمیت شناخته شدن یا نه که شنیده می شود و ما در تلاش هستیم تا آنها را به صدا به طوری که آنها می توانید برای خود صحبت می کنند به جای اینکه به گفته رادیکال چپ که خود را بزرگترین مشکل این است که نژاد پرستی.

کارلسون: بله آنچه که ما در حال انجام است که به وضوح کار نمی کند. منظورم این است که-و البته این تعریف جنون. ادامه انجام آن اگر آن کار نمی کند. و این چیزی است که ما انجام می دهند.

آقای Woodson, با تشکر از شما همیشه برای وضوح. برای دیدن شما امشب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de