رای گیری کاتولیک ها: ایمان, سیاست & 2020 انتخابات

X

داستان جریان

مقالات اخیر

بیش از نیمی از کاتولیک در این کشور قبول “همه” و یا “بیشتر” از آموزه های کلیسا و سعی کنید به زندگی می کنند زندگی خود را بر این اساس یک نظرسنجی جدید از کاتولیک رای دهندگان پیدا کرده است.

آنها به پای صندوقهای رای بیش از حد. این درست است به خصوص از محله های کشیش نشین که بیشتر فعال در کلیسا خود را. اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به پیروزی در دور دوم در کاخ سفید او را مدیون کادر بسیار هوشیار کاتولیک ها بر این باورند که در دفتر بیضی و حزب سیاسی چین با دیدگاه های خود را از ایمان و فرهنگ و سیاست عمومی.

این گروه اصلی است که 18 درصد از کاتولیک ها که می گویند که آنها قبول “همه از آموزه های کلیسا” — و کسانی که آموزه های منعکس شده در آنها چگونه زندگی می کنند زندگی خود را. یکی دیگر از 38 درصد گزارش می دهند که آنها قبول “ترین” تعالیم و سعی کنید به زندگی می کنند زندگی خود را بر این اساس. گرد کردن آمیزه ای از خود توصیف کاتولیک رای دهندگان در این کشور 29 درصد را قبول نمی کند برخی از آموزه های کلیسا; 13 درصد می گویند مذهب کاتولیک تنها جزئی نفوذ در زندگی خود; و 2% در حال منقضی کاتولیک.

این یکی از یافته های آخرین نظرسنجی توسط RealClear نظر پژوهش است. در عمق بررسی از 1,521 ثبت نام رای دهندگان کاتولیک در ایالات متحده انجام شد از Jan. 28 Feb. 4 و دارای اعتبار فاصله از به اضافه یا منهای 2.77 درصد در سطح اطمينان 95 درصد. پاسخ دهندگان تماس گرفته شد آنلاین و سوالات ارائه شده در زبان انگلیسی و اسپانیایی. این دومین بررسی هایی انجام شده در همکاری با کاتولیک با مضمون شبکه تلویزیونی EWTN.

اولین نظرسنجی انجام شده در ماه نوامبر ارائه شده تازه بینش طرز فکر گسترده رای گیری که هر دو از عمده احزاب سیاسی در ایالات متحده در نظر بگیرید بسیار مهم در انتخابات ملی. در میان چیزهای دیگر آن نشان داد که تعیین کننده اکثریت کاتولیک رای دهندگان بر این باورند که ایالات متحده در حال تبدیل شدن کمتر تحمل نسبت به مردم از ایمان دینی است. همچنین توسط یک حاشیه از 2 به 1 ثبت نام رای دهندگان کاتولیک می خواهم ارزش های مسیحی به نقش مهم تر در جامعه — به طور قابل توجهی بالاتر از 54 درصد از رای دهندگان ثبت شده که موافق با این احساسات است.

نظرسنجی جدید اقدامات اعتقادی و نگرشی مسائل اعم از سقط جنین, مجازات اعدام و آزادی مذهبی به کلامی معنای بد. آن را فراهم می کند پنجره جالب را چگونه کاتولیک رومی به خصوص کسانی که بیشترین مؤمن تعادل تنش بین کلیسا و حزب سیاسی خود. سقط جنین یک مثال است:

بسته به اینکه چگونه به سوالات تعبیر دیگر نظرسنجی ها نشان می دهد نتایج مشابه برای کشور به عنوان یک کل: اکثریت آمریکایی ها در حال حاضر به نفع سقط جنین را قانونی ساخت. هنوز کاتولیک آموزش در مورد این موضوع بدون ابهام است: کلیسا به مدت طولانی توصیف آن به عنوان “یک بد اخلاقی.” راهنمایی گرفتن از رم ایالات متحده در کنفرانس اسقف های کاتولیک می افزاید: “با لينک مستقيم سقط جنین است, سقط جنین اراده یا به عنوان یک پایان و یا وسیله ای است که به شدت بر خلاف قانون اخلاقی.”

آمریکا کاتولیک هستند غافل از این موضع. در عین حال او پرسید که آیا آنها بر این باورند سقط جنین “ذاتا بد” 53 درصد می گویند هیچ, با 47 درصد گفت: بله. شاید حتی بیشتر آشکار است که دو بار به عنوان بسیاری از کاتولیک ها فکر می کنم سقط جنین باید همیشه قانونی نسبت به کسانی که معتقدند باید آن را هرگز نمی تواند قانونی است. نیز پذیرش اتانازی که آن هم مخالف با سلسله مراتب کلیسا است که اکثر موقعیت در میان کاتولیک ها. تنها 45 درصد آن را به عنوان بد در مقایسه با 55 درصد که نیست.

مجازات است و در عین حال موضوع دیگری است که در آن رتبه و فایل کاتولیک ها نمی افتد به شدت در خط با کلیسای خود را بیابند. جدید RealClear نظر پژوهش بررسی prefaces یک سوال در این موضوع اشاره کرد که 21 کشور باید لغو مجازات اعدام و سپس می پرسد: “آیا شما شخصا حمایت و یا مخالفت با مجازات اعدام در ایالات متحده است ؟ یک بار دیگر قابل توجه اکثریت کاتولیک آمریکا همین حالا نسبت به تعالیم کلیسای مخالفت با مجازات اعدام: 57 درصد از کاتولیک استادانی پشتیبانی از مجازات اعدام با تنها 29 درصد مخالف.

چه خبر است اینجا ؟ خوب چند چیز است. برای شروع تعدادی از ایالات متحده کاتولیک ظاهرا به مفهوم جدا کردن کلیسا و دولت به طور جدی. به عبارت دیگر کاتولیک عوام به سادگی لزوما به روحانیت آخرین کلمه سکولار علنا از سیاست های مهم, حتی کسانی که با بعد اخلاقی.

در یک حس و امریکا آمده است دایره کامل در این عرصه است. در سال 1960 انتخابات ریاست جمهوری ترس مخالفان از جان اف کندی هشدار داد darkly که یک کاتولیک رئیس جمهور را به واتیکان یک خط مستقیم به کاخ سفید. سناتور. کندی اتمام حجت ساده تلافی. “من نمی کاتولیک نامزد برای رئیس جمهور گفت:” یک گروه با نفوذ از کشیشان پروتستان در هوستون. “من حزب دموکرات نامزد برای رئیس جمهور که اتفاق می افتد نیز به عنوان یک کاتولیک. من صحبت نمی کنم برای من کلیسا در امور عمومی و کلیسا نه برای من صحبت می کنند.”

اگر چه شرکت خود دینداران پس از آن رای دادند و در قریب به اتفاق اعداد برای JFK در متعاقب آن شش دهه کاتولیک جامعه درونی کندی نذر استقلال-شاید بیشتر از خود اسقف خواهد بود. یکی دیگر از راه فکر کردن در مورد این دوگانگی این است که بسیاری از کاتولیک ها احساس می کنند باید اطاعت آموزش کلیسا در زندگی خود را, اما آن را باور نمی کنید باید قانون زمین.

کمتر خیریه توضیح ممکن است که وضع کاتولیک ها به سادگی نمی توجه نزدیک به آنچه که رهبران آنها در حال تلاش برای انتقال به آنها یا doctrinally یا سکولار است ، و یا برعکس که رهبران کلیسا انجام نمی دهد و موثر به اندازه کافی برای برقراری ارتباط تعالیم کاتولیک به گله. نظرسنجی پاسخ دهندگان خواسته شد به عنوان مثال برای انتخاب بین سه جمله توصیف کلیسای کاتولیک موقعیت مجازات مرگ. توجه به این پاسخ:

یکی دیگر از راه نگاه کردن به این تردید به کلیسا تدریس است که در hyper-حزبی فضای فعلی سیاست آمریکا چنین obliviousness یک مکانیسم دفاعی. یک unfamiliarity با تعلیم و دستور مذهبی روی داغ دکمه سکولار مسائل سیاسی می دهد غیر روحانی کاتولیک یک نوع deniability قابل قبول برای برگزاری “اشتباه” مشاهده درون خود به شدت قطبی سکولار قبایل یعنی حزب دموکرات و یا جمهوری خواه ،

نکته در اینجا این است که اسقف های کاتولیک — و نه ملت دو حزب سیاسی اصلی — که باید منسجم مجموعه ای از دیدگاه ها در این به اصطلاح “زندگی” مسائل. رهبران کلیسا شروع با پاپ فرانسیس در مخالفت با سقط جنین و اتانازی مجازات مرگ و از جنگ. جمهوری خواهان و دموکرات ها نبود همین طور هماهنگ فلسفه سیاسی. آنها در حال تلاش برای جمع آوری ائتلاف از حامیان که آنها را به 51 درصد در روز انتخابات یک هدف است که مستلزم اتخاذ سیاست های مبتنی بر کمتر در ایده ها و بیشتر در جغرافیا و جمعیت – نه به ذکر است این حیوان مسائل فردی میلیاردر اهدا کنندگان و یا به خوبی پاشنه بلند گروه های منافع خاص.

والدین می خواهد برای حفظ Roe v. Wadeاما محاکمه وکلا نیز می خواهید لیبرال عدالت کیفری اصلاحات ؟ هیچ مشکل و دموکرات ما می توانید به سقط جنین و مخالفت با مجازات اعدام! در همین حال جمهوریخواهان به طور همزمان تهیه کردن به ملی راست-به-زندگی کمیته و انجمن ملی تفنگ.

وفادار حزب خط رای دهندگان که متعلق به کلیسای کاتولیک در نتیجه به صورت یک معضل چندساله. آنها به تنهایی نیست همانگونه که ضرب المثل در مورد رای گیری “برای کمتر از دو evils.” خوب کاتولیک و یا اختصاص داده شده دموکرات یا جمهوری خواه که برای ماده-خواهد خود را توصیف کلیسا و یا حزب سیاسی خود را به عنوان بد اما همان اصل: در سیاست های عمومی مسائل با ابعاد اخلاقی کاتولیک ها اغلب باید انتخاب بین دکترین کلیسا و حزب سیاسی خود را به پلت فرم.

خبر خوب در اینجا برای دموکرات ها است که 56 درصد از ایالات متحده کاتولیک ها می گویند حزب دموکرات “نشان دهنده ارزش های من است.” برای جمهوری خواهان که تعداد تنها 47 درصد. خبر بد برای دموکرات ها به دنبال جایگزین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که وقتی که می آید به مشارکت سیاسی همه کاتولیک ها برابر خلق شده اند. به عبارت ساده ترین مؤمن هستند احتمال بیشتری برای رای دادن به ایران. این RealClear-EWTN نظرسنجی نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز در میان کاتولیک ها در 47٪. این است که در تاریخ همتراز با RealClearPolitics رای گیری دمای اما در میان اکثر اختصاص داده کاتولیک این رقم 16 درصد بالاتر است.

“مانند کشور کاتولیک رای’ تقسیم شده است — اما آن را 50-50 آن 80-20 می گوید:” جان دلا Volpe, RealClear پژوهش نظر سنجی مدیر. “اکثریت گروه بزرگتر از کاتولیک هستند و دموکرات ها که رد رئیس جمهور تهمت و معتقدند که کشور در مسیر اشتباه است. اما قوی وجود دارد 20 درصد که رای دادن در نسبت بالاتر از 80 ٪ — و که دو بار به عنوان به احتمال زیاد به می گویند که آنها قطعا رای به تجدید انتخاب رئیس جمهور. آنها بر این باورند که مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت متعهد به نرم افزار-زندگی و سیاست های آنها معتقد هستند که دموکرات نیست و ارزش های خود را.”

موازی شقاق به مدت طولانی وجود داشته است در میان پروتستان ها: عضویت, در, سنتی, اصلی, کلیساها کج لیبرال در حالی که پرشور تر انجیلی جماعت بسیاری از آنها غیر مذهبی در آغوش جمهوری خواهان محافظه کار. در میان کاتولیک ها به این شدت درگیر گروه شامل 18 درصد از کلیسا. به طوری که فقط به منزله این 18 درصد از کاتولیک ها? جدید RealClear-EWTN نظرسنجی کاوش آنها در عمق.

جمعیت

ترین کاتولیک مؤمن جا هیچ کلیشه وقتی که می آید به نژاد و سن و یا جنسیت (با کلیک بر روی اضافه کردن نمودار به صورت بزرگتر مشاهده):

کمی بیش از نیمی (52%) زن هستند.

نزدیک به نیمی (48 درصد) هستند که زیر 45 سال سن با حدود یک سوم زیر 35 سال است.

41 درصد اسپانیایی هستند.

آنها دو بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان کمتر کاتولیک مؤمن به یک کلیسا وابسته به کالج و یا دانشگاه.

آنها بیشتر احتمال دارد به زندگی در مناطق شهری (40 درصد نسبت به 31٪) — و کمتر احتمال دارد به زندگی در حومه شهر (42 درصد) در مقایسه با دیگر کاتولیک ها.

توسط یک حاشیه از 59 درصد به 49 درصد آنها بیشتر از کاتولیک ها به ازدواج می شود.

شیوه های مذهبی

این 18% کادر از مؤمنان واقعی پایبند بیشتر از نزدیک به تعالیم کلیسای در سیاست از دیگر کاتولیک ها که منطقی است. برای یک چیز آنها را به صرف زمان بیشتری را در اطراف کشیش و اهل محله:

شیطان در جزئیات

چهار پنجم به اعتقاد برخی اقدامات “ذاتا بد است.”

پرسید که آیا سقط جنین یکی از این اقدامات 71 درصد پاسخ مثبت از جمله 24 درصد بر این باورند که این روش باید قانونی است. تنها 41 درصد از دیگر کاتولیک اصطلاح سقط جنین به عنوان بد است.

70 درصد بر این باورند پزشک-کمک به خودکشی است “ذاتا بد” – دو بار به عنوان بسیاری از دیگر کاتولیک ها. و 64 درصد از مهمترین کاتولیک مؤمن در نظر گرفتن کشتن از سر ترحم بود و ذاتا بد; 41 درصد از دیگران می گویند همین است.

به طور کامل 87 درصد بسیار فعال کاتولیک ها بر این باورند در مفهوم دوزخ 80% دیگر کاتولیک ها نیز بر این باورند در جهنم است.

به همین ترتیب 77 درصد از همه کاتولیک ها بر این باورند در شیطان تعدادی که افزایش به 86 درصد در میان مذهبی کاتولیک ها. تقریبا همه کاتولیک ها (85 درصد) بر این باورند که شیطان یک فرشته کاهش یافته است و نه صرفا یک نماد شر است.

دیدگاه های سیاسی

نیمی از 18 درصد گروه از اختصاص کاتولیک هستند با داعش تنها 38% خود شناسایی به عنوان دموکرات. این است که وارونه از, کمتر کاتولیک مؤمن تنها 30 درصد از آنها جمهوری خواه – با 47 درصد گفت: آنها دموکرات هستند.

اکثریت شناسایی به عنوان محافظه کار (53 درصد در مقایسه با 37 درصد در میان دیگر کاتولیک ها.)

آنها به دنبال ملی اخبار سیاسی نزدیک (51% به 35%) و به احتمال زیاد برای رای دادن در انتخابات فدرال (75 ٪ در مقایسه با 55 درصد). که رای گیری فعالیت خم راست: 63 درصد از تصویب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که تنها 43 درصد از همه کاتولیک ها می گویند همان است.

تعمق عمیق تر 59 درصد گفت: آنها برخی از آنها رای خواهد داد برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020; یکی دیگر از 8 درصد می گویند وجود دارد یک فرصت خوب برای آنها خواهد شد. این به مراتب بالاتر درصد از میان دیگر کاتولیک ها.

در نهایت کاتولیک مؤمن به میزان قابل توجهی بیشتر خوش بینانه در مورد امریکا آینده: 62 درصد معتقدند این کشور است که به طور کلی در مسیر درست رهبری, 27 درصد می گویند آن را در مسیر اشتباه است. برای دیگر کاتولیک ها آن را 36 درصد مسیر درست و 51 درصد مسیر اشتباه.

وجود مناطق اشتراکات علاوه بر نمایش خود را از شیطان و از جمله بر روی داغ دکمه مسائل سیاسی. خواسته در مورد دسترسی به سرویس بهداشتی و رختکن 55 درصد از کاتولیک ها توافق کردند که آن را باید بر اساس بیولوژیکی جنسی در بدو تولد تقریبا یکسان در صد در میان کاتولیک مؤمن. به طور مشابه با اختلاف نزدیک به 2 به 1 کاتولیک ها در افغانستان حمایت خود را از مجازات اعدام است. کاتولیک ها در سراسر هیئت مدیره همچنین می خواهم برای دیدن بیشتر خانواده-سرگرمی دوستانه از هالیوود است.

در تضاد کامل به طور طبیعی در حال نگرش در آمریکا کلیسای کاتولیک در مورد دونالد جان تهمت بزرگ ما تقسیم-in-Chief چشمگیری در این کشور تقسیم شده است. وقتی که می آید به این مرد کاتولیک رای دهندگان به عنوان پاره به عنوان بقیه از کشور است. اعداد اشاره در نزدیک انتخابات در ماه نوامبر.

“این نظرسنجی جدید به وضوح نشان می دهد که یک پنجم از جمعیت کاتولیک زندگی می کند و رای بسیار متفاوت از بسیاری از شهروندان آمریکایی و حتی خود شخص کاتولیک” اشاره کرد Matthew E. Bunson اجرایی ویرایشگر و واشنگتن دفتر رئیس برای EWTN اخبار. “آنها فعال تر در عمل روزانه خود را از ایمان به جرم بیشتر و در حال هدایت کاتولیک آموزش منظم تر به عنوان آنها تصمیم می گیرید که چگونه به رای و چگونه به پاسخ به مسائل اجتماعی و بحران از زمان ما است.”

Carl M. کانن واشنگتن دفتر رئیس برای RealClearPolitics. رسیدن به او را در توییتر @CarlCannon.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im