سیاسی Jousting جدید سلاح از قرون وسطی

X

داستان جریان

مقالات اخیر

بالا سمت چپ یک قلعه در بالای آن “motte” با آن آسیب پذیر “بیلی” سامانه زیر. این “Motte و بیلی” است که در مد به عنوان یک لفظی دستگاه در حال حاضر به موجب آن مسلم Motte ادعا — به عنوان مثال حروف “سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست” — است مورد استفاده قرار گیرد به دفاع و آسیب پذیر در دستور کار است.

توسط جان Murawski, RealClear تحقیقات
ژوئن 19 سال 2020

در ابتدا سرخ ترین آتش زا سیاسی شعارهای زمان ما در سراسر آمده به عنوان تماس برای kumbaya.

چه نوع از شخص نمی خواهد باور که زندگی مهم است ؟

چه چیزی اشتباه است با اعتقاد ،

که نمی خواهند به امریکا ؟ (شاید با داعش ندارد اما شما ایده را دریافت کنید.)

به عنوان Monty Python نشان داد در دهه 1970 یک قلعه یا “motte” ایده آل بالا زمین برای راه انداختن جنگ کلامی.

کسانی که تقریبا anodyne ادعا می کند به نوبه خود به شدت تفرقه زیرا آنها می توانند ارائه زبانی پوشش به مراتب بیشتر بحث بهنجار: لغو پلیس تعلیق دادرسی و یا رای گیری برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار.

در حالی که چنین تاکتیک جدید آنها در حال تبدیل شدن به یک سلاح از انتخاب به عنوان منازعات سیاسی جلوه های ویژه گرافیکی به هشتگ جنگ. به طوری که دانشگاهیان باید دوخته یک نام در این بحث ترفند: این Motte و بیلی.

این Motte است جذاب فروش زمین مورد استفاده برای فروش شما یک بسته; بیلی شامل خیلی بیشتر از شما برای سودا.

“این بسیار قدرتمند دستگاه sophistry گفت:” نیکلاس Shackel از دانشگاه کاردیف فیلسوف که برای اولین بار شناسایی ترفند و ابداع اصطلاح در سال 2005. “این راه دفاع از ارزش خود را اعتقادات است استفاده شده توسط بسیاری از مردم با بسیاری از مختلف آن باشد.”

معمولا طرفداران شروع با Motte اما گاهی اوقات آنها منجر شود با بیلی. در نظر بگیرید به عنوان مثال اخیر در حال حاضر فعال در Twittersphere: “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” – که در آن العربي فرم می تواند به عنوان یک بیلی. زمانی که پیشنهاد شد و انتقاد به عنوان غیر عملی و خطرناک تقاضا بود myket به یک پیشنهاد (به Motte) هیچ فرد معقول و منطقی می تواند مخالف با: demilitarize یا اصلاحات پلیس را برخورد بین پلیس و شهروندان کمتر خشونت آمیز. به عنوان به زودی به عنوان منتقدان آرام و اجازه پایین گارد خود فعالان از سر خود بیلی خواستار لغو پلیس.

این حروف کوچک ادعای بسیار دفاع. از حروف بزرگ در دستور کار — Black Lives Matter یا بیلی — بسیار قابل بحث است.

blacklivesmatter.com

چنین روشن نیست به عقب و جلو بین رادیکال و خفیف نسخه مخدوش حریف خود را به تسلیم یکی از ویژگی های کلیدی از Motte و بیلی گفت: Christopher Anadale استادیار فلسفه در کوه سنت ماری در دانشگاه Emmitsburg, Md. او آموخته است که Motte و بیلی به دانش آموزان و فکر می کند که در اثر آن جنبهی.

که غنا و پیچیدگی کمک به توضیح دهد که چرا Motte و بیلی است که بیش از یک ساده مغالطه است. بلکه Shackel خواستار آن را “دکترین” به دلیل آن است که یک لفظی استراتژی است که شامل طیف وسیعی از منطقی مغالطه لفظی و ظاهری چنین به عنوان طعمهوسوئیچ پلیس خوب/پلیس بد و استراتژیک ابهام – که در خدمت به عنوان گریزان مانور فکری jousting. به عنوان آن را شناسایی و برای اولین بار یک اصل وحدت برای این استراتژی های مختلف را فراهم می کند و یک نام برای یک به طور فزاینده ای مشترک روش گفتمان.

چند فلسفه علمای تماس RealClearInvestigations گفت: به طور گسترده ای در گردش است که مستعد ابتلا به Motte و بیلی دستکاری است “black lives matter” (به Motte) و “Black Lives Matter” (بیلی) دو مفهوم بسیار متفاوت است که می تواند مبادله تقریبا بدون اطلاع قبلی.

این Motte است شعار. بیلی است که این برنامه نه هر کس می تواند درود می فرستم.

کمتر مورد فرم یک حقیقت بدیهی که در آن فعال می توانید با خیال راحت عقب نشینی اگر فشار بر سیاست های این سازمان است که خرس به همین نام است. این نسخه با حروف بزرگ است که یک جنبش سیاسی با یک دستور کار است که شامل برده داری در ایران, عجیب و غریب, دفاع ضد سرمایه داری و “اخلال[ing] غربی-تجویز ساختار خانواده هسته ای.”

نتیجه: حسن نیت مردم — و فضیلت-سیگنالینگ شرکت ها و سازمان های دیگر — ممکن است تردید به چالش کشیدن سیاه و سفید زندگی می کند موضوع به صورت ترس از اینکه متهم به رد غیر قابل بحث ایده که “black lives matter” را به عنوان اگر دو یکسان بودند. به عنوان بی باک به عنوان آن به نظر می رسد بسیاری از مردم تبدیل به متلاطم غافل که تدبير بستگی به ساده ابهام.

“من فکر می کنم آن را بسیار مفید مفهوم را در زرادخانه از مفاهیم به تجزیه و تحلیل آنچه که در حال رفتن گفت:” Kenny Easwaran فلسفه استاد دانشگاه تگزاس A&M دانشگاه و همکاری سردبیر مجله فلسفی منطق. “این رفتار ما دیده ایم اما ما خیلی بیشتر از آن در حال حاضر.”

جیمز لیندسی مستقل دانشگاهی و وبلاگ نویس اشاره کرد که “امریکا بزرگ دوباره” توابع در بسیار به همان شیوه افشای منتقدان به مسئول بودن unpatriotic و نه مایل به “را در امریکا بزرگ دوباره.” کمتر مورد نسخه بی ضرر است کلیشه ای (Motte) است که تقریبا غیر قابل انکار در حالی که حروف شعار های سیاسی (بیلی) است که در ارتباط با چنین بحث گزاره با عنوان “ساخت دیوار” “قفل کردن” “جعلی اخبار” “دولت عمیق” و دیگر جنبه های رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و بلاغت است که بسیاری از مردم پیدا کردن نفرت انگیز.

نیکلاس Shackel: Coiner از عبارت.

این Motte و بیلی فرمول مشتق از نورمن فرانسه کلمات برای بالا تپه و منطقه محصور — ویژگی های مشترک در صدها نفر از قرون وسطی به زبان انگلیسی قلعه. جفت که برای تلفن های موبایل مانند نام یک شرکت حقوقی یا شرح یک شطرنج حرکت توصیف قلعه دفاع غنی سازی, ساخت آن آسان به درک و به یاد داشته باشید. بیلی است تولیدی منطقه در اطراف قلعه شامل اصطبل و کارگاه های آموزشی و جاهای دیگر در معرض حمله دشمن و دشوار به دفاع از; در استفاده از مدرن آن را نشان دهنده بحث دکترین است که سخت به دفاع فلسفی اما تولید مورد نظر سیاسی نتایج. این Motte یک شیب تپه صدر با تسخیر برج و یا نگه داشتن که خوب است برای یک عقب نشینی شتابزده و برای تیر اندازی فلش در تجاوز دشمن. در فلسفه Motte آسان-به-دفاع مجدد pabulum است که هیچ ارزش سیاسی یا فرهنگی سهام به جز به عنوان یک ایمان بد گریزان مانور برای نجات بیلی.

“شما تصادفی بین دو ادعا می کند مانند یک کارت مونت فروشنده گفت:” Anadale.

“این یکی از مزیت داشتن نام و خنک و واقعا آسان به تجسم استعاره برای چه اتفاق می افتد: درگیری در بیلی و سپس شما عقب نشینی به Motte و پس از آن شما دوباره به کارخانه پرچم پیروزی خود را در بیلی و وانمود به عنوان اگر وجود دارد این است که شناسایی بین ادعای” Anadale توضیح داد.

Humpty Dumpty: در “از طریق شیشه به دنبال,” آلیس فکر نمی کنم مرد تخم مرغ را Motte و بیلی بود همه آن شد تا به ترک خورده بود.

بخشی از Motte و بیلی رمز و راز تساوی در آن نسبتا اخیر برنامه به فلسفه و علاوه بر این به غربی vulture منطقی مغالطه – که شامل انسان کاه استدلال ad hominem حملات تجدید نظر به احساسات و نادرست معضلات. این Motte و بیلی بسیار جدید که هنوز مشغول به کار نشده راه خود را به کتاب های درسی و به طور کلی زبان اما برخی از منطقدانان که تخصص در فصاحت و بلاغت می گویند که با توجه به شیوع آن در گفتمان عمومی آن را تنها یک موضوع از زمان.

آن است که پیدا کردن یک پذیرای مخاطبان آنلاین که در آن استراتژی است که اغلب مستقر در فرهنگ دیجیتال میگیرد. آن بوده و تقریبا روزانه در توییتر به تازگی, اما مستند نرخ آن تصویب شده است تقریبا غیر ممکن است زیرا این اصطلاح هنوز هم استفاده می شود معمولا برای اشاره به واقعی قلعه های قرون وسطی نه فقط لفظی حیله گری است که سهام به همین نام است.

به طور گسترده تر هر چند Motte و بیلی توابع به عنوان یک آینه منعکس ما پست-حقیقت سن fakery و فریب. این یکی از تعدادی از جدید بحث لقب و مغالطه است که به نظر می رسد ظاهر شده اند در سال های اخیر تقریبا همه آنها به scorched-earth ایدئولوژیک جنگ برپا در رسانه های اجتماعی. سمی عرصه انصراف از فرهنگ افزایش داده است به طوری دیجیتال روان-ops به عنوان gaslighting; چه-aboutism; خوبی مسمومیت; و همچنین دریا-lioning یا پوشیدن پایین حریف خود را با خواسته های پی در پی برای شواهد و اثبات; و Kafkatrapping یک بحث ترفند است که رفتار یک انکار و یا تلاش در دفاع از خود به عنوان مدارک و شواهد.

Shackel در ابتدا فرض می این Motte و بیلی به تجزیه و تحلیل دوگانه تمایل او را دیدم با میشل فوکو و دیگر پست-مدرن فیلسوفان علمی رساله. که یک سال قبل از توییتر در سال 2006 تاسیس شد و قبل از Shackel می تواند پیش بینی کرده اند که خود را راسخ کشف می شوند متمایل به کاربرد وسیع تری. اما او intuited که Motte و بیلی متصل شد به چیزی غیر مستقیم و خطرناک در طبیعت انسان است.

هیدروکسی کلروکین: این Motte است که درد و رنج مردم به آن نیاز دارید برای امید. بیلی است که آن را اثبات نشده.

(AP Photo/Manish Swarup فایل)

“من این را دیدم به عنوان یکی از ویژگی های نظام های باور کلی که نگران من” Shackel گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “این ترسناک است برای دیدن چگونه این سیستم باور است که ایجاد انگیزه در مردم قادر به دفاع از خود در برابر آشکار refutations است که می تواند داده شود.”

او نوشت که ساده ترین راه برای راه اندازی یک Motte و بیلی است که از طریق خودسرانه تعریف یک کلمه. برای نشان دادن تدبير, Shackel سال 2005 مقاله ارائه یک مثال از لوئیس کارول کودکان کلاسیک “از طریق شیشه به دنبال” است که در آن Humpty Dumpty petulantly تعریف کلمه “شکوه” به معنی “خوب و بد گویی کردن از استدلال.”

“وقتی که من استفاده از کلمه” Humpty Dumpty گفت: در نه تکبر تن “یعنی فقط آنچه که من آن را انتخاب کنید به این معنی — نه بیشتر و نه کمتر.”

هنگامی که آلیس از اشیاء به این 19th-قرن نسخه Motte و بیلی Humpty ارائه می دهد یک تلافی presciently بیان پست مدرن شعار که تابع زبان است نه برای بیان حقیقت اما برای تحکیم قدرت:

“سوال” گفت: Humpty Dumpty “است که به استاد — که همه.”

Shackel را نبوغ ممکن است lain خفته برای همیشه اگر نه برای خود استنادی در سال 2014 در تخته سنگ ستاره Codex وبلاگ که مشتاق زیر را در میان متخصصین و دانشمندان و فلاسفه و دیگر دانشگاهیان و روشنفکران.

‘چیزی که عدالت اجتماعی می کند’

در زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند توجه به در نظر گرفتن شکل و عدالت اجتماعی فعالیت شد مصرف بیش از محیط های دانشگاهی لوح ستاره مستندات اشاره کرد که Motte و بیلی “یک اصطلاح است که برای چیزی که عدالت اجتماعی می کند.” “چیز” این وبلاگ تا به حال در ذهن داشت در این تعریف دو کلمه رایج – امتیاز و نژاد پرستی-که گسترش یافته بودند و اعزام به گاو مردم را به تسلیم.

“چرا نمی تواند افرادی که می خواهید به بحث در مورد سازه های ظلم و ستم را تشکیل می دهند خود به خود کلمه نتیجه حل این سردرگمی ؟” وبلاگ پرسید. “و چگونه این اتفاق می افتد با هر عدالت اجتماعی کلمه؟”

تخته سنگ ستاره Codex بازبینی Motte و بیلی در یکی دیگر از پست های وبلاگ که در همان سال اشاره کرد که این مغالطه است نه محدود به عدالت اجتماعی فعالیت اما به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گیرد به اثبات ادعا در دین و فمینیسم شبه علم و عقل و همچنین singularitarians یا futurists که باور اجتناب ناپذیر تکامل از کامپیوتر به یک امر فوق العاده-هوش که راهنمای انسان در امور.

“این motte و بیلی دکترین برای تلفن های موبایل احمقانه و سخت-به-سقوط-برای زمانی که شما آن را قرار داده مانند آن, اما, همه مغالطه صدا که راه را هنگامی که شما در حال فکر کردن در مورد آنها” تخته سنگ ستاره Codex گفت.

این Motte است که اغلب در قالب یک تابو ارائه آن سیستم ایمنی بدن برای حمله به. به عنوان مثال داده شده از فمینیسم را نگاه آشنا به هر habitué دانشگاهی:

کریستوفر Anadale: “این Motte و بیلی مغالطه اجازه می دهد تا arguer به ادعا می کنند که او در واقع هرگز رد شده است.”

بیلی: یک تقاضا که همه در حمایت از سیاست های بحث برانگیز مانند استخدام تنظیمات برای زنان و مثبت رضایت قوانین.

Motte: “اما فمینیسم است فقط این باور است که زنان مردم!”

مشکوک علم می آید در یک شبیه عطر و طعم:

بیلی: چنین و چنین غیر قابل تنظیم و تایید نشده درمان درمان سرطان و یا کاهش درد.

Motte: “مردم نیاز به امید و حتی یک دارونما راه حل اغلب از بین بردن استرس و کمک به مردم برای مراقبت.”

مورد در نقطه: رئیس جمهور تهمت و گفت: “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟” در خواست مردم سعی کنید اثبات نشده هیدروکسی کلروکین در برابر COVID-19.

این نویسنده به تازگی به یک درمان Motte و بیلی در طول دوره گزارش قبلی داستان است که در نگاه ابتدایی تدریس دانش آموزان به جشن ضمایر جنسیتی و جنسیت سیالیت.

وقتی پرسیده شد که اگر بود که هدف اصلی سیاست بود که در صورتحساب یا لیست به عنوان ترویج آموزش LGBTQ سهم در تاریخ و فرهنگ حمایت از قانون پنهان در پشت Motte:

“من آن را برای تلفن های موبایل مانند همه آنها در حال آموزش کودکان است که به تحمل مهربان و با احترام از همکلاسی های خود را – که زمینه ای قصد.”

به عبارت دیگر: سوال-سن مناسب آموزش دانش آموزان کلاس اول در مورد غیر دودویی جنس بود شبیه به تحمل unkindness و بی احترامی به صورت ترانس مردمی است.

اندرو Aberdein یک استاد فلسفه در مؤسسه فناوری فلوریدا گفت: Motte و بیلی به یاد ماندنی است به عنوان یک الگوی رفتاری و به عنوان یک ایده ساخت آن را ایده آل مفهوم برای عصر دیجیتال. بیشتر چه, او گفت:, آن را بسیار سخت تر برای افشای Motte و بیلی در گذشته هنگامی که بسیاری از ارتباطات غیر رسمی صحبت شد و ثبت نشده است; اما در حال حاضر توییتهایی و دیگر رسانه های اجتماعی پست های حفظ آنلاین و جستجو که “باعث می شود آن است که بسیار آسان تر به دادستانهای سخنران با یک Motte و بیلی.”

“این Motte و بیلی مغالطه اجازه می دهد تا arguer به ادعا می کنند که او هرگز واقع شده است, رد,” Anadale گفت: کوه سنت ماری طلاب در سال 2018 سخنرانی در یوتیوب.

“شما arguer ممکن است ادعا می کنند که منتقد خود را یک احمق یا از نظر اخلاقی دچار کمبود برای رد و یا تماس به سوال واضح Motte ادعا می کنند که هر کس موافق با” او گفت:. “این بدیهی است که یک برنامه ریزی مانور فقط به عنوان اگر شما در حال دفاع از قلعه: شما زد و خورد در صحن و برداشت در پشت دیوارهای بلند و فقط فلش شلیک یا پرتاب کثافت در مردم است.”

مقالات مرتبط

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesNovagrakameralı su tesisatçısıEvlilik Büyüsügates of olympus oynaEvde Paketleme İşi İstanbul