سیاسی Coronavirus را Dems’ Dark-پول تبلیغات کار می کند ؟

X

داستان جریان

مقالات اخیر

Coronavirus انتخابات است که در اینجا با تمام وسیع گمنام اما تا کنون رئیس جمهور تهمت است و مبارزه با آن با یک دست به صورت هدفمند گره خورده است پشت سر خود را.

در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن بالا انتخاب مجدد مشاوران قرار داده نامحدود نگه دارید و بر روی برنامه ای برای بمباران جو بایدن با تبلیغات منفی به عنوان ملت در تلاش برای مقابله با طرح میتوانست به زندگی عادی و افزایش نگرانی در مورد ویروس ها و تاثیر آن بر اقتصاد است.

برای رئیس جمهور تعریف شده در بخش بزرگی از مو-باعث خلق و خوی و میل شدید برای مشت زدن به عقب 10 برابر سخت تر, پاسخ به همه گیر جهانی به عنوان یک یادآوری فرمانده و رهبر جهان آزاد ممکن است به یکی از بزرگترین چالش های زندگی.

مغلوب ساختن پیشی جستن تضعیف شده دوباره به حالت مبارزه سیاسی چندین بار. وقتی پرسیده شد که در مورد دست زدن به بحران در طول یک شنبه کنفرانس مطبوعاتی او در زمان یک شات در presumptive دموکراتیک نامزد. بدون اشاره به یک نظرسنجی خاص تهمت پاسخ داد که “ما باید تأییدیه شماره. مردم مانند کار من انجام می دهند” اضافه کردن بعد “من ضرب و شتم خواب آلود جو بایدن توسط بسیاری در فلوریدا و بسیاری از کشورهای دیگر است.”

بازگشت به ضربه حریف خود را با عنوان “خواب آلود” ممکن است به نظر می رسد تقریبا خوش خیم نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن تیم تلاش های اخیر برای برچسب 77 ساله معاون سابق رئیس جمهور به عنوان سالخورده.

و چسبیده به همه گیر پاسخ, اسکریپت, است به سخت تر برای مغلوب ساختن پیشی جستن. تاریک-پول شبکه لیبرال گروه از جمله یک عمل سیاسی کمیته وابسته به یک رئیس جمهور سابق اوباما و مشاوران و قصد دارد به صرف میلیون ها دلار در حمله تبلیغات tarring مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به بی سابقه بهداشت جهانی بحران.

حداقل یکی از این گروه که دارای ارتباط عمیق به حزب دموکرات هیچ تردیدی در مورد هدف قرار دادن مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او تلاش برای آرام کردن ترس ملت به معنای واقعی کلمه ماندم, به, برای جلوگیری از ویروس ” گسترش: Pacronym یک لیبرال PAC قرار دادن یک اطلاعیه مطبوعاتی اعلام کرد قصد دارد به صرف 5 میلیون دلار از طریق جولای در منفی تبلیغات در مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus بحران است. Pacronym وابسته است با مخفف گروه پشت آیووا قفقاز بحران و سابق اوباما در مبارزات انتخاباتی مدیر David Plouffe نشسته بر روی هیئت مدیره خود را.

مخفف تامین مالی جدید سرمایه گذاری صندوق های غیر انتفاعی کنترل شده توسط یک بزرگتر چتر سازمان از لیبرال های غیر انتفاعی Arabella مشاوران که مورد انتقاد قرار گرفته توسط گروه های محافظه کار برای “محو کردن خطوط بین انسان دوستی و سیاسی وکالت.” این گروه تمام شد تاسیس شده توسط اریک کسلر که مشغول به کار در دولت کلینتون و خدمت به عنوان یک عضو در حال حاضر از بین رفته Clinton Global Initiative.

پایتخت و مرکز تحقیقات محافظه کار نگهبان صادر شده در سال گذشته, ریخته گری, Arabella به عنوان یک “هیدرا-مانند” شبکه که raked در 582 میلیون دلار در سال 2017 در حالی که با بهره گیری از قوانین مالیاتی اجازه می دهد آن را به نگه داشتن بسیاری از اهدا کنندگان نامعلومی.

این Pacronym تبلیغات اجرا خواهد شد در سراسر سیستم عامل های دیجیتال از جمله Facebook در میدان نبرد متحده Michigan, ویسکانسین, پنسیلوانیا, کارولینای شمالی و آریزونا.

آمریکایی پل تاسیس توسط هیلاری کلینتون متحد دیوید براک در حال حاضر در حال اجرا coronavirus مربوط به تبلیغات در میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا و در این هفته اعلام کرد و آن را یکی دیگر ضربه مغلوب ساختن پیشی جستن “بی کفایتی” و ویژگی clips او را “کم اهمیت جلوه دادن بحران است.”

آمریکایی پل و برخی از سازمان های وابسته و همچنین دریافت کمک های مالی از سرمایه گذاری جدید صندوق در سال 2018 به عنوان یکی دیگر از Arabella گروه به نام شانزده سی و صندوق. در طول سال 2018 midterms شانزده سی و صرف $141 میلیون دلار در بیش از 100 چپ متمایل باعث می شود با توجه به سیاسی گزارش.

شانزده سی نیز پشت سر هزینه های اضافی در coronavirus حمله آگهی در برابر آسیب پذیر جمهوریخواه سناتور هدایت پول به یک گروه به نام محافظت از ما مراقبت. در واقع محافظت از ما مراقبت از یک ساختار به عنوان یکی از ده ها تن از نام های تجاری برای شانزده سی و صندوق معنی آن را یکی از شاخه های آن, با توجه به گزارش غیر انتفاعی فعالیت ها و بودجه واصل با IRS.

“از ابتدا کم اهمیت جلوه دادن جدی بودن بحران برای حفاظت از تصویر خود را به بیان در هفته گذشته که او خرس هیچ مسئولیتی در قبال عدم تست و افزایش موارد در سراسر کشور رئیس جمهور تهمت را شکست منجر به بدتر از این بحران است که در نتیجه از دست دادن زندگی آمریکایی” تارا McGowan, بنیانگذار Pacronym در بیانیه ای گفت:.

“این خواهد بود که یک تعریف موضوع از این ریاست جمهوری و این کمپین و ضروری است که آمریکایی ها توان با حقایق قبل از مهم ترین انتخاب زندگی ما,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی تیم Murtaugh گفت: حمله مبارزات انتخاباتی آگهی و زمان بندی آن دور می گوید بیشتر در مورد دموکرات ها از آن را مورد تهمت رهبری است. “دموکرات اثبات خود بارها و بارها به unserious,” او گفت: RealClearPolitics. “رئیس جمهور تهمت است که منجر به بی سابقه تلاش برای محافظت از این کشور از یک بحران جدی در سلامتی, در حالی که خود را نامزد پیشرو دارای یک رکورد شرم آور این موضوع است.”

در حالی که تعلیق برنامه ریزی کمپین های تبلیغاتی برخورد بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نه به طور کامل ایستاده بود در پاسخ به انتقاد خود از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و ویروس بحران است. Murtaugh و دیگران بارها و بارها با اشاره به بایدن عمومی نظرات در حالی که معاون رئیس جمهور در مورد آن زمان نگرانی در مورد آنفولانزای خوکی (او هشدار داد آمریکایی ها را به پروازهای تجاری و یا سوار مترو).

“اوباما در کاخ سفید مجبور به عذرخواهی جو بایدن این سخنان که تنظیم کردن یک وحشت” Murtaugh گفت. “و هنگامی که بایدن در سخنرانی در مورد شیوع کروناویروس در اوایل این ماه بسیاری از اقدامات او توصیه می شود در حال حاضر انجام شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان سیاسی می گویند دموکرات تصمیم به حرکت به جلو با تبلیغات از جان گذشته است و craven با توجه به اینکه کشور در حال حاضر به دنبال رهبری نه کم-جاده سیاست است. دموکرات سیاسی همه گیر خود را در خطر می شود.

باشگاه برای رشد رئیس جمهور دیوید مک اینتاش که گروه پخش تعدادی از آگهی های تلویزیونی افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن است yanked تبلیغات بایدن حمله قرار داده و آنها را در خود نگه دارد. “پاسخ به coronavirus تحت فشار قرار دادند تا تمام انتخابات خاموش صفحه اول” گفت: Politico. “و آن را راه اندازی مجدد و تنظیم مجدد هنگامی که فوری بحران است.”

امریکا اولین اقدام فوق العاده PAC تراز وسط قرار دارد با مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد Feb. 26 برنامه های خود را به هدف مغلوب ساختن پیشی جستن “به احتمال زیاد دموکراتیک چلنجر” با “دلار بالا دیجیتال تلویزیون و پست مستقیم حمله رعد اسا” در کلید میدان نبرد متحده است. تلویزیون دیجیتال و تبلیغات هرگز به نظر می رسد و نه پاسخ به سوالات در مورد چه مدت آن را به برنامه ریزی برای کنار گذاشتن آنها.

آدم Laxalt سابق نوادا دادستان کل است که در حال حاضر به عنوان مشاور خارج از سازمان به یک اخلاق جدید گروه به نام آمریکایی ها برای اعتماد ناودان گروه دموکرات برای تلاش برای نمره “ارزان امتیاز سیاسی” که اکثر آمریکایی ها صف آرایی با هم سعی کنید به از طریق این بحران است. Arabella مشاوران و براک گفت: در حال بدست گرفتن یک صفحه از رام امانوئل “هرگز اجازه دادن به بحران رفتن به زباله” راهکار. امانوئل به عنوان کاخ سفید اوباما رئیس ستاد و صرف شش سال به عنوان یک خانه عضو قبل از آن.

“ما شده اند از طریق بسیاری از بحران های این مقیاس” Laxalt گفت RealClearPolitics. “من نمی توانستم تصور کسی که در حال اجرا یک حمله علیه جورج دبلیو بوش دو هفته پس از 9/11 اما که در آن ما هستند.”

“من فکر می کنم آن را ننگین” او اضافه شده است. “در حال حاضر من ساده من می دانم که وجود خواهد داشت زمان به کمپین اما مدت زمان طولانی در حال حاضر و انتخابات عمومی ، برای انجام این کار مناسب این دوم به نظر می رسد فراتر از رنگ پریده است.”

خواهان حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن مانند Ari فلایشر که در خدمت به عنوان دبیر مطبوعاتی به جورج دبلیو بوش پیشنهاد کرده اند که تصمیم به قرار دادن تبلیغ منفی حمله رعد اسا بر روی یخ خواهد بود یک مزیت بزرگ به بایدن که هنوز لغو جمع آوری اعانه و برخی از رویدادهای کمپین در مواجهه با بحران است.

اما دیگران بخش خصوصی پیش بینی آن را دوباره به نیش دموکرات ها به خصوص پس از چند برجسته حزب دموکرات از جمله نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن شدیدترین خانه منتقدان “تیم ملی” عضو کنگره Ilhan عمر این هفته ارائه شده بالا ستایش از دولت را از دست داده و همه گیر پس از کوبیدن او بیش زودتر خود را پاسخ.

“تیم خود را بر روی آن است. آنها بوده ام, پاسخگو,” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه. “من می خواهم به می گویند با تشکر از شما.”

آن را کامل اسکریپت برای آماده انتخابات تهمت تبلیغ در ماه های آینده, آیا coronavirus بحران فروکش کرده است یا نه. Plouffe براک و دیگران در سمت چپ ظاهر می شود و حاضر به خطر انتقاد از سیاسی coronavirus برای شانس در حفاری منفی روایت در میان همه گیر.

آن است که آیا موفق است یا نه تا حد زیادی بستگی دارد در چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به مدیریت شیوع و آیا عفونت منحنی مسطح. اگر همه چیز می رود وری, او خواهد پرداخت قیمت و احتمال دارد در صورت شکست. اگر او فراتر از انتظارات و زندگی را نجات داد, او می تواند تجمع ملت و بیرون آمدن ویکتور.

کشور عدم قطعیت است و عمر یکی از مهمترین پلاریزه ملی چهره های سیاسی است که بارها رئیس جمهور ire, تاسیسات دقت و صحبت از وحدت ،

“@AyannaPressley همیشه می گوید بی سابقه بار نیاز به بی سابقه رهبری و ما شاهد هستیم که در کشور ما در حال حاضر” عمر توییتی چهارشنبه. “من ایمان که ما زنده خواهد ماند این را به عنوان یک ملت و ساخت با هم.”

اغلب آتشین دموکرات مینه سوتا پس از آن اضافه شده این است: “ما هرگز نباید اجازه دهید خوب سیاست در راه سیاست خوب. این یک شروع عالی و امیدوارم که دیگران خواهد شد بخشی از یک جبهه متحد به فشار برای خوب سیاست کمک خواهد کرد که ما کار را از طریق اقتصادی اضطراب کشور احساس است در حال حاضر.”

سوزان Crabtree است RealClearPolitics’ کاخ سفید/سیاسی ملی خبرنگار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im